fbpx

Любовний гороскоп для всіх знаків зодіаку на серпень 2022

На когось чекає бурхливий роман, а комусь краще не думати про романтику в серпні і зайнятися саморозвитком.

Овен

Останнім часом ви проявляли активний інтерес до когось, але ваші зусилля не мали успіху. У серпні зовсім інша людина постане перед вами у новому світі. Ця людина переслідуватиме ті самі романтичні інтереси, що й ви. Ви не зможете згадати, коли ж вам було так приємно просто розмовляти з кимось, захочеться планувати спільне майбутнє. Тим Овнам, у кого вже є пара, радимо більше часу приділяти партнеру та його бажанням, якщо хочете, щоб стосунки були комфортні для вас обох.

Телець

Зараз у вас у пріоритеті кар’єра і здається, що немає часу думати про особисте життя. Однак, як відомо, закоханість не має графіка. Швидше за все, у серпні ваші ретельно складені робочі плани підуть навперейми, оскільки серцеві справи вторгнуться у ваші будні. Це буде нове знайомство з інтернету. Якщо ви вже перебуваєте у відносинах, можете зіткнутися із серйозною кризою наприкінці серпня, оскільки ваш партнер рідко проводить час із вами. Не хвилюйтеся — скоро у вас буде більше можливостей бути поряд.

Близнюки

Самотнім Близнюкам у серпні варто візуалізувати майбутні стосунки. Уявіть, як виглядатиме ваш партнер, його характер, ваші стосунки… Це допоможе вибрати шлях, яким ви повинні слідувати, щоб досягти своєї мети. Близнюкам, які вже перебувають у відносинах, настав час остаточно вирішити, чи ви хочете майбутнього зі своїм партнером. Якщо ваші плани не збігаються — не тягніть, відпустіть один одного.

Рак

Ви та ваш партнер насолоджуєтеся надзвичайною стабільністю в особистому житті. Здається, все йде саме так, як ви двоє планували. Якщо є можливість, у серпні вирушайте у мальовниче місце, наприклад, у гори, а від води краще утриматися. Ракам, які поки не мають пари, радимо не зациклюватися на пошуку партнера — восени у вас все складеться в романтичному плані, а в серпні займіться собою, самопізнанням і самовдосконаленням.

Лев

Ви знаходитесь в піднесеному настрої і, нарешті, хочете дати собі розслабитися та весело провести час. Ваш партнер завжди готовий підтримати вас, але в серпні буде надто зайнятий роботою чи волонтерством. Підтримайте його, не ображайтесь, а дайте спокійно займатися своїми справами. Вільним Левам надасться можливість познайомитися з кимось цікавим в гостях у друзів. Навряд можна розраховувати на серйозні стосунки, але легкий приємний роман вам забезпечений.

Діва

Романтичні почуття та емоції, ймовірно, керуватимуть вашим серпнем. В останні місяці ви побудували жорстко контрольовану систему захисту, тому ваші емоції завжди залишалися прихованими і ви показували тільки те, що хотіли показати. Зараз ситуація зміниться — вільні Діви кинуться в нові почуття як у вир з головою, а Діви, які перебувають у відносинах, розслабляться і перейдуть на новий рівень відносин зі своїми партнерами.

Терези

Нарешті у вас з’явиться вільний від роботи час. Замість балувати себе переглядом улюблених серіалів наодинці, більше гуляйте літніми вулицями — там можна познайомитися з кимось цікавим. Терезам, які вже у відносинах, радимо проводити більше часу в компанії вашого партнера. Вам обом було б корисно просто поговорити один з одним. Спробуйте розповісти про свої сподівання та мрії, будуйте плани на майбутнє, їм властиво здійснятися.

Скорпіон

Серпень – не найкращий час для нових стосунків. Спробуйте зайнятися собою, саморозвитком, роботою, знайти нові хобі, але не надумайте починати жодних нових романтичних знайомств. Якщо захочеться любові та ласки — згадайте про свою останню пасію — подякуйте за все добре і, якщо потрібно, вибачтеся. Скорпіонам, які вже мають стосунки, радимо подумати про продовження потомства.

Стрілець

У серпні слухайте своє серце. Воно знаходиться на правильному шляху, до інтуїції корисно прислухатися, і ви дуже добре керуватиметеся нею. Не заглиблюйтеся в логіку, тому що у серпні в коханні не може бути логіки. Живіть одним днем, будь ви у стосунках чи вільні. Романтичні вечори до кінця серпня вам забезпечені, насолоджуйтесь ними, бо восени доведеться з головою поринути у роботу.

Козеріг

Наближається новий романтичний етап. Перш ніж він настане, постарайтеся не нести багаж минулих стосунків у ваше майбутнє. У вас буде бажання виносити на загальний огляд усі проблеми. Натомість, постарайтеся насолоджуватися по-справжньому повноцінними новими відносинами. Козероги у відносинах — ви захочете повною мірою насолодитися любов’ю та спілкуванням з вашим партнером. Це буде складно, але можливо ближче до кінця серпня.

Водолій

У серпні у Водоліїв може статися бурхливий роман. Ви будете такі безтурботні та щасливі вперше за останні пів року. Час, який проведете зі своїм партнером, здасться коротким та недостатнім для виконання всіх ваших бажань. У будь-якому випадку слухайте голову, а не серце, інакше до осені можете розчаруватися у своєму партнері.

Риби

Ще в липні здавалося, що довкола немає жодних романтичних перспектив, а серпень розпочнеться марафоном побачень із гідними партнерами. До середини серпня станеться взаємна закоханість — вона відкриє у вас нові відчуття та емоції, яких не було раніше. Будьте обережні — пристрасть може поглинути так сильно, що і ви, і партнер забудете про все довкола. Також про себе нагадуватимуть минулі стосунки. Подумайте, а чи закінчилися вони, бо партнер захоче повернутися.

You cannot copy content of this page