fbpx

Любовний гороскоп для всіх знаків зодіаку на 9 січня 2023 року

Овен – Сьогодні вам здаватиметься, що ви вивчили вашу кохану людину напам’ять і він ніколи і нічим вас не зможе здивувати, бо всі його дії ви пророкуєте мінімум за годину до їх звершення. Що ж, у той чи інший момент вам доведеться жорстоко в цьому розчаруватися. Можливо, це й на краще?

Телець – Сьогодні вашій коханій людині буде досить важко змиритися з вашою поведінкою, бо щось їй у ній подобатися точно не буде. Можливо, він навіть сам собі не зможе сформулювати, на що саме, але негативна реакція в деякі моменти буде більш ніж очевидною.

Близнюки – Сьогодні для вас буде дуже багато означати думка ваших друзів та знайомих щодо вашої коханої людини. І якщо ви раптом дізнаєтесь, що хтось його не схвалює, у вас може закратися серйозний сумнів: а чи варто з ним взагалі продовжувати відносини. Втім, бути з ним вам, а не знайомим.

Рак – Сьогодні ви несподівано для вас зустрінете людину, яка повністю розділятиме ваші інтереси. Втім, це недостатній привід для того, щоб у цю людину закохатися та захотіти жити з нею все життя. Хіба що кілька вечорів, протягом яких ви обговорюватимете ваші спільні пристрасті — а там буде видно.

Лев – Навіть якщо ідеї вашої коханої людини здаються вам зовсім дикими, а поведінка – неадекватною, сьогодні не найкращий день для виховної бесіди. Її краще відкласти завтра. А цього дня варто задуматися, чи зможете ви довго перебувати поряд з людиною, яка так поводиться або таким чином мислить.

Діва – Сьогодні у вашу голову закрадатимуться найнеймовірніші сумніви. Вам здаватиметься, що вас розлюбили, що у світі більше немає людини, яка відчувала б кожен рух вашої душі і яка була б готова для вас на все. Намагайтеся прогнати від себе такі думки.

Терези – Сьогодні ваша кохана людина більше мовчатиме, ніж говорити. Нехай вас це не насторожує: просто в нього такий настрій буде. Насправді, він, як і раніше, вас любить, і його думка ні на що не змінилася. Просто виражатиме її в цей день він буде невербально.

Скорпіон – Прекрасна половина Скорпіонів сьогодні з величезним сумом виявить, що запаси косметики ось-ось підійдуть до кінця. Не переживайте – бувають проблеми і гірші! Натякніть про це коханому – він знайде вихід із ситуації – наприклад, порадить обмежитися вмиванням вранці і запропонує поїхати в похід у ліс на тиждень, благо, там із поціновувачів краси тільки зайці водяться. Погоджуйтесь.

Стрілець – Цього дня ваша кохана людина ненароком зачепить ваші почуття, скаже щось таке, що вам буде досить неприємно чути. Зірки рекомендують відразу зізнатися йому у своїй ворожості, щоб уникнути подальшого взаєморозуміння. Все-таки коли в душі кішки шкребуть, не дуже приємно.

Козеріг – Сьогодні ваша кохана людина вас активно дивуватиме, причому швидше мимоволі, ніж навмисно. Втім, йому ваше здивування буде приємне, а вам буде приємно робити йому приємне, тому вашому симбіозу можна буде позаздрити лише білою заздрістю.

Водолій – Сьогодні вам буде непросто зрозуміти, чого від вас чекає ваша кохана людина і, головне, з якою метою. Багато його серйозних слів або прохань ви сприйматимете як жарт, що зовсім не сприятиме відмінному розумінню один одного, так само як і ефективній взаємодії.

Риби – Сьогодні вашій коханій людині захочеться показати вам всю свою завзятість, всю свою майстерність і все своє вміння швидко реагувати на екстремальні зміни в різних ситуаціях. Постарайтеся гідно оцінити всі ці дії. Причому бажано щиро.

You cannot copy content of this page