fbpx

Любовний гороскоп на 16 жовтня 2021 року для всіх знаків зодіаку

Любовний гороскоп для всіх знаків Зодіаку на 16 жовтня 2021 року

Овен

Сьогодні ваша кохана людина буде важко розуміти ваші жарти. Йому на це буде потрібно максимум зусиль і максимум ж бажання, а ні того, ні іншого у нього може і не виявитися. Постарайтеся зрозуміти це і не вимагати від нього неможливого або майже неможливого.

Телець

У цей день ви зрозумієте, що ще не пізно повернути все те хороше, що було між вами і вашим коханим. Потрібно тільки докласти достатню кількість зусиль: не більше і не менше. Будь-недобір або перебір приведе до глобального провалу місії.

Близнюки

Прийшов час розплачуватися за старе. Якісь примари минулого заважають вам насолоджуватися сьогоднішнім днем ​​і норовлять посварити вас з вашою половинкою. З ними пора серйозно поговорити і пояснити їм, що у вас інше життя, в якому їм зовсім немає місця.

Рак

Ваші відносини можна назвати лише сумним словом «співіснування». Ви терпите одне одного і з працею стримуєтеся, щоб не висловити вашій половинці все те невтішне, що ви про нього думаєте.

Особливо помітно це буде сьогодні. Цей період скоро скінчиться, потрібно тільки потерпіти.

Лев

Направте сьогодні свою енергію в мирне русло, інакше вона зруйнує все навколо! День може принести новини, які вас або дуже сильно або розбудують, або здорово порадують. Ваша реакція може бути непередбачуваною. Зірки не радять вам трощити все навколо – меблі грошей коштують!

Діва

Головне сьогодні ставити правильні питання. Чи зможете ви домогтися відповіді – не настільки важливо. До речі, якщо відповідь виявиться вам не до смаку, краще відразу про це забути: раптом помилка сталася, а ви і ваша кохана людина в підсумку ні за що постраждаєте?

Терези

Те, що ще місяць тому викликало у вас складнощі, зараз дається вам з легкістю і навіть із задоволенням. У цьому чимала заслуга вашої коханої людини, навіть якщо він цього і не усвідомлює. Зірки не закликають вас дякувати вашу половинку. Досить просто визнати, що це справжній скарб, і почати ставитися до нього відповідно. Або продовжити.

Скорпіон

В цей день вам спільно з вашим коханою людиною необхідно зробити добру справу, причому добру не тільки для вас і для нього, а й для оточуючих. Нехай це буде лише допомога бездомному – але від цієї подяки вам стане тепліше і світліше.

Стрілець

Сьогодні відповідний день для того, щоб почати захоплюватися вашим коханим. Причому будь-який з його іпостасей, бо кожна з них буде гідна щирого захоплення. Втім, на все розпорошуватися не варто: однієї або двох буде більш ніж достатньо.

Козоріг

В цей день вам варто беззаперечно слухатися вашого коханого. Іноді навіть до абсурду. Свою власну логіку краще не включати і зовсім: спробуйте себе в ролі слухняної ляльки в його руках. Це покаже вам, наскільки на нього можна покластися і наскільки правильно він може вести вас по життю.

Водолій

Влаштуйте собі маленьке свято на двох, добре, що привід сьогодні буде. Постарайтеся під слушним приводом позбутися від численних родичів і друзів – і залишіться наодинці з вашим коханим. Зірки впевнені, що вам є що сказати одне одному або про що разом помовчати.

Риби

Вдалий день, щоб зайнятися самоосвітою і самовдосконаленням. Але не намагайтеся розділити це з коханою людиною: швидше за все, на сьогодні у нього зовсім інші плани. Навіть і не пробуйте – адже отримавши відмову, ви напевно почнете замислюватися про те, щоб пошукати більш зацікавленого компаньйона, а це може вилитися в деякі проблеми. Вони, правда, прийдуть нескоро.

You cannot copy content of this page