fbpx

Любовний гороскоп для всіх знаків зодіаку на 9 березня 2022 року

Любовний гороскоп

Овен

Сьогодні вам буде трохи сумно, самотньо і дивно: навіть наявність вашої коханої людини поряд не радуватиме вас, дивуватиме і веселить, як це буває звичайно. Постарайтеся все ж таки налаштуватися на його позитивну хвилю: може й самі позитив відчуєте.

Телець

Сьогодні ваша кохана людина проявить себе з несподіваного для вас боку, і вам доведеться переглянути своє ставлення до неї. Результати перегляду можуть виявитися непередбачуваними, тому про всяк випадок будьте готові до будь-якого результату подій.

Близнюки

У ваші вікна стукає вітер змін! Впустити його або залишити зовні – ваша справа. І вашої коханої людини, зрозуміло, також. Зміни обіцяють бути непередбачуваними, і невідомо, чи ви зрадієте їм чи ні. Так що дійте на свій страх та ризик. Довіртеся інтуїції, більше вам у цій ситуації нічого не допоможе!

Рак

Залиште справи і серйозність осторонь і повеселитеся на славу. Сьогодні день ігор: можна вирушити з дітьми до зоопарку або пограти у боулінг з друзями – рішення за вами. Головне – забудьте, що ви вже давно не дитина, і насолодитеся днем, як святом.

Лев

Сьогодні вашій коханій людині дуже знадобляться деякі знання, які він почерпнув з розмов з вами. Тому постарайтеся з ранку обговорити з ним якнайбільше будь-яких питань, які можуть його зацікавити: можливо, щось свіженьке також піде йому на користь.

Діва

Сьогодні зірки рекомендують вам отримувати задоволення від кожної хвилини, проведеної разом. Так, у вихідний їх буде чимало, але навіть те. чого багато, має неприємну властивість закінчуватися. Бережіть ваше щастя, не дозволяйте йому пройти повз вас непомітно.

Терези

Сьогодні не варто сприймати таємничі погляди та шепіт за вашою спиною як бажання вас образити. Швидше за все, ваша кохана людина готує вам сюрприз, мета якого – ще більше зблизити вас із вашою половинкою. Тож не заважайте його приготуванню! Ваша цікавість може все зіпсувати.

Скорпіон

Сьогодні намагайтеся чинити з вашою коханою людиною так само, як ви хотіли б, щоб вона вчинила з вами. Швидше за все, саме в цей день подібна система віддзеркалення спрацює якнайкраще, і ви переконаєтеся в ефективності схеми «ти мені – я тобі».

Стрілець

Сьогодні вашій коханій людині буде непросто переконати себе в тому, що вона чинить правильно по відношенню до вас, що її дії не викликають у вас почуття образи, смутку, ненависті та подібних до них. У ваших силах допомогти йому впоратися з його сумнівами якнайшвидше.

Козоріг

Дозвольте собі бути слабким поруч із вашою коханою людиною. Можна навіть сльозу пустити, якщо є таке бажання. Ваша половинка вас зрозуміє, приголубить та зробить все можливе для того, щоб вам стало добре, тепло та затишно. В іншому випадку ви можете замкнути себе у високу недоступну вежу, звідки їй доведеться вас рятувати.

Водолій

Безвихідних ситуацій не буває, бувають неприємні виходи та рішення. Як каже народний фольклор, навіть якщо тебе з’їли, у тебе все одно залишається два виходи. Ваше завдання сьогодні – знайти найменш неприємний вихід із ситуації, що створилася у вас з вашою коханою людиною. Він є, це точно!

Риби

Минула ніч (а точніше ваші сни) залишать у вас незабутнє враження. Зірки пророкують, що ви можете уві сні закохатися настільки сильно, що переплутаєте сон із реальністю. Цілий день ви будете під стійким враженням від вашого сну. Однак насправді ваш таємничий нічний незнайомець так і не з’явиться.

You cannot copy content of this page