fbpx

Любовний гороскоп для всіх знаків зодіаку на 9 серпня 2022 року

Овен
21.03 – 20.04

Сьогодні вам доведеться все робити швидко. І навіть якщо доля розпорядиться так, що саме в цей день вам доведеться освідчуватися в коханні вашій коханій людині або говорити з нею про розлучення, робити це доведеться за максимально стислий відрізок часу. Може, тоді краще перенести таку розмову?

Телець
21.04 – 20.05

Сьогодні вашій коханій людині буде незручно зізнатися вам у тому, що її почуття по відношенню до вас дещо змінилися, а, отже, і ваші стосунки доведеться вельми модернізувати відповідно до почуттів. Новина не з приємних, проте якось треба з нею ужитися.

Близнюки
21.05 – 21.06

Сьогодні вам нарешті вдасться розквитатися з набридлими справами, роздати грошові та любовні борги і пуститись нарешті у вільне плавання, про яке ви так давно мріяли. Головне, щоб вас у випадкову гавань не занесло, де розбиваються кораблі кохання.

Рак
22.06 – 22.07

Сьогодні вам варто подумати гарненько, щоб придумати по-справжньому цікаву пригоду для вас та вашої коханої людини. Бо йому дуже набридне одноманітність ваших з ним стосунків. Розвага може бути будь-якою: від самого безневинного до відверто небезпечного. Аби вам сподобалося.

Лев
23.07 – 22.08

Ви багато забороняєте вашій коханій людині. А чи самі відповідаєте своїм заборонам? Найкращий виховний прийом – це власний приклад, а аргументів на кшталт «мені можна, а тобі не можна» люди зазвичай не розуміють. Саме сьогодні варто переглянути свою програму виховання і, можливо, внести до неї деякі корективи аж до її усунення.

Діва
23.08 – 23.09

Сьогодні вашій коханій людині не захочеться розуміти вас, ваші рухи душі, ваші бажання та мрії, навіть якщо це буде зовсім не важко. Може, варто зацікавити його якимось чином у цьому особисто, щоб йому справді був важливий і цікавий результат цього процесу?

Терези
24.09 – 23.10

Сьогодні на вас чекає серйозна та відповідальна робота. Насамперед над собою. Справа в тому, що ваш внутрішній світ потребує досить значного ремонту та виправлення, оскільки те, що є зараз, не задовольняє вимог вашої коханої людини та запитів нинішньої ситуації.

Скорпіон
24.10 – 22.11

Сьогодні ваша кохана людина відкриє вам на щось очі, і ви з подивом для себе виявите, що все, що відбувалося з вами до того, було зрозуміло не зовсім правильно або зовсім не правильно. Постарайтеся швидко переоцінити ситуацію та дійти правильних висновків.

Стрілець
23.11 – 21.12

Сьогодні вашій коханій людині буде непросто зрозуміти, в чому її помилка і де і що вона зробила не так, неправильно, необачно. Постарайтеся докладно пояснити, де він проколовся, і зробити все можливе для того, щоб він на ваше пояснення не образився.

Козеріг
22.12 – 20.01

Якщо сьогодні ваша кохана людина надумає вас ображати, у вас знайдеться несподіваний захисник, на якого ви і сподіватися не могли. Оскільки вашої фантазії на такий розвиток подій не вистачало. Постарайтеся отримати максимум вигоди з ситуації.

Водолій
21.01 – 18.02

Сьогодні вашій коханій людині буде непросто щось вам довести, і не тому, що ви будете таким недовірливим, а просто через певні обставини, ні від вас, ні від неї не залежать. Хіба що ви несподівано виявитеся сильнішим за них усіх разом узятих.

Риби
19.02 – 20.03

Цього дня вашій коханій людині захочеться вразити вашу уяву чимось особливим, незабутнім і неповторним. Навіть якщо ви результат його роботи думки таким вважати і не будете, хоча б прикинетеся: нехай ваше захоплення спонукає його на нові, дійсно дивовижні подвиги!

You cannot copy content of this page