fbpx

Любовний гороскоп для всіх знаків зодіаку на 8 вересня 2022 року

Овен
21.03 – 20.04

Ви сьогодні фонтануєте ідеями, одна одною божевільніша. Ви пропонуєте настільки оригінальні рішення проблем, варіанти проведення вечора та шляхи подальшого розвитку ваших стосунків, що ваша половинка не знає, що й подумати. Чи то налаштуватися на вашу хвилю і стати такою ж божевільною, чи ізолювати вас від гріха подалі…

Телець
21.04 – 20.05

У цей день вам не рекомендується ділитися з друзями якоюсь інформацією, пов’язаною з вашим особистим життям. Особливо обережним слід бути щодо конкретних імен – їх озвучувати не можна в жодному разі. Ваша балакучість неодмінно матиме наслідки і швидше за все – не найприємніші.

Близнюки
21.05 – 21.06

Цілком підходящий день, щоб зробити що-небудь на віки. Табуретку з бруса збити або, скажімо, садову скульптуру з гранітних валунів скласти. Можете присвятити свою велику працю коханому – йому буде приємно.

Рак
22.06 – 22.07

Зрозумійте ж, нарешті, що ви скарб! Ви – це найдорожче, що маєте. Полюбіть себе, і ви здивуєтеся змін щодо вас близьких людей. Виявляється, щиро вас любить не так багато народу, зате щира любов небагатьох, хто залишиться, буде вам нагородою за сміливість!

Лев
23.07 – 22.08

Сьогодні вашій коханій людині доведеться щоразу повторювати вам щось дуже важливе, щоб ви це щось запам’ятали. Втім, якщо ви не докладете цього зусиль, всі його старання підуть нанівець, що стане причиною досить серйозної сварки. Постарайтеся бути уважним хоча б заради її уникнення.

Діва
23.08 – 23.09

Сьогодні вам належить зробити вибір між любов’ю та дружбою. Це зовсім не означає, що вам доведеться відмовитися від чогось одного заради іншого, проте на чийсь бік стати доведеться, і саме вибір сторони визначить ваші пріоритети. Це дуже серйозно, постарайтеся ретельно зважити всі «за» та «проти».

Терези
24.09 – 23.10

Сьогодні вам буде досить важко вирішити, що робити із ситуацією, яка виникла у вашому особистому житті. Логіка, життєвий досвід та мудрі порадники підказуватимуть одне, а серце та інтуїція – нашіптуватимуть зовсім інше. Кого слухати – вирішувати, як водиться.

Скорпіон
24.10 – 22.11

Сьогодні вашій коханій людині буде непросто впоратися з собою і вирішити, чого їй не вистачає в цьому житті для повного і абсолютного щастя. Можливо, результатом таких роздумів стане досить серйозний конфлікт із вами, проте його потрібно просто пережити, не зациклюючись.

Стрілець
23.11 – 21.12

Не будьте категоричними і не поспішайте сьогодні висловлювати своє задоволення чи невдоволення з того чи іншого приводу. Ваша думка дуже багато означає для вашої коханої людини, тому постарайтеся її висловити максимально коректно та точно. В іншому випадку між вами стане ще на одну чорну кішку більше.

Козеріг
22.12 – 20.01

Сьогодні найсприятливіший день для того, щоб поділитися з вашою коханою людиною вашими інтересами та уподобаннями. Саме в цей день найбільша ймовірність того, що він їх розділить, і вони стануть і його уподобаннями теж. Завтра може стати складніше…

Водолій
21.01 – 18.02

Водолії сьогодні можуть потрапити в ситуацію так само незграбну, як і дурну. Причому прямо вдома. Найбільшу небезпеку в цьому відношенні становить водопровід – як би вода не скінчилася, тоді як ви в душі намилюватиметеся – але можливі і більш витончені варіанти. Будьте напоготові, її дайте долі застати вас зненацька на вашій території.

Риби
19.02 – 20.03

Риби нині можуть перевернути весь будинок, поставити всю сім’ю на вуха і на солодке влаштувати істерику у зв’язку з зникненням надзвичайно важливої ​​речі. Стривайте розводити таку бурхливу діяльність, подивіться в сумці, пошукайте у власних кишенях. Штучка нікуди і не думала пропадати, просто ви сьогодні схильні до нервозності.

You cannot copy content of this page