fbpx

Любовний гороскоп для всіх знаків зодіаку на 9 грудня 2022 року

Овен

Завтра чудовий день для експериментів зі своїм обранцем! Якщо Овна має кохану людину, їй варто подумати про те, чим її здивувати в романтичному плані. Зміна обстановки, свічки, нова мереживна білизна та будь-які інші приємні способи урізноманітнити своє особисте життя вітаються. Якщо ж Овен поки що вільний, у понеділок йому може випасти шанс познайомитися з неординарною людиною, з якою він не матиме часу нудьгувати!

Телець

Завтра Тельця навряд чи влаштує легкий флірт – він буде налаштований на серйозні стосунки! Втім, це не говорить про те, що Телець перестане кокетувати, навпаки: навіть швидкоплинне знайомство загрожує вилитися в нього в серйозне захоплення. Вся річ у тому, що день наділяє Тельця великою глибиною почуттів та бажанням дізнатися свого співрозмовника якнайкраще. Ну, відчувши з людиною глибинний зв’язок, як можна в нього не закохатися?

Близнюки

Завтра в любовні справи Близнюків здатне втрутитися таке неприємне почуття, як ревнощі. Причому конкретні приводи для цього не потрібні – близнюкам достатньо своїх підозр, фантазій та почуттів. Щоб не перегнути ціпок у цьому тонкому питанні, зірки радять Близнюкам відокремлювати фантазії та страхи від реальності. Якщо вони мають факти – це одне. Якщо ж фактів немає, то ображати кохану людину підозрами та недовірою у понеділок не варто: вона навряд чи зрозуміє.

Рак

Завтра вибухонебезпечний день, і якщо Рак не хоче відчути це на собі, йому необхідно виявити максимум терпіння у спілкуванні з коханою людиною. День схиляє Рака та його обранця до того, щоби пред’являти один одному несправедливі претензії та сипати докорами. Щоб уникнути сварок, Раку не варто піддаватись на провокації. В іншому випадку він пошкодує про свою нестримність: сьогоднішній конфлікт здатний затягтися, обернувшись неприємними наслідками.

Лев

Завтра дивовижний день, коли романтика буде буквально розлита у повітрі! Навіть якщо Лев не закоханий, він зможе кожною клітиною її відчути. Якщо ж у Лева є кохана людина чи хоча б претендент на цю почесну посаду, вона просто зобов’язана провести цей вечір із нею. Вечеря зі свічками, прогулянка під місяцем, пелюстки троянд на подушці – у понеділок навіть романтичні штампи для Лева та його обранця будуть виконані глибокого, особливого змісту.

Діва

Завтра Діві варто подумати про те, наскільки цілі, які вона поставила перед собою, здійсненні. Насамперед це стосується її відносин. Можливо, Діва вже витратила багато часу і сил, щоб добитися чиєїсь взаємності, але цього так і не сталося? Чи якісь інші її бажання просто нездійсненні? Діві необхідно спуститися на землю з небес і, хоч би як складно це було, відокремити фантазії від реальності, провівши між ними жирну межу.

Терези

Завтра Терези зуміють дотриматися балансу між пристрасною та духовною сторонами своєї натури. Це надасть їм особливого шарму в очах протилежної статі! Завдяки внутрішній гармонії та рівновазі, Терезам буде легше звичайного заводити романтичні знайомства. При цьому Терези будуть налаштовані не на швидкоплинний роман чи флірт, а на те, щоб знайти по-справжньому споріднену душу.

Скорпіон

Завтра Скорпіону необхідно дотримуватися дистанції з особами протилежної статі – особливо з тими, які надто настирливо лізуть у його душу та життя. Зірки попереджають, що хтось із знайомих Скорпіона надто форсує події, зазіхає на його час та вторгається в особистий простір. Якщо Скорпіон не відчуває, що готовий до відносин з ним настав час дати йому це зрозуміти. Або взяти на якийсь час тайм-аут.

Стрілець

Завтра Стрілець має чітко озвучувати свої думки, інакше кохана людина може її неправильно зрозуміти! Безумовно, це не страшно, проте може виявитися дуже неприємно – особливо якщо йдеться про важливі спільні справи. Говорячи щось, Стрільцю необхідно всіма силами уникати двозначності у словах. І робити знижку на те, що ніяк не сприяє порозумінню між партнерами.

Козеріг

Завтра у відносинах зі своєю коханою людиною Козерогу не заважає побути трохи егоїстом! А чому б і ні, особливо якщо обранець Козерога демонструє цю якість регулярно? Зірки радять Козерогу розслабитися і присвятити день собі – своїм капризам, фантазіям, маленьким забаганкам. Розслаблююча ванна, фітнес, спа, гарний шопінг… І якнайбільше романтики на десерт! Останній пункт цього списку супутник Козерога обов’язково оцінить.

Водолій

Завтра для того, щоб відчути натхнення та приплив сил Водолію просто необхідно ловити на собі захоплені погляди! Ну а оскільки сидячи вдома цього досягти важко, зірки радять йому вибратися у світ. На будь-якій вечірці чи прем’єрі Водолій почуватиметься чудово, реалізовуючи свій романтичний потенціал у спілкуванні та нових знайомствах. А ось без імпульсу ззовні він навряд чи зуміє цього дня подолати апатію та лінощі.

Риби

Завтра в душі Риб співатиме весна, а в животі – пурхатиме метелики! День налаштовує їх на найромантичніший лад і неможливість думати про щось ще, крім кохання та коханої людини. І нехай у побуті і в роботі все буде валитися у мрійливих Риб з рук – хіба це так важливо? Почуття, які вони відчувають, подібні до чарівництва. Що ще на цьому світі може з цим порівнятися?

You cannot copy content of this page