fbpx
Цей день Гороскоп Любовний гороскоп для всіх знаків зодіаку на 9 лютого 2022 року

Любовний гороскоп для всіх знаків зодіаку на 9 лютого 2022 року

Любовний гороскоп

Овен

Сьогодні вам захочеться поводитися нетривіально і дуже весело, особливо в суспільстві вашої коханої людини. Однак велика ймовірність того, що він ваш бадьорий і веселий настрій розділяти не буде безпосередньо ваша половинка, тому не розраховувайте на неї надто сильно.

Телець

Сьогодні вам варто освіжити у пам’яті біографію вашої коханої людини, аж до дрібниць. До речі, саме дрібниці можуть вам цього дня особливо нагоді. Якщо ви про них не згадаєте у потрібний момент, на вас у кращому разі подивляться з подивом. Втім, зірки не прогнозують сьогодні у вас провалів у пам’яті.

Близнюки

Сьогодні ви дізнаєтеся, наскільки ваша кохана людина залежить від вас – і вам цілком може стати страшно. Вам навіть може захотітися терміново від нього віддалитися з тією метою, щоб не означати для нього так багато, проте зірки не рекомендують цього робити. Краще прийняти ситуацію такою, якою вона є.

Рак

Сьогодні ваші бажання будуть перевищувати ваші обов’язки, тому вашій коханій людині може не сподобатися ваша поведінка і ваша розстановка пріоритетів, бо робити ви будете як хочеться. А не як слід. Що ж, буває таке. Доведеться йому з цим упокоритися.

Лев

Цього дня не варто надто великої уваги приділяти деталям та дрібницям, яких у ваших стосунках із вашою коханою людиною накопичилося дуже і дуже чимало. Шукаючи смітинку, можете не помітити колоду, хоча саме у нього і є всі шанси стати справжнім каменем спотикання.

Діва

Сьогодні вашій коханій людині буде досить складно відчути себе у своїй тарілці, бо в певні моменти ситуація здаватиметься йому вельми незатишною, недружньою і несприятливою для довгого та теплого, дружнього спілкування. Намагайтеся його зрозуміти і підтримати.

Терези

Сьогодні вашій коханій людині буде сумно усвідомлювати, що багато з того, що він зробив заради вас, він зробив даремно, бо це не мало над вами гідного ефекту. Постарайтеся зробити все можливе для того, щоб він не дуже засмучувався з цього приводу, а ще краще – щоб він про це і зовсім не дізнався.

Скорпіон

Кажуть, можна нескінченно дивитись на три речі: як тече вода, як горить вогонь та як інші працюють. Ось ви сьогодні насолоджуватиметеся останнім. Ваша половинка з ніг збиватиметься у пошуках вирішення вашої спільної проблеми – а ви будете прихильно спостерігати за процесом. Якщо, звичайно, совість не заїсть.

Стрілець

Здається, у вас назріває сварка через гроші. Чи ви мало їх заробляєте, чи ви неправильно їх витрачаєте… Не варто доводити напруження пристрастей до краю. Краще сісти разом і накидати на аркуш паперу загальний бюджет: стільки на кафе, стільки на кіно. Проблема вирішиться сама собою!

Козоріг

Сьогодні для вас дуже важливо буде підібрати музику, яка ідеально підходить вам за настроєм і підкреслює всі особливості ваших стосунків з вашою коханою людиною. Саме вона сприятиме їхньому інтенсивному розвитку в правильному для вас напрямку.

Водолій

Сьогодні ваша кохана людина поставить перед вами досить складне завдання, яке вам доведеться дуже оперативно вирішити, щоб не впасти в його очах і не стати менш геніальним та незамінним. Якщо ви помилитеся – не біда. Головне – швидкість, оперативність та адекватність.

Риби

Сьогодні ваша кохана людина буде досить швидко приймати рішення, на прийняття яких у вас пішло б кілька годин, а то й днів. Втім, це зовсім не означає, що ці рішення будуть правильними, раціональними і готовими до негайного втілення в життя. Здається, вам буде про що поговорити.

Related Post

Леви біжать назустріч щастю, а Тельці виборюють владу: любовний гороскоп на жовтень 2023 рокуЛеви біжать назустріч щастю, а Тельці виборюють владу: любовний гороскоп на жовтень 2023 року

Літня спека офіційно все, тож у жовтні шукаємо душевне тепло у стосунках з коханими. І комусь навіть у перші холоди буде спекотно! Овен Сімейні Овни чомусь вирішили, що досить якось

На ці знаки Зодіаку чекають кардинальні зміниНа ці знаки Зодіаку чекають кардинальні зміни

Народжені під цими знаками люди досягнуть успіху в тих чи інших сферах життя. Астрологи назвали знаки Зодіаку, представники яких отримають можливість кардинально змінити життя до кінця поточного тижня, тобто до

Світле почуття. 3-и знаки зодіаку, яких у лютому чекає велике коханняСвітле почуття. 3-и знаки зодіаку, яких у лютому чекає велике кохання

Астрологи розповіли, представників яких знаків у лютому може відвідати справжнє кохання або, як мінімум, щира закоханість. Деякі знаки знаходяться в такому розташуванні небесних світил, що їхня романтична сфера набуває максимум