fbpx

Любовний гороскоп для всіх знаків зодіаку на 9 липня 2022 року

Любовний гороскоп

Овен
Сьогодні вашій коханій людині буде важко зрозуміти, що слід робити далі і як жити зі ситуацією, бо вона виявиться дійсно більш ніж непростою. Ви можете дати йому цінну пораду, а можете зробити все за неї. Рішення залежатиме від ваших цілей.

Телець
Сьогодні вашій коханій людині буде непросто вибрати між вами і якоюсь ще близькою йому людиною. Яким би вибір у результаті не виявився, постарайтеся прийняти його з повагою та розумінням, тому що наступного разу він може стати протилежним.

Близнюки
Звичайний день, без будь-яких подій. Швидше за все, це затишшя перед бурею, тому насолоджуйтесь кожною спокійною хвилинкою поряд зі своєю коханою людиною. Невідомо, як довго триватиме ця ідилія. Нехай вона запам’ятається вам надовго!

Рак
Сьогодні вашій коханій людині буде життєво потрібна ваша підтримка, турбота і знання про те, що ви завжди будете поруч, що б не сталося. Намагайтеся все це йому забезпечити в кращому вигляді – і подяка повернеться вам сторицею, це гарантують зірки.

Лев
Сьогодні вашій коханій людині буде непросто зрозуміти, що саме ви відчуваєте по відношенню до неї, чого від неї чекаєте і що вам у ній подобається чи не подобається. Тому його дії будуть дещо нервовими, смиканими та абсолютно непередбачуваними.

Діва
Цього дня ви відчуєте особливу відповідальність за людину, з якою проводите час. Вам захочеться якось допомогти йому виплутатися з неприємностей або просто банально змусити його зайвий раз усміхнутися. Не варто думати про наслідки – просто зробіть те, що хочете.

Терези
Сьогодні вашій коханій людині буде непросто довірити вам якусь важливу та відповідальну справу, причому вашої провини в цій недовірі майже не буде. Ваше завдання – переконати його в тому, що ви дійсно гідні і тому вам під силу і не такі завдання.

Скорпіон
Сьогодні ви зрозумієте, що зворотний бік стабільності та надійності – це передбачуваність і нудьга. Постарайтеся змиритися з цим: у життя, повної радості та сюрпризів теж є зворотний бік, який вам теж навряд чи сподобається. Найкраще у всьому шукати хороше, ніж погане.

Стрілець
Сьогодні ви відкриєте для себе якусь істину, яка давно вважається очевидною і всім зрозумілою. Однак ваша кохана людина порадіє вашому відкриттю разом з вами і, можливо, навіть більше за вас. Постарайтеся запам’ятати те, що вам у цей день відкриється, щоб використати це надалі.

Козеріг
У цей день вирішення проблеми у вашому особистому житті знайде вас несподівано і буде зовсім не схожим на те, що ви собі уявляли. До речі, воно може бути досить жорстоким по відношенню до вашої другої половинки, тому міцно задумайтеся, перш ніж остаточно його прийняти.

Водолій
Сьогодні вашій коханій людині знадобиться від вас максимум зусиль для того, щоб разом вирішити якусь проблему. Якщо ви ці зусилля не докладете, проблему вирішити буде набагато складніше, а значить, і у ваших відносинах буде трохи більше напруженості.

Риби
Сьогодні ваша кохана людина буде постійно присутня з вами поруч, коли ви займатиметеся своїми справами, але її присутність анітрохи вас не збентежить. Навпаки, воно дозволить вам відчути себе дуже надійно, затишно та захищено. Як ніколи.

You cannot copy content of this page