fbpx

Любовний гороскоп на 10 жовтня 2021 року для всіх знаків зодіаку

Любовний гороскоп для всіх знаків зодіаку на 10 жовтня 2021 року

Овен

Якщо у вас вперто не виходить чогось домогтися від вашої коханої людини, може бути, і не варто від нього цього добиватися?

Постарайтеся обійтися без даного блага спілкування – або без даної людини. Вибір, врешті-решт, завжди залишається за вами. Важкий, але все-таки вибір.

Телець

Будьте відкриті не тільки вашій коханій людині, але і всьому світу! Його напевно порадує ваша відвертість, світла усмішка по відношенню до всіх і кожного і загальна сонячність. Та й оточуючим буде завдяки вам хоч трохи радісніше жити на цьому не завжди радісному світі.

Близнюки

Сьогодні у ваше особисте життя може увійти хтось несподіваний і незваний, тим самим грунтовно його змінивши. Не біжіть від очевидного – політика страуса ніяк не змінить ситуацію. Вам необхідно зрозуміти і прийняти зміни.

Рак

У цей день слово «люблю» придбає для вас якесь особливе, майже містичне значення. Ви будете повторювати його з благоговінням і навряд чи зважитеся застосувати до дійсно коханої людини. Однак якщо все ж зробите це, світ для вас забарвиться особливими, райдужними квітами.

Лев

Сьогодні вашій коханій людині не доведеться довго вас вмовляти на яку б то не було ризиковану дію, оскільки ви самі будете готові піти на ризик, причому на ризик куди більший, ніж він може собі уявити. Постарайтеся проте не шокувати його своєю готовністю.

Діва

Сьогодні ваша кохана людина буде талановито підбирати самі потрібні слова для того, щоб просто пояснити вам складні і незрозумілі вам речі.

І лише через досить тривалий період часу ви зможете воістину оцінити його геніальність і подякувати – щиро і від душі.

Терези

Сьогодні ваша кохана людина блисне перед вами ерудицією, та такою, що вам залишиться лише дивуватися, звідки він стільки всього різного і цікавого знає.

Нехай ваше захоплення буде щирим, а знання вбереться і залишаться з вами надовго, щоб допомагати вам в майбутньому.

Скорпіон

Не бійтеся сьогодні бути непередбачуваним і оригінальним. Це дуже посприяє розвитку ваших відносин з вашим коханим в правильному напрямку, який влаштує не тільки вас і його, але і багатьох навколишніх вас людей, якщо не всіх.

Стрілець

Вашому терпінню прийшов кінець? Ви готові грюкнути дверима і покінчити з цими відносинами раз і назавжди? Що ж, якщо це рішення зважене, а не імпульсивне – сьогодні сприятливий день для розставань. А якщо ви хочете зробити це зі злості – тоді краще зайвий раз подумати.

Козоріг

Будьте сьогодні особливо обережні з технікою! Любові та взаєморозуміння в ваших стосунках не буде ні грама. Краще не беріть в руки нічого складнішого віника – його хоч викинути в разі чого буде не дуже шкода. Та й самому про нього поранитися важко.

Водолій

Нині буде важливо дізнатися хоч що-небудь про те, що про вас думає той, хто вам так небайдужий.

Якщо соромитеся запитати особисто, що було б найкращим варіантом, навантажите цим завданням друга. Заодно з’ясуйте – чи справжній він.

Риби

У ваші відносини нині може увійти хтось третій. Швидше за все, ви від цього будете зовсім не в захваті – але робити нічого, своє незадоволення доведеться проковтнути. Ця особистість з тієї чи іншої причини дорога вашій половинці. Постарайтеся поставитися до цього з розумінням.

You cannot copy content of this page