fbpx

Любовний гороскоп на 15 жовтня 2021 року для всіх знаків зодіаку

Любовний гороскоп для всіх знаків зодіаку на 15 жовтня 2021 року

Овен

Сьогодні вашій коханій людині буде досить важко спілкуватися з вашими близькими людьми. Перед ним постане щось на зразок бар’єру, перепони, чогось непереборного і дуже страшного.

Тому постарайтеся не нервувати його зайвий раз і ні в які компанії не виводити. Хіба що якщо сам попросить.

Телець

Сьогодні ви зрозумієте, наскільки на вашу кохану людину можна покластися в скрутну хвилину.

Можливо, важка хвилина буде й не з вами, а з кимось ще з близьких йому людей, проте поведінка його буде дуже показовою: тільки та устигайте, що спостерігати і висновки робити.

Близнюки

Сьогодні вас може абсолютно несподівано для вас підвести техніка. Саме через неї вечірній спільна вечеря опиниться під загрозою скасування, а взаєморозуміння і гармонія і зовсім можуть розсипатися в прах. Це можна і треба запобігти.

Рак

Сьогодні відповідь на запитання щодо ваших стосунків з вашим коханим ви знайдете в зовсім несподіваному місці. Можливо, заглянете в газету до попутника. Може бути, почуєте черговий рекламний слоган. Загалом, будьте уважні: підказка зовсім поруч.

Лев

Сьогодні ваша кохана людина виступить в ролі професійного психолога і розповість вам все про те, які у вас духовні проблеми, що вас гризе і від чого варто позбутися якнайшвидше. Постарайтеся прийняти відома все те, що ви дізнаєтеся від вашої половинки.

Діва

Якщо погода дозволить, зірки рекомендують в цей день вам і вашій коханій людині ненадовго впасти в дитинство. Як саме ви будете це робити – не має значення. Але розважатися явно слід на вулиці, вдома ви навряд чи зможете змусити себе забути, що ви давно вже не дитина.

Терези

Сьогодні вашій коханій людині буде непросто протягом всієї ночі зберігати бадьорість духу і святковий настрій. Періодично йому будуть просто необхідні усамітнення, спокій і розуміння. А також ваші участь і підтримка. Постарайтеся весь час бути поруч.

Скорпіон

Сьогодні вашій коханій людині буде досить важко зрозуміти, що ви маєте на увазі і що хочете сказати тим чи іншим своїм вчинком. Вам досить важко буде йому пояснити, що таємного і додаткового сенсу ваші дії не мають, а тому їх потрібно сприймати цілком відокремлено.

Стрілець

У цей день вашій коханій людині буде нелегко зробити вибір між хорошим і важливим, цікавим і необхідним. Доведеться вам допомогти йому в цій нелегкій справі, а то і зовсім провертати подібний захід за нього. Ох, нелегка це робота – з болота тягнути бегемота.

Козоріг

Козорогам сьогодні можуть обережно натякнути, що у них з’явилися справжні роги, великі і гіллясті. Не вірте – вам заздрять. Не у кожного коханий такий хороший, щоб цікавити інших, а раз вам таке говорять, значить, ваша половинка – хороша. Це привід для гордості.

Водолій

Сьогодні вам важко буде думати про когось або про щось крім вашої любові і вашої коханої людини. Якими б не були ці думки, сумними або радісними, постарайтеся від них відволіктися хоча б ненадовго, бо іншим вашим обов’язків вони сприятиме не будуть. Скоріше навпаки.

Риби

На сімейному фронті сьогодні без змін – діти ситі, чоловік (дружина) задоволений, свекруха (або теща) далеко і в межах видимості не спостерігається. Найкраще проведення часу для обох – разом помити посуд і прибратися в будинку, бо ніщо так не зближує людей, як спільні дії в одному напрямку. Світ врятують краса і чистота!

You cannot copy content of this page