fbpx
Перейти до вмісту

Любовний гороскоп для всіх знаків зодіаку на 9 грудня 2021 року

Любовний гороскоп для всіх знаків зодіаку на 9 грудня 2021 року

Овен

Сьогодні вашій коханій людині захочеться влаштувати вам справжнє свято. Невідомо, наскільки йому вдасться реалізувати його ідею, але спроби підняти вам настрій будуть, причому досить численні. Вже тільки за це він може бути гідний поваги.

Телець

Сьогодні ваша кохана людина буде надзвичайно засмучена вашою поведінкою, про що не забариться вам повідомити. Постарайтеся якомога адекватніше відреагувати на його зауваження і діяти відповідно до них, якщо це хоча б теоретично можливо.

Близнюки

Сьогодні ваша кохана людина намагатиметься переконати вас у тому, що насправді те, чого ви так боїтеся, зовсім не так страшно, а навіть цікаво, радісно та місцями приємно. Постарайтеся переконатися: вам простіше буде потім існувати з вашими страхами наодинці.

Рак

Сьогодні на якийсь момент вам вдасться забути про те, що вас не влаштовує у вашому особистому житті – і просто побути собою, природно і без особливих зусиль. Намагайтеся запам’ятати це відчуття і пронести його через тривалий період часу. Воно вам ще знадобиться.

Лев

Сьогодні вашій коханій людині захочеться вам нагадати про якісь не найприємніші моменти з вашого спільного минулого. Вам, звичайно, згадувати про нього не захочеться, але все ж таки спробуйте це зробити. Зі своєї історії іноді корисно отримувати уроки.

Діва

Сьогодні ваша кохана людина не схильна буде надавати вам вільний від себе час, бо вважатиме, що всі ті хвилини, які не зайняті у вас навчанням або роботою, ви повинні присвячувати йому і лише йому. Намагайтеся переконати його у зворотному, якщо дана думка вас не влаштовує, але на успіх не розраховувайте.

Терези

Вас чекає цікавий та насичений день. Любові та любовним пригодам у ньому теж знайдеться місце, якщо ви заздалегідь це для себе вирішите. До речі, нехай ваша половинка не стоїть на узбіччі вашого свята життя. Протягніть їй руку і захопіть у вир подій, вогнів, хвилювань і радості!

Скорпіон

Сьогодні вам доведеться одночасно розбиратися з минулим, сьогоденням та майбутнім. Заняття буде не з приємних як для вас, так і для вашої коханої людини, до якого б періоду вона не належала. Про те, як ви вийдете з такої ситуації, зіркам поки що невідомо. Мабуть, все зазвичай залежить лише від вас.

Стрілець

Іноді у відносинах з коханою людиною необхідно виявляти рішучість, твердість і навіть суворість. Для вас цього дня ця істина буде особливо актуальною. Так, непросто чинити жорстко з тим, кого любиш, але іноді в ім’я порятунку кохання це просто необхідно.

Козоріг

Нині ви можете опинитись перед дилемою, широко відомою за приказкою «і хочеться, і колеться». Через деякі причини ви опинитеся не в змозі отримати щось дуже бажане. Втім, причини можна й усунути.

Водолій

Сьогодні вам доведеться пережити нелегкий день. І щодо особистого життя в тому числі. Ви зіткнетеся з непередбаченими складнощами, і вашій коханій людині доведеться у всьому вам допомагати, інакше ви самі ні за що не впораєтеся. Залишається сподіватися на його підтримку.

Риби

Упорядкованість та дисципліна – ось два ключові слова вашого сьогоднішнього дня. Ви відчуєте себе у своїй тарілці, лише побудувавши оточуючих і змусивши їх ходити стрункою. Якщо поблизу опиниться предмет ваших зітхань – йому теж дістанеться.