fbpx
Перейти до вмісту

Любовний гороскоп для всіх знаків зодіаку на 9 квітня 2022 року

Любовний гороскоп

Овен

Наздогнати та перегнати! Цього дня вам захочеться довести вашим друзям і подругам, що ваш роман з вашою коханою людиною – сама зразкова, а сама кохана людина – ідеал у тілі, і всі вам повинні почати заздрити прямо зараз. Спробуйте, а раптом вийде? Головне, щоб ваша половинка була не проти.

Телець

Сьогодні у вас може з’явитися привід для ревнощів. Не упускайте його – іншого найближчим часом не передбачається. Адже вам напевно хочеться поговорити про свої переваги та недоліки оточуючих, висловити свої претензії – та просто зірвати зло. Ну як, не передумали?

Близнюки

Зовсім не обов’язково висловлювати вашій половинці все у вічі. Сьогодні вона, швидше за все, не сприйме ваші зауваження – тільки образиться даремно. Тому покричати можете на її фотографію або просто в порожнечу. Ефект той самий, а душа хворіти буде набагато менше.

Рак

Сьогодні ваша кохана людина періодично демонструватиме несправедливість по відношенню до вас, і ви будете це дуже гостро відчувати і болісно сприймати. Головне для вас у цей день – не зірватись і не накричати на вашу половинку. Крики ситуацію лише погіршать.

Лев

Сьогодні вам здаватиметься, що ваша кохана людина насправді ставиться до вас зовсім не так, як демонструє вам і як це здається оточуючим. Якщо у вас є вагомі причини підозрювати його у нещирості, спробуйте з ним це обговорити. Може, вагомість причин не така вже й значна?

Діва

Виявіть по відношенню до вашої половинки більше ніжності та любові. Їй це зараз ой як треба. Та й у вас буде глобальна потреба поділитися з ким-небудь добрими почуттями, що вас розпирають. Так поділіться ними з вашою коханою людиною, вона буде вам вдячна.

Терези

Сьогодні вам належить дуже багато їздити, переміщатися у просторі. Велику кількість часу ви проведете у дорозі. Намагайтеся використати цей час з користю: ​​подумайте про ваші стосунки і прийміть рішення, на обмірковування яких у вас не вистачало часу в нерухомий період.

Скорпіон

Сьогодні у вас створиться враження, що ваша кохана людина не тільки не розуміє вас, а й не хоче розуміти, навіть якщо намагається створити зворотне враження. Втім. не варто вірити у те, що лежить на поверхні. Згадайте про айсберг і про те, що видно лише його десяту частину.

Стрілець

Сьогодні від вас вимагатимуть не слів кохання, не ніжності та не подарунків – а здібності вислухати та зрозуміти. Не розчаруйте кохану людину, їй справді це необхідно, а з вас не убуде.

Козеріг

Сьогодні ви розповісте вашій коханій людині щось таке, про що досить довго не наважувалися йому розповісти з тих чи інших причин. Однак ви здивуєтеся, дізнавшись, що він відреагує на почуте не так неадекватно, як вам думалося весь цей час.

Водолій

Сьогодні ваша кохана людина зізнається в тому, що їй, виявляється, ніколи не подобалася в представниках протилежної статі якась якість, яка буйним кольором цвіте у вас, і лише ви змусили її подивитися на цю саму якість по-іншому. Можете бути задоволені.

Риби

Сьогодні вам здаватиметься, що ви зліплені з вашою коханою людиною з різного тесту. Ви настільки не схожі один на одного, що взагалі незрозуміло, чому ви разом. Однак якщо вам добре, то навіщо мучити себе марними сумнівами та теоретичними викладками?