fbpx

Любовний гороскоп на 11 жовтня 2021 року для всіх знаків зодіаку

Любовний гороскоп для всіх знаків зодіаку на 11 жовтня 2021 року

Овен

Сьогодні будьте максимально уважні і доброзичливі до вашого коханого. Він повинен відчути, що ви поруч і залишитеся поруч, що б не трапилося. В іншому випадку вам стануть менше довіряти, а це перший крок до того, щоб почати віддалятися одне від одного.

Телець

Сьогодні ви дізнаєтеся багато нового і цікавого про життя вашої коханої людини в той період, коли він вашим коханим ще не був. Можливо, це допоможе вам краще зрозуміти його характер, з’ясувати причини деяких його вчинків і пробачити його за них раз і назавжди.

Близнюки

Сьогодні ваші розмови з вашим коханим будуть нагадувати монолог. Іноді вам взагалі буде здаватися, що він не слухає вас, а спить з відкритими очима. Може бути, йому нецікава тема або вона здається йому неактуальною? Може бути, він просто не розуміє вашу термінологію?

Рак

У цей день вашому коханому буде досить складно зрозуміти, чого ви від нього хочете і навіщо вам потрібен саме такий результат. Доведеться дати йому правдиве або правдоподібне, але обов’язково докладне пояснення ваших цілей, прагнень і дій.

Лев

У цей день вашому коханому буде погано душевно, і лише ви зможете вилікувати його свіжу серцеву рану від крупинок солі, які будуть сипатися на неї тоненькою, але безперервною цівкою. Просто підставте під цю цівку долоню – і все буде добре.

Діва

Сьогодні в спілкуванні з вашим коханим керуйтеся в першу чергу тим, що підкаже вам ваша совість. Ця дама сьогодні даватиме абсолютно точні поради і послужить безпомилковим індикатором правильності всіх ваших рішень і вчинків.

Терези

Прийшла пора визначитися. Як же все-таки називаються ваші відносини? Дружба? Кохання? А може, ви просто приятелі? Вирішіть це для себе і починайте діяти відповідно до того статусом, який ви собі придумали. Тільки не забувайте про ступінь відповідальності за це рішення.

Скорпіон

Сьогодні вам у ваших взаєминах з коханою людиною дуже допоможе жива природа. Постарайтеся протягом усього дня зробити все можливе для того, щоб третім з вами перебувала кішка, собака, рибка або фуксія в горщику. Так вам буде простіше вирішувати ваші проблеми.

Стрілець

У цей день вашій коханій людині як ніколи захочеться, щоб ви були самим чарівним і привабливим, тому він серйозно займеться вашим іміджем. Зірки пропонують здаватися без опору, бо опір буде марним.

Козоріг

Сьогодні вашій коханій людині буде не все одно, у що ви одягнені, як ви виглядаєте і який образ собою втілюєте. Тому постарайтеся максимально відповідати його потребам і відповідати його очікуванням. Моральну винагороду гарантовано!

Водолій

Сьогодні ви зрозумієте, що вашій коханій людині зовсім не потрібна ваша турбота про його здоров’я: він цілком справляється і без неї. Нехай ця новина вас не засмутить і не збентежить: все одно ви більш ніж необхідний для нього людина, і це заперечувати безглуздо.

Риби

У цей день велика ймовірність того, щоб відчуєте щось схоже на симпатію і навіть більше до коханої людини вашого близького друга. Може бути, ваше почуття закономірно, і все до того і йшло. Перед тим, як зробити перший крок до здійснення нової мрії, задумайтеся, хто вам дорожче: нова любов або старий друг.

You cannot copy content of this page