fbpx

Любовний гороскоп на 17 вересня 2021 року для всіх знаків Зодіаку:

Любовний гороскоп для всіх знаків Зодіаку на 17 вересня 2021 року

Овен

Не замикайтеся в собі. Удвох ви розв’яжете вашу проблему набагато швидше і простіше, ніж на самоті. Ваш коханий чоловік, який не думає про те, що вас хвилює, 24 години на добу, цілком може запропонувати свіже, оригінальне рішення. Особливо якщо він не професіонал в цій області.

Телець

Сьогодні вашому коханому буде досить важко попросити вас про щось, навіть якщо він сам з поставленим завданням справлятися не буде. Чомусь саме в цей день його основним кредо буде «я все зроблю сам». У ваших силах запобігти цьому неподобству і протягнути руку допомоги.

Близнюки

У цей день якесь захоплення захопить вас настільки, що ви й думати забудете про вашого коханого, що йому буде дуже неприємно.

Він навіть зробить з цього кілька далекосяжних висновків, боротися з якими вам згодом буде більш ніж непросто.

Рак

Сьогодні вашому коханому не захочеться надовго вас від себе відпускати, навіть якщо вам конче треба буде кудись відлучитися, нехай і ненадовго.

Постарайтеся зробити все можливе для того, щоб розлука пройшла якомога безболісніше для обох сторін.

Лев

Сьогодні вашим головним помічником у вашому особистому житті стане мобільник. Він і тільки він буде повідомляти вам необхідні відомості про вашого коханого в найпотрібніший момент, причому джерелом інформації зовсім не обов’язково буде саме ваша половинка.

Діва

Сьогодні вам дуже знадобиться порада вашого друга. Вона виявиться дуже цінною і своєчасною і допоможе вам налагодити відносини з вашим коханим.

Однак, так чи інакше, не варто слідувати їй надто досконально, бо абсолютних істин не існує.

Терези

Не варто заходити за межу і перегинати палицю. Якщо ваш коханий не хоче вам про щось розповідати, ховається від вас, закривається – то не треба ні на чому наполягати.

Правди ви все одно не досягнете, а ось на грубість нарватися можете. І ви навіть не уявляєте на яку!

Скорпіон

Сьогодні вашому коханому захочеться дізнатися, яким ви собі його уявляєте, яким ви бачите його ідеальний образ, чого взагалі від нього очікуєте.

Можливо, навпростець він про це не запитає, але поволі, натяками дізнається все, що ви дозволите йому вивідати. Будьте напоготові!

Стрілець

Сьогодні вашому коханому буде досить важко домогтися вашої уваги, розташування і тепла, причому не тому, що вам важко буде все це йому дати, а по тій простій причині, що у вас просто не буде на це часу або можливості.

Козоріг

В цей день всі вищі сили, які тільки існують, будуть на вашому боці. А значить, можете сміливо експериментувати з вашим особистим життям, активно знайомитися з новими перспективними людьми й сваритися зі старими й безперспективними. Цілком можливо, це принесе свої плоди.

Водолій

Зірки рекомендують вам і вашому коханому в цей день хоча б пів години присвятити спогадам про минулі три місяці. Що було добре, а що не дуже? Які висновки ви з усього цього зробили? Куди вам іти далі з придбаним багажем досвіду і знань? І, головне, чи йти разом?

Риби

Складний період вашого життя добігає кінця. Скоро і ви, і ваш коханий зітхнете з полегшенням і зможете пожити, нарешті, повним життям. Однак про це поки думати рано. Продовжуйте працювати на благо майбутнього і, якщо це можливо, не перевантажуйте вашого коханого проблемами.

Related Post

Ресурси Раків, зустрічі Левів та почуття Стрільців: докладний гороскоп на 4 листопадаРесурси Раків, зустрічі Левів та почуття Стрільців: докладний гороскоп на 4 листопада

Астрологи розповіли, чого варто очікувати цього дня ОВЕН ОВНИ — все непотрібне покидає ваше життя, і ваше завдання — просто не перешкоджати цьому процесу. Добре відбуваються подорожі, ділові поїздки. У

Гороскоп КОХАННЯ на 18 березня для всіх знаків Зодіаку:Гороскоп КОХАННЯ на 18 березня для всіх знаків Зодіаку:

Овен 21.03 – 20.04 Сьогодні для вас буде дуже багато означати думка ваших друзів і знайомих щодо вашого коханого. І якщо ви раптом дізнаєтеся, що хтось його не схвалює, у

Сумісність в шлюбі: які знаки Зодіаку будуть щасливі разомСумісність в шлюбі: які знаки Зодіаку будуть щасливі разом

Любов, шлюб, сім’я – всі це слова означають справжнє щастя для більшості людей на Землі. Будь-які відносини будуються на сумісності, яка підвищує шанси на сприятливий шлюб або знижує їх. Теоретично