fbpx

Любовний гороскоп на 12 жовтня 2021 року для всіх знаків зодіаку

Любовний гороскоп для всіх знаків зодіаку на 12 жовтня 2021 року

Овен

Сьогодні вашій коханій людині буде непросто переконати себе і вас в тому, що все йде добре, правильно і суто за наміченим планом. Постарайтеся все ж допомогти йому в цій нелегкій справі, інакше в якийсь момент вам може стати особливо незатишно, страшно і самотньо.

Телець

Ви чимось захоплені, причому настільки, що все рідше згадуєте про вашу половинку. Якщо раніше вона в списку ваших пріоритетів стояла на першому місці, то зараз – всього лише в першій десятці. Але ж їй прикро, і її можна зрозуміти! Нагадайте їй, що ви її любите!

Близнюки

Сьогодні ваша кохана людина буде потребувати вашої підтримки, причому аж ніяк не тільки моральної. Допоможіть йому не тільки словом, а й ділом. Можливо, в цій справі не буде ні грама героїзму, проте воно буде необхідно для душевної рівноваги вашої половинки.

Рак

Покваптеся! У вас набагато менше часу, ніж вам могло б це здатися. Ваше щастя ось-ось відійде з перону в невідомому вам напрямку, і вам треба будь-якими силами затримати його тут, не дати йому вислизнути. У вас ще може все вийти. Треба тільки дуже захотіти.

Лев

Подивіться на ваші стосунки з коханою людиною з боку, незалежним поглядом. Чи все вас влаштовує як стороннього спостерігача? Чи не хотілося б що-небудь підкоригувати або різко змінити? А тепер поверніться на своє законне місце всередині тандему. Ви як і раніше хочете щось міняти?

Діва

Ніхто не збирається вас кидати – і годі думати дурниці. Ваша підозрілість, може, і має під собою певні підстави, але лише в тій частині, де ви аналізуєте власну недосконалість.

Терези

В цей день вам захочеться якимось чином побалувати себе. А ще більше – щоб вас потішив ваш коханий. Натякніть йому про це, а потім надайте можливість виконати ваше бажання. І якщо він вас зрозуміє – що ж, вам дійсно дуже пощастило з ним!

Скорпіон

Зовсім не обов’язково висловлювати вашій половинці все в очі. Сьогодні вона, швидше за все, не сприйме ваші зауваження – тільки образиться як попало. Тому покричати можете на її фотографію або просто в порожнечу. Ефект той же, а душа болітиме набагато менше.

Стрілець

Нехай сьогоднішній день стане чудовим приводом для того, щоб згадати чиєсь дитинство: або ваше, або вашої половинки. Сходіть в вашу або її школу, познайомтеся з учителями, прогуляйтеся по шумним шкільним поверхах. Вас накриє хвиля спогадів, а за нею – і хвиля ніжності.

Козоріг

Ви відповідаєте за тих, кого приручили. І якщо ви мали необережність дати тій чи іншій людині надію на вашу прихильність в майбутньому, то доведеться цим очікуванням відповідати. Зірки радять по можливості не давати сьогодні ніяких обіцянок, навіть якщо ваша душа цього дуже просить.

Водолій

Не всякого друга слід сприймати, як потенційного партнера – це, на жаль, один з найбільш прикрих шляхів втрати друзів. Утримайтеся від зміни характеру відносин – хоча б сьогодні. Назавтра вам в голову прийдуть більш тверезі думки, зараз просто день такий непростий.

Риби

На жаль, все, що ви скажете, сьогодні будуть приймати за жарт. На щастя, незмінно смішну, так що в дурному становищі ви не опинитеся точно. Тому не варто на сьогодні планувати серйозних розмов з вашим коханим: все одно потрібних результатів не досягнете. Хіба що настрій йому піднімете.

You cannot copy content of this page