fbpx

Любовний гороскоп на 17 жовтня 2021 року для всіх