fbpx

Любовний гороскоп для всіх знаків зодіаку на 9 червня 2022 року

Любовний гороскоп для всіх знаків зодіаку на 9 червня 2022 року

Овен
Сьогодні вашою паличкою-виручалочкою буде виняткове почуття гумору. Здоровий глузд, бездоганна логіка і приголомшливе знання життя відступлять на задній план поруч із цим феноменом вашого характеру. До речі, його в цей день має вистачити на двох: із вашою коханою людиною поділитися не гріх.

Телець
Сьогодні ваша кохана людина принесе вам стільки щастя, тепла та радості, що ви і подумати не могли, що стільки може бути у вашому житті, та й взагалі хоча б теоретично. Намагайтеся утримати його в руках, не розгубити і не розхлюпати.

Близнюки
Як багато може сказати один ніжний погляд! Ви що, справді не помічаєте, як вас буквально закидають? Негайно дайте відповідь на них усмішкою і добрим словом. Вірні шанувальники на дорозі не валяються, їх треба берегти та заохочувати!

Рак
Сьогодні ви зрозумієте, що у вас попереду ще багато незроблених або недороблених справ, впоратися з якими можете тільки ви. Ваша кохана людина напевно спробує вам чимось допомогти, проте навряд чи допомога вийде повноцінною та дієвою для вас. Краще самостійно.

Лев
Сьогодні вам все буде простіше, швидше і веселіше робити в компанії вашої коханої людини, особливо якщо для неї допомога вам буде на радість. В іншому випадку ваша спільна справа виявиться важким обов’язком для обох сторін, що не зможе не позначитися на результаті і настрої.

Діва
Нині ви будете готові виключно брати, нічого не даючи натомість. Не показуйтесь на очі тим, хто вас любить — цей день може серйозно похитнути їхню віру у вашу непогрішність.

Терези
А пам’ятаєте, як усе починалося? Все було вперше і знову … Зірки радять сьогоднішній вечір присвятити спогадам про те. Як ви познайомилися, як між вами спалахнуло перше почуття, як ви вперше поцілувалися… Загалом, переберіть усі ваші перші рази, всі найвартіші та найцікавіші віхи…

Скорпіон
Сьогодні вашій коханій людині захочеться вивести вас у світ, уявити дорогим чи потрібним йому людям. Постарайтеся вести себе гідно наданої вам честі, не вдарити в бруд обличчям і взагалі бути гідною прикрасою найпрекраснішій у світі людині. Нехай і інші дізнаються, що краще за нього нікого немає!

Стрілець
Сьогодні ваша кохана людина буде дуже цікаво розповідати про якісь абсолютно не цікаві вам речі, причому настільки нецікаві, що ви будете здивовані, дізнавшись, що, насправді, і про це можна дізнаватися без особливих нудьг і огид. І чому ваша половинка не була вашим шкільним учителем?

Козеріг
Наздогнати та перегнати! Цього дня вам захочеться довести вашим друзям і подругам, що ваш роман з вашою коханою людиною – сама зразкова, а сама кохана людина – ідеал у тілі, і всі вам повинні почати заздрити прямо зараз. Спробуйте, а раптом вийде? Головне, щоб ваша половинка була не проти.

Водолій
Сьогодні вашій коханій людині дуже захочеться розуміти все, що ви хочете їй сказати і навіть те, що чомусь сказати не наважуєтеся. Тому про всяк випадок будьте готові до допиту із пристрастю або до пильного погляду «очі в очі», який випитує, вивідує.

Риби
Риби сьогодні у всьому керуватимуться своїм позитивним ставленням до життя. Дуже непогана позиція, але нині варто трохи реальніше дивитися на речі, можливо і не все так райдужно, як вам здається на перший погляд. Річка сімейного життя сповнена підводного каміння. Не робіть необдуманих вчинків, наївність вам виправданням не буде.

You cannot copy content of this page