fbpx

Любовний гороскоп на 14 жовтня 2021 року для всіх знаків зодіаку

Любовний гороскоп для всіх знаків зодіаку на 14 жовтня 2021 року

Овен

Те, що починалося як казка, давно стало реальним життям, в якому вам доводиться жити. Втім, і реальному житті можна і потрібно радіти, причому бажано разом з вашим коханим.

Зрештою, хто заважає вам зробити вашу реальність краще за всякі казки?

Телець

У цей день зірки рекомендують вам присвятити вашій коханій людині який-небудь романс, якщо ви вмієте співати, грати на музичному інструменті і писати вірші і музику.

Якщо ж ні, присвятіть йому чужий романс, включивши його на магнітоли або комп’ютері. Головне – увага.

Близнюки

Сьогодні зірки наполягають на тому, щоб ви не втручалися в життя вашої коханої людини, тобто не тільки не давали жодних порад (це само собою зрозуміло!).

Але і не просили нічого вам розповісти. Якщо ваша половинка захоче, вона сама це з радістю зробить.

Рак

Навіть якщо у вас є кохана людина, це зовсім не означає, що ви не маєте права навіть дивитися на протилежну стать. Чи не зарано ви одягаєте на себе паранджу?

Вам ніхто і ніколи не зможе заборонити поспілкуватися з другою половинкою вашого друга, наприклад. Розмова і погляд – це ще зовсім не зрада!

Лев

Сьогодні вашій коханій людині захочеться дати вам якусь дуже цінну, на його думку, рада.

Тому навіть якщо ця рада вам абсолютно не буде потрібна, постарайтеся вислухати з розумним обличчям і хоча б зробити вигляд, щоб збираєтеся їй наслідувати.

Діва

Сьогодні ви почнете шкодувати про те, що зробили півроку або рік тому. Однак нічого змінити вже не можна, це вам і ваша кохана людина підтвердить, якщо ви поцікавитеся його думкою.

Що ж, може бути, прийшла пора остаточно перегорнути сторінку, прийнявши до відома сумний досвід?

Терези

Сьогодні ваша кохана людина буде робити лише те, що хочете ви і лише так, як ви йому дозволите це робити. Тому несподіванок статися не повинно, хіба що ви самі не будете знати, чого хочете, і пустіть справу на самоплив. Втім, теж не найгірше рішення.

Скорпіон

Сьогодні ви відчуєте себе незатишно, начебто вас розглядають через збільшувальне скло в пошуках недоліків, вад, шлюбу.

Зробіть висновки – чи справді вам хочеться перебувати поруч з тим, хто схильний оцінювати вас по частинах?

Стрілець

Сьогодні сприятливий день для внесення змін у ваші стосунки. Змін будь-якого роду: від введення в ваш лексикон слова «люблю» до фінального грюкання дверима.

Якщо ви вважаєте, що стоїте на порозі якогось нового етапу в житті вашого тандему – сьогодні найкращий день для того, щоб цей поріг переступити.

Козоріг

Сьогодні сприятливий день для ворожінь. Відкрийте книгу на будь-якій сторінці і прочитайте п’яту сходинку знизу. Вона розповість вам про те, як будуть розвиватися відносини з вашим коханим.

Втім, підручника з матаналізу, наприклад, це буде зробити складно.

Водолій

Сьогодні ваша кохана людина захоче переконатися в тому, що ви дійсно краща в світі людина, єдина, хто гідна вважатися його половинкою. Причому перевірку він може влаштувати дуже практичну, порівнявши вас з рядом інших представників вашої статі.

Риби

Сьогодні вашій коханій людині буде непросто довести вам необхідність тієї чи іншої дії, однак якщо йому вдасться це зробити, ви потім самі скажете йому спасибі, причому неодноразово.

Постарайтеся повірити в те, що ваша половинка не бажає вам зла.

You cannot copy content of this page