fbpx

Любовний гороскоп для всіх знаків зодіаку на 9 лютого 2023 року

Овен – Сьогодні вашій коханій людині захочеться провести з вами якнайбільше часу, проте через те, що день будній ідея успіхом не увінчається. Що ж, усі вільні годинники будуть у його розпорядженні, і ви про це ні на секунду не пошкодуєте.

Телець – Сьогодні вашій коханій людині буде не дуже приємно усвідомлювати, що вона не займає всі ваші думки та почуття – а лише велику їх частину. Постарайтеся пояснити, що і дві третини, і три чверті – це дуже і дуже багато. А може бути ще більше – варто лише трохи потерпіти.

Близнюки – Сьогодні не слід ставитися до чогось занадто серйозно. Мабуть, навіть до порад зірок. Намагайтеся вірити тільки собі та своїм почуттям, не оглядаючись на сторонні чинники. Ваша кохана людина обов’язково це помітить і оцінить. Йому напевно подобаються самостійні та самобутні особистості.

Рак – Сьогодні вам належить прийняти відповідальне рішення щодо ваших стосунків. І ви його приймете, бо іншого виходу просто не буде. Вашій половинці про це краще розповісти постфактум, інакше її емоції можуть вплинути на правильність та логічність ваших міркувань.

Лев – Сьогодні вам треба буде, щоби вас пошкодували. А до кого ще звернутися за жалістю, якщо не до коханої людини? Однак якщо у коханої людини у цей день неприємності, краще про свої біди забути та інтенсивно почати допомагати їй. Тоді вам точно не до смутку буде.

Діва – Сьогодні ви зрозумієте, що багато чого з того, що ви робите у вашому особистому житті, ви робите дарма. Інакше кажучи, вашій коханій людині не стає ні кращим, ні гіршим від ваших дій. А значить, ви можете витратити ту ж енергію на щось корисніше для обох сторін.

Терези – Нині щось змусить вас згадати давно минулі дні. Не факт, що своїми спогадами вам варто ділитися краще насолодіться ними самі. Не кожен оцінить ніжність у вашому голосі при розповіді про минуле кохання.

Скорпіон – Скорпіони, у вас сьогодні можуть виникнути додаткові незаплановані справи. Чи готові ви до того, що потрібно буде полагодити ліжко, що раптово зламалося, або двері на кухню? Зірки радять вам все по можливості робити разом. Ваша моральна підтримка відіграє для чоловіка колосальну роль.

Стрілець – Сьогодні вам не варто боятися експериментувати в особистому житті. Будь-якого роду божевілля, нехай навіть найбожевільніше і нелогічне, позначиться більш ніж сприятливо на ваших стосунках з вашою коханою людиною, навіть якщо зараз вам здається, що справи будуть зовсім по-іншому.

Козеріг – Нині вам, схоже, доведеться поговорити про гроші. Не факт, що розмова вийде приємною, тож постарайтеся тримати себе в руках. Якщо вам є, чим дорікнути коханому, це треба робити максимально коректно.

Водолій – Сьогодні несподівано виявиться, що вас любить не одна людина, а дві, три, а то й більше. І всі хочуть бути єдиними та неповторними у вашому житті! Кого вибрати? Або ж залишитися в гордій самоті? Вирішувати вам. Рішення виявиться не з легких, проте процес його прийняття буде веселим.

Риби – Цього дня вам дуже допоможуть такі чудові почуття, як віра та надія. Саме завдяки їм ви зможете витерпіти все те, що приготує вам доля і пронести через ці 24 години своє почуття до якоїсь чудової людини. Ваші старання окупляться вам сторицею!

You cannot copy content of this page