fbpx

Любовний гороскоп для всіх знаків зодіаку на 9 листопада 2021

Любовний гороскоп для всіх знаків зодіаку на 9 листопада 2021 року

Овен

Сьогодні ви заплющите очі на громадську думку і у відносинах з вашою коханою людиною вчините так, як самі вважаєте за потрібне, нікого не слухаючи і нічими порадами не керуючись. Напевно, це буде найправильнішим виходом із ситуації.

Телець

Сьогодні вашій коханій людині знадобиться максимум уваги, щоб не потрапити на жодний з ваших жартів і не потрапити в халепу. Тому якщо вам вдасться його розіграти не раз і не два, не варто дуже пишатися собою: буде дивніше, якщо розіграти вам його не вдасться.

Близнюки

Не найкращий день для з’ясування стосунків. Нічого хорошого ви сьогодні все одно не з’ясуйте, бо будь-яка фраза зі змістом «Кохання моє, нам треба обговорити» – викликатиме неминучий напад роздратування у вашої коханої людини.

Найм’якша відповідь, яку ви зможете отримати – «Давай іншим разом».

Рак

По можливості обмежте коло людей, з якими сьогодні спілкуватиметеся. Якщо це можливо, і спілкування з коханою людиною зменште до мінімуму. Але так, щоб він не став ображатися і не уявив казна-що про ваше до нього ставлення.

А то потім із плодами його бурхливої ​​фантазії боротися доведеться.

Лев

Не чекайте від цього дня надто багато. Особливо в плані кохання і всього, що стосується вашої коханої людини. Швидше за все, розчарувань у цій галузі вам сьогодні не уникнути, тому зірки радять готуватися до гіршого, і якщо це найгірше не настане, це буде для вас дуже приємним сюрпризом!

Діва

Сьогодні вам разом із вашою коханою людиною захочеться помріяти про майбутнє. Зірки рекомендують облаштувати цей процес з максимальною ретельністю: нехай він виявиться в міру затишним, в міру романтичним і не в міру радісним і незабутнім. Тоді й майбутнє виявиться світлішим.

Терези

Сьогодні вашій коханій людині захочеться зробити вам приємний сюрприз. Можливо, цей сюрприз піде дещо врозріз із вашими планами і тому виявиться не настільки приємним, як хотілося б. Проте так чи інакше таку ініціативу треба активно заохочувати.

Скорпіон

У цей день вам буде везти в коханні настільки, що вам будуть заздрити всі ваші знайомі та друзі різними відтінками заздрості від чорної до білої. Головне, щоб все це везіння не викликало ревнощів у вашої коханій людині, бо подобатися ви будете не тільки йому.

Стрілець

Не турбуйтеся так. Все те, за що ви так переживаєте і що має сьогодні статися у вашому особистому житті, станеться у кращому вигляді. Головне, поводьтеся адекватно і постарайтеся враховувати мінливу обстановку. Зірки цього дня на вашому боці, а отже, все вийде!

Козоріг

Сьогодні вас сміливо можна буде назвати дратівливою людиною. А вашій половинці – сумно поспівчувати. Втім, якщо ви вмієте тримати себе в руках і свої почуття у вуздечку, то день може пройти без жертв і руйнувань або хоча б з мінімальними втратами.

Водолій

Постарайтеся сьогодні розвеселити вашу кохану людину. Ніякі вмовляння та розмови не вплинуть на нього краще, ніж п’ять хвилин безперервного здорового сміху. І що більше, то краще, як стверджують зірки. Більш того, щирий сміх заразливий і значно продовжує життя.

Риби

Цього дня вашій коханій людині дуже захочеться якихось пригод, причому бажано не у вашому суспільстві. Тому якщо ви раптом дізнаєтеся, що він провів час із якимсь представником протилежної статі, не поспішайте бити на сполох: цілком можливо, вони суто мирно займалися спортивним орієнтуванням.

Related Post

Астрологи пророкують 3 знакам зодіаку доленосні зміни до 31 жовтняАстрологи пророкують 3 знакам зодіаку доленосні зміни до 31 жовтня

Представникам цих сузір’їв Всесвіт приготував ціле море несподіваних сюрпризів Астрологи позначили знаки зодіаку, які встигнуть максимально змінити своє життя до кінця жовтня. Представники цих сузір’їв будуть блукати по лабіринтах долі,

4 знака зодіаку повністю захопить шалена пристрасть в найближчі дні4 знака зодіаку повністю захопить шалена пристрасть в найближчі дні

Представники цих сузір’їв зовсім втратять голову від бурхливих емоцій Астрологи назвали знаки зодіаку, для яких зовсім скоро зійдеться пазл любові. Представники відразу 4 сузір’їв випробують дику пристрасть і втратять голову

Гороскоп КОХАННЯ на 2 вересня для всіх знаків Зодіаку:Гороскоп КОХАННЯ на 2 вересня для всіх знаків Зодіаку:

Любовний гороскоп для всіх знаків Зодіаку на 2 вересня 2021 року Овен Постарайтеся сьогодні бути максимально впевненим в ваших силах. Тільки в цьому випадку ви досягнете прихильності цікавого вам представника протилежної