fbpx
Цей день Гороскоп Любовний гороскоп для всіх знаків зодіаку на 9 травня 2022 року

Любовний гороскоп для всіх знаків зодіаку на 9 травня 2022 року

Любовний гороскоп для всіх знаків зодіаку на 9 травня 2022 року

Овен
Сьогодні ваша кохана людина стане щасливим володарем особливих прав і повноважень, яких по відношенню до вас більше немає в жодної людини в цьому великому світі. Залишається сподіватися, що він розпорядиться отриманим скарбом дбайливо і розумно, як і належить вашій половинці.

Телець
Сьогодні ви зрозумієте, що деякі традиції, що виникли у вашому тандемі, вас неймовірно дратують, і ви б хотіли їх позбутися. Позбуватися варто повільно, непомітно і без особливого пафосу, щоб ваша кохана людина навіть не помітила їх зникнення.

Близнюки
Цього дня на вас чекає радісна зустріч із вашим давнім шанувальником, якого ви тисячу років не бачили. Можливо, була б ваша воля, ви б його не бачили ще стільки ж, але доля вашої думки чомусь не спитала. Тому навіть якщо вам зовсім не приємно бачити перед собою це обличчя, наберіться терпіння і посміхайтеся. Зрештою все це ненадовго.

Рак
Сьогодні вам зовсім не захочеться визнавати очевидні речі, бо вони будуть не зовсім приємні для вас. Намагайтеся, однак, зробити все можливе для того, щоб не заплющувати очі на справжній стан речей, інакше воно може значно погіршитися. Особливо це стосується ваших стосунків із вашою коханою людиною.

Лев
У цей день ваша половинка може ненароком дізнатися те, що ви так ретельно від неї приховували. Незрозуміло чому саме сьогодні ця інформація випливе назовні. Тому будьте готові до рішучих пояснень і, у разі потреби, навіть до благань про пощаду. Можливо, вони будуть доречними.

Діва
Поспішаючи кудись, ви можете забути вимкнути воду, і потоп у квартирі поставить хрест на витівці сусідів знизу закінчити ремонт найближчими днями. Ваші домашні теж будуть дуже задоволені. Може, вам удома залишитися?

Терези
Сьогодні вранці ви, шановні Терези, мабуть, прокинетеся з думкою, що в житті час терміново щось міняти. Очевидно, ви ще не вирішили, що саме. Зірки радять поговорити з вашою другою половинкою. Одна голова добре а дві краще! Тільки намагайтеся, щоб зміни були позитивними.

Скорпіон
У жодному разі не давайте сьогодні жодних обіцянок! Тільки якщо ближче до вечора, зітхнувши після праць та рясні вечері. Тому що інакше ви точно приймете неправильне рішення, яке значно пошкодить відносинам з вашою коханою людиною.

Стрілець
Ви сьогодні холодні та неприступні. Вашій коханій людині доведеться вас знову завойовувати, якщо вона захоче зберегти з вами близькі стосунки. Якщо він вам справді дорогий – допоможіть йому в цій непростій справі. Зрештою, ви ж із ним були щасливі якийсь час!

Козеріг
Сьогодні вам дуже захочеться піти від світу, сховатися від людей і зробити все можливе, щоб вас забули якнайшвидше. Втім, все це викликано лише недоліком кохання по відношенню до вас з боку вашої коханої людини. Одне тепле слово – і все стане на свої місця.

Водолій
Сьогодні вашій коханій людині не захочеться нічого з вами обговорювати. Його найзаповітнішою мрією буде хоча б хвилинку посидіти в тиші. Якщо ви раптом відчуєте, що це справді так, терміново виконуйте його бажання, інакше буде голосно всім і довго.

Риби
Сьогодні зірки рекомендують вам згадати про ваші таланти та продемонструвати їх коханій людині. Можете йому присвятити вірш чи сонет, намалювати його гуашшю чи олівцем чи зліпити на його честь величезну скульптуру зі свіжоприготовленого пюре.

Related Post

Важливий коридор затемнень: хто найбільше відчує зміни – названі точні датиВажливий коридор затемнень: хто найбільше відчує зміни – названі точні дати

Астрологи позначили людей, які будуть уразливі в період коридору затемнень Астрологи позначили людей, які будуть під максимальною загрозою в період коридору затемнень. Народжені в ці дати відчують на собі всю

У цих знаків Зодіаку зовсім скоро почнуть збуватися мрії – астрологиУ цих знаків Зодіаку зовсім скоро почнуть збуватися мрії – астрологи

Два знаки зодіаку перебувають за крок від того життя, яке завжди для себе хотіли. Астрологи розповіли про знаки Зодіаку, у яких скоро почнуть збуватися мрії. Так, навесні 2023 року Тельці і

Любовний гороскоп для всіх знаків зодіаку на 17 листопада 2021Любовний гороскоп для всіх знаків зодіаку на 17 листопада 2021

Любовний гороскоп для всіх знаків зодіаку на 17 листопада 2021 року Овен Сьогоднішній день помітно покращить ваше порозуміння з дітьми. Зірки радять вам приділяти більше часу вашим нащадкам, які саме сьогодні