fbpx

Любовний гороскоп на 13 жовтня 2021 року для всіх знаків зодіаку

Любовний гороскоп для всіх знаків зодіаку на 13 жовтня 2021 року

Овен

Сьогодні вашій коханій людині буде досить важко вам догодити. Чи то це буде відбуватися тому, що ви опинитеся занадто вибагливі, чи то тому що він намагатися не буде.

Однак так чи інакше вам буде непросто отримати справжнє задоволення від спілкування одне з одним.

Телець

Наздогнати і перегнати! В цей день вам захочеться довести вашим друзям і подругам, що ваш роман з вашим коханим – самий що ні на є зразковий, а сам коханий  – ідеал у плоті, ітвсі вам повинні почати заздрити прямо зараз.

Спробуйте, а раптом вийде? Головне, щоб ваша половинка була не проти.

Близнюки

Ваш улюблений чоловік не зовсім такий, яким ви його собі уявляєте. Навіть якщо він відкритий вам повністю і розповідає вам про себе все, все одно, ви знаєте лише якусь його грань, лише те, що він свідомо і підсвідомо хоче вам показати.

Враховуйте це сьогодні під час бесіди з ним.

Рак

Раки жіночої статі, радійте! Зірки пророкують, що в цей радісний день вам зроблять бажаний подарунок, про який ви мрієте вже давно.

Чоловік зумів, нарешті, розгадати ваші думки правильно і порадувати вас. Наша порада – віддячите його гарненько, бажано ввечері або ближче до ночі.

Лев

Сьогодні зірки рекомендують вам переосмислити все те, що сталося між вами і вашим коханим за останні дні. Якщо ви не бачите ніяких змін – одне з двох: або ви сліпі, або їх потрібно негайно влаштувати.

Діва

Цей день доведеться присвятити не самому приємному в світі спілкуванню – вам доведеться виправдовуватися.

Неважливо, чи робили ви що-небудь негоже чи ні – ваша вина буде оголошена очевидною і вам залишиться тільки визнати її і спробувати пояснити свою поведінку. Хай щастить.

Терези

Сьогодні ваші з вашим коханим спільні знайомі будуть несприятливо вам про нього відгукуватися, що, природно, вас не потішить.

Постарайтеся зрозуміти, хто вам важливіше: знайомі або ваша половинка – і вести себе правильно в повній відповідності з цими висновками.

Скорпіон

У цей день велика ймовірність конфлікту вашого коханого з вашими батьками. Цілком можливо, він буде заочним, тобто комусь щось не сподобається виключно виходячи з ваших розповідей.

Однак невдоволення будь-якої зі сторін не уникнути. Доведеться вам всіх мирити.

Стрілець

В цей день вам захочеться постійно поспішати. Робити все максимально швидко і досягати потрібного результату за максимально стислі терміни.

Однак швидкість – це, на жаль, зовсім не той молоточок, за допомогою якого можна достукатися у двері внутрішнього світу вашого коханого. Краще поспішати повільно.

Козоріг

У цей день вашій коханій людині буде непросто перебувати поруч з вами протягом тривалого періоду часу.

Тому якщо він раптом спробує усамітнитися, не варто йому перешкоджати: кожна людина має право на особистий кут, а то і на особисту печеру.

Водолій

Сьогодні було б корисно сходити всією сім’єю на якесь спортивне змагання, або самим зайнятися спортом.

Аж надто день для цього дуже сприятливий! Якщо футбольного матчу не намічається, чому б просто не сходити погуляти?

Риби

Дуже вдалий день, щоб завести нове захоплення. Якщо з любовної сферою у вас все виключно гладко, і нові відносини вас не цікавлять, можете звернути ситуацію в бік хобі. Мову яку-небудь почати вчити, макраме плести, етикетки від пляшок збирати.

You cannot copy content of this page