fbpx
Перейти до вмісту

Любовний гороскоп для всіх знаків зодіаку на 9 листопада 2022 року

  • від

Овен
21.03 – 20.04

Сьогодні не варто боятися великих відстаней та чисел, інакше в любовному плані день пройде повз вас, нічим не збагативши і нічого у вас не відібравши. Звичайно, дуже спокійно відсиджуватися в темному і затишному кутку, але хіба не прикро дивитися, як життя проходить повз тебе?

Телець
21.04 – 20.05

Сьогодні вам буде непросто прийняти вашу кохану людину такою, як вона є. Захочеться його переробити, підкоригувати та підретушувати – загалом змінити відповідно до ваших власних уявлень про прекрасне. Постарайтеся, однак, вгамувати в собі ці творчі (або руйнівні) пориви: до добра вони не доведуть.

Близнюки
21.05 – 21.06

Сьогодні ви несподівано для себе дізнаєтеся, що ваша половинка дотримується якогось принципово важливого питання тієї ж думки, що і ви! І даремно ви весь цей час приховували від неї свою думку! Що ж, частіше б доля подавала такі сюрпризи: з ними життя було б куди веселішим і світлішим!

Рак
22.06 – 22.07

Раки, головне для вас сьогодні – не перестаратися. Ви, очевидно, маємо деяку роботу у власному будинку, що вимагає чималих зусиль і кмітливості. Можливо, ви давно вже не переклеювали шпалери у вітальні, чи не переставляли меблі у спальні по фен-шуй? Зірки радять як помічники батьків – їм буде приємно, що про них не забувають.

Лев
23.07 – 22.08

Сьогодні є сприятливий день для знайомств. Подумайте, з якою людиною вам хотілося б сьогодні приємно провести день, і сміливо йдіть туди, де такі водяться удосталь. Розумні зустрічаються у бібліотеці, веселі – на дискотеці, товариські – на вечірках. Тільки пам’ятайте, що з кожного правила бувають винятки.

Діва
23.08 – 23.09

Сьогодні ви будете працювати не покладаючи рук. Ви підете в роботу з головою, і вашій половинці дуже проблематично звернути на себе вашу увагу. Тому коли ви вийдете з занурення, можете виявити вашу кохану людину, яка ображено сидить у кутку. Чи не найприємніше видовище.

Терези
24.09 – 23.10

Сьогодні придумайте для вас із вашою коханою людиною якесь дійсно цікаве заняття. Нехай воно захопить вас настільки, що ви забудете як про ваші спільні проблеми, так і про приватні неприємності кожного з вас. Сховайтесь за його ширмою від усіх проблем.

Скорпіон
24.10 – 22.11

Сьогодні ви з вашою коханою людиною нагадуватимете оточуючим чотирирічних дітей, яких вихователька дитячого садка до їхнього величезного щастя нарешті залишила без нагляду. Втім, дошкільнятам у вас вчитися і вчитися витівкам, проказам та заразливому сміху.

Стрілець
23.11 – 21.12

Стрільцям зірки рекомендують стежити за грошима, документами та іншими цінними для них предметами. Схоже, що вам сьогодні буде важко потрапити додому – можливо, це буде лише наслідком напруження з транспортом, а можливо, ви втратите ключі. Слідкуйте і за всім іншим – адже не виключено, що ваша неуважність (чи чиясь спритність) позбавить вас не тільки ключів.

Козеріг
22.12 – 20.01

У будь-якій ситуації можна знайти щось хороше, потрібно лише захотіти. Тому сьогодні зірки рекомендують вам з вашою коханою людиною разом подумати, яка позитивна сторона є у ваших проблем, яку користь можна отримати з їхньої наявності і чи так вже необхідно їх терміново вирішувати.

Водолій
21.01 – 18.02

Сьогодні не варто ні в чому дурити вашу кохану людину. Бо він до обману буде дуже чутливий і кожне брехливе слово сприйматиме як особисту образу. Саме тому хоча б на один день зірки рекомендують забути вам про те, що таке брехня на благо.

Риби
19.02 – 20.03

Найочевидніше рішення, на жаль, не завжди виявляється правильним. Тому якщо ви сьогодні захочете дати вашій коханій людині якусь пораду або зробити щось у сфері ваших стосунків, не поспішайте слідувати першому пориву. Другий напевно буде розумнішим.