fbpx

Любовний гороскоп для всіх знаків зодіаку на липень 2022

У липні ті, хто поки що в активному пошуку, будуть дуже обережні у спілкуванні з представниками протилежної статі, а тому стануть ретельно перевіряти досьє індивідів, що сподобалися, і ретельно допитувати їх на побаченнях, завуальованих під ділові зустрічі, що, втім, не завадить тесту. партнерів за допомогою близькості.

Ті ж, хто вже знайшов другу половинку, з 1 по 17 липня зроблять усе, щоб урізноманітнити стосунки та привнести в них свіжий струмінь, а після 17-го числа багато пар почнуть втілювати в реальність якісь спільні довгострокові плани, покликані зміцнити і сам союз, та його матеріальну основу.

Овен (21 березня – 20 квітня)

Вільні

Овни, ви в липні можете зустріти того, хто раніше взагалі ніяк би вас не зацікавив, а зараз, після зміни певних пріоритетів, не просто приверне вашу увагу, а й викличе дуже інтенсивні любовні почуття. І хоча ви навряд чи зможете швидко зачарувати цю людину, в якийсь момент вам з нею, швидше за все, все ж таки вдасться побудувати довгостроковий союз. Але будьте готові до численних перевірок.

У відносинах

Якщо ж у вас вже є друга половинка, то з 1 по 17 липня ваші з нею взаємини якимось чином зміняться: у деяких сферах та питаннях стане більше легкості, а в чомусь вам доведеться брати на себе додаткову відповідальність. Після 17-го числа не виключені конфлікти через прагнення партнера втручатися в ті ваші справи, які, як вам здається, його абсолютно не стосуються і не мають стосунку до вашого з ним союзу.

Телець (21 квітня – 20 травня)

Вільні

Тельці, поряд з вами в липні може з’явитися той, хто призначений для вас самою долею. Велика ймовірність, що ви зустрінете людину, з якою здебільшого збігаються ваші ключові довгострокові бажання, пріоритети, ставлення до сімейного життя та дітей, і це стане чудовою основою для тривалих і здебільшого щасливих стосунків. І до речі, не виключено, що ви завдяки їм знайдете ще щось дуже важливе.

У відносинах

Якщо ж у вас вже є друга половинка, то з 1 по 17 липня можливі суперечки через її чи вашу рідню та через розбіжності в думках щодо якихось поїздок (відпустки, візитів до близьких тощо). Після 17-го числа вам з партнером доведеться розпочати новий етап відносин і прийняти кілька спільних важливих рішень; ймовірно і доленосна подія, яка на довгі роки згуртує вас із цією людиною.

Близнюки (21 травня – 21 червня)

Вільні

Близнюки, у вас у липні можуть з’явитися серйозні наміри щодо того, кого до цього ви сприймали надто поверхово і легковажно. Не виключено, що хтось із давніх шанувальників/шанувальниць або просто друзів раптом стане вам найближчою людиною: прокинуться амурні почуття, вам захочеться пов’язати з ним життя, зіграти весілля. Все можливо, якщо, звичайно, порив розсудливим не зникне так само несподівано, як і виник.

У відносинах

Якщо ж у вас вже є друга половинка, то з 1 по 17 липня якась цікава подія дасть новий напрямок звичним відносинам, додасть і пристрасті сексу, і глибини розмов; до того ж, вам належить закрити питання, яке раніше часто ставало приводом для конфліктів. А ось після 17-го числа доведеться доводити партнеру докладність і довгостроковість якихось ваших намірів, а також у чомусь поступатися чи шукати компромісу.

Рак (22 червня – 22 липня)

Вільні

Раки, ви в липні можете зустріти того, хто покохає вас усією душею, для кого ви станете найголовнішою людиною у світі. Велика ймовірність, що цьому значною мірою сприятиме зміна вами пріоритетів, позбавлення якоїсь очевидної звички або трансформація вашого зовнішнього вигляду. Зірки обіцяють вам нехай і не дуже прості, але цілком щасливі та довгі стосунки, які багато дадуть вам не лише в амурній сфері.

