fbpx

Любовний гороскоп для всіх знаків зодіаку на 9 квітня 2022 року

Любовний гороскоп

Овен

Наздогнати та перегнати! Цього дня вам захочеться довести вашим друзям і подругам, що ваш роман з вашою коханою людиною – сама зразкова, а сама кохана людина – ідеал у тілі, і всі вам повинні почати заздрити прямо зараз. Спробуйте, а раптом вийде? Головне, щоб ваша половинка була не проти.

Телець

Сьогодні у вас може з’явитися привід для ревнощів. Не упускайте його – іншого найближчим часом не передбачається. Адже вам напевно хочеться поговорити про свої переваги та недоліки оточуючих, висловити свої претензії – та просто зірвати зло. Ну як, не передумали?

Близнюки

Зовсім не обов’язково висловлювати вашій половинці все у вічі. Сьогодні вона, швидше за все, не сприйме ваші зауваження – тільки образиться даремно. Тому покричати можете на її фотографію або просто в порожнечу. Ефект той самий, а душа хворіти буде набагато менше.

Рак

Сьогодні ваша кохана людина періодично демонструватиме несправедливість по відношенню до вас, і ви будете це дуже гостро відчувати і болісно сприймати. Головне для вас у цей день – не зірватись і не накричати на вашу половинку. Крики ситуацію лише погіршать.

Лев

Сьогодні вам здаватиметься, що ваша кохана людина насправді ставиться до вас зовсім не так, як демонструє вам і як це здається оточуючим. Якщо у вас є вагомі причини підозрювати його у нещирості, спробуйте з ним це обговорити. Може, вагомість причин не така вже й значна?

Діва

Виявіть по відношенню до вашої половинки більше ніжності та любові. Їй це зараз ой як треба. Та й у вас буде глобальна потреба поділитися з ким-небудь добрими почуттями, що вас розпирають. Так поділіться ними з вашою коханою людиною, вона буде вам вдячна.

Терези

Сьогодні вам належить дуже багато їздити, переміщатися у просторі. Велику кількість часу ви проведете у дорозі. Намагайтеся використати цей час з користю: ​​подумайте про ваші стосунки і прийміть рішення, на обмірковування яких у вас не вистачало часу в нерухомий період.

Скорпіон

Сьогодні у вас створиться враження, що ваша кохана людина не тільки не розуміє вас, а й не хоче розуміти, навіть якщо намагається створити зворотне враження. Втім. не варто вірити у те, що лежить на поверхні. Згадайте про айсберг і про те, що видно лише його десяту частину.

Стрілець

Сьогодні від вас вимагатимуть не слів кохання, не ніжності та не подарунків – а здібності вислухати та зрозуміти. Не розчаруйте кохану людину, їй справді це необхідно, а з вас не убуде.

Козеріг

Сьогодні ви розповісте вашій коханій людині щось таке, про що досить довго не наважувалися йому розповісти з тих чи інших причин. Однак ви здивуєтеся, дізнавшись, що він відреагує на почуте не так неадекватно, як вам думалося весь цей час.

Водолій

Сьогодні ваша кохана людина зізнається в тому, що їй, виявляється, ніколи не подобалася в представниках протилежної статі якась якість, яка буйним кольором цвіте у вас, і лише ви змусили її подивитися на цю саму якість по-іншому. Можете бути задоволені.

Риби

Сьогодні вам здаватиметься, що ви зліплені з вашою коханою людиною з різного тесту. Ви настільки не схожі один на одного, що взагалі незрозуміло, чому ви разом. Однак якщо вам добре, то навіщо мучити себе марними сумнівами та теоретичними викладками?

You cannot copy content of this page