У відносинах

Якщо ж у вас вже є друга половинка, то з 1 по 17 липня з’явиться потреба чимось її дивувати, ви навмисно уникатимете гострих кутів у відносинах і розмовах, виконайте якесь бажання партнера; правда, без ревнощів все ж таки не обійдеться. Після 17-го числа вам доведеться вивести ваш союз на зовсім інший якісний рівень і ініціювати щось таке, що вам подарує величезне щастя.

Лев
(23 липня – 22 серпня)

Вільні

Леви, ви у липні можете почати стосунки з кимось дуже непростим, закритим, зі складним та не завжди приємним характером. Можливо, щось настільки привабить вас у цій людині, що ви будете готові миритися з усіма його перегинами та закидонами, сприйматимете їх не як недоліки, а як милі примхи. Союз має всі шанси продовжитись досить довго, якщо, звичайно, вам не набридне підлаштовуватися та прощати.

У відносинах

Якщо ж друга половинка у вас вже є, то з 1 по 17 липня буде багато спільних відкриттів та цікавих подій, ви легко домовитеся про щось важливе та пов’язане з спільним майбутнім. Після 17-го числа не виключені суперечки і навіть сварки через фінансові питання, а якщо ви з партнером живете під одним дахом, то приводом для конфлікту можуть стати й якісь побутові проблеми; втім, ви знайдете спосіб не нести негатив до спальні.

Діва (23 серпня – 22 вересня)

Вільні

Діви, ви в липні можете зблизитись з тим, з ким згодом створите міцний амурний або навіть сімейний союз. Велика ймовірність, що ви вже знаєте цю людину і, що важливо, по-справжньому довіряєте їй, а якась подія допоможе повернути дружнє, добросусідське чи ділове спілкування в приватне та дещо інтимне русло. Правда, будьте готові до того, що вам аж ніяк не відразу відкриють всю підноготну.

У відносинах

Якщо ж у вас вже є друга половинка, то з 1 по 17 липня не виключені конфлікти та суперечки, ви з коханою людиною навряд чи часто сходитиметеся в думках, якісь події та заходи викличуть у кожного з вас свій і, швидше за все, протилежний відгук. Проте після 17-го числа очікується щось таке, що зробить вашу пару по-справжньому міцною, допоможе посилити і поглибити почуття, зміцнити спільну матеріальну базу.

Терези (23 вересня – 22 жовтня)

Вільні

Терези, ви в липні можете стати об’єктом не дуже здорової прихильності і навіть нав’язливої ​​уваги. Можливо, на якомусь заході на вас западе людина, яка просто не вміє зачаровувати та грамотно будувати стосунки, а тому вибере тактику сталкінгу. Навряд чи ви відповісте йому взаємністю, хоч і таке не виключено, особливо якщо в якийсь момент шанувальник викличе у вас гострий напад жалості.

У відносинах

Якщо ж у вас вже є друга половинка, то з 1 по 17 липня у відносинах буде багато нового та цікавого, ви чогось у неї навчитеся, завдяки цьому союзу впораєтеся з якимись особистісними, робочими чи побутовими складнощами. Після ж 17-го числа є можливість психологічного пресингу з боку партнера: вас можуть спробувати змусити робити те, що вам небажано, або спробувати змусити прийняти рішення, до якого ви не готові. Скорпіон (23 жовтня – 21 листопада)

Вільні

Скорпіони, ви в липні, можливо, зблизьтеся з тим, хто в чомусь дуже схожий на вас, хто добре вас розуміє і може підтримати розмови, які з іншими людьми з якихось причин вести не виходить. Роман і навіть шлюб з цією людиною цілком ймовірний (готуйте обручки!), проте будьте готові до того, що на перших кількох етапах відносин між вами часто вставатимуть або гроші, або його або ваші родичі.

У відносинах

Якщо ж друга половинка у вас вже є, то з 1 по 17 липня ви позбавитеся якихось розбіжностей, щось обидва собі вирішите, в чомусь полегшіть один одному якісь завдання. Це дозволить після 17 числа зробити щось таке, що ляже в основу найближчого і навіть довгострокового спільного майбутнього, проте реалізація задуманого вимагатиме великих матеріальних вкладень і витрат, ніж планувалося.

Стрілець (22 листопада – 21 грудня)

Вільні

Стрільці, ви в липні можете домогтися довіри того, кого давно знаєте, але хто з якихось причин тримався з вами насторожі, дотримувався дистанції, мало що вам про себе розповідав. Можливо, якийсь ваш дуже показовий вчинок доведе цій людині, що ви краще, ніж вона про вас думала, і з цього моменту почнеться ваша спільна історія – спочатку дружби та відвертих розмов, а потім і кохання.

У відносинах

Якщо ж у вас вже є друга половинка, то з 1 по 17 липня не виключені досить бурхливі конфлікти, які навіть можуть вийти за межі приватності та стати надбанням тих людей, від яких вам хотілося б приховати домашні негаразди та сварки. Після ж 17-го числа стане легше, особливо якщо ви знайдете в собі сили визнати свою неправоту там, де справді неправі, і вибачитися; очікуються та якісь знакові для вашої пари події.

Козеріг (22 грудня – 19 січня)

Вільні

Козерога, в липні ви можете закохатися. Однак не факт, що почуття виявляться взаємними. І хоча шанс бути з цією людиною у вас, швидше за все, в якийсь момент з’явиться, вона буде заснована не на любові у відповідь, а на матеріальній вигоді: вас приймуть, якщо ви зможете запропонувати щось таке, що їй необхідно (чи гроші, соціальне чи кар’єрне становище, розтягнуту за часом послугу тощо). Чи підете на це, велике питання.

У відносинах

Якщо ж у вас вже є друга половинка, то з 1 по 17 липня вам разом доведеться вирішити чимало спірних питань і перестати ламати списи через ситуацій, на які ні ви, ні обранець/обраниця вплинути не в змозі. Після ж 17-го числа багато залежатиме від того, наскільки ви емоційно занурені в життя партнера, чи відчуваєте ви його, чи вмієте вчасно розпізнати його настрій, підтримати, якщо він цього чекає, або дати спокій, якщо йому потрібно побути на самоті .

Водолій (20 січня – 18 лютого)

Вільні

Водолії, ви в липні можете починати стосунки з кимось зі старих друзів. Велика ймовірність, що вам раптом здасться, що ви відчуваєте до якогось друга протилежної статі не лише теплу товариську симпатію, а й амурні почуття, і це дасть вам підставу почати спокусу. Свого ви, швидше за все, досягнете, ось тільки не факт, що це принесе вам те, на що ви розраховуватимете: роман, можливо, виявиться складним і вимотуючим.

У відносинах

Якщо ж у вас вже є друга половинка, то протягом місяця вам доведеться пройти шлях від відстоювання якихось своїх прав і свобод до добровільного взяття на себе нових довгострокових зобов’язань, пов’язаних з коханою людиною, а також усвідомити, що якісь ваші добрі наміри, спрямовані на благополуччя партнера, насправді висловлюють егоїзм і потрібні в першу чергу вам, а не йому.

Риби (19 лютого – 20 березня)

Вільні

Риби, ви в липні можете зблизитися з тим, хто чудово вам підходить і цілком може дати вам відчуття безпеки, довірливості, щастя. Велика ймовірність, що ви вже знайомі з цією людиною, хоча, можливо, і заочно, а якась подія чи приватний захід дозволить вам обом краще дізнатися один одного, зміцнити контакт, почати вибудовувати спільне майбутнє.

У відносинах

Якщо ж у вас вже є друга половинка, то з 1 по 17 липня не виключені досить бурхливі конфлікти, які особисто для вас стануть приводом для образ та відчуження; втім, швидше за все, якісь зовнішні фактори допоможуть вам зрозуміти, що краще виявити терпіння та розуміння, щоб не нашкодити майбутньому вашого союзу. Після ж 17-го числа відносини зміцняться, чому значною мірою сприяють довірчі розмови та деякі матеріальні стимули.

You cannot copy content of this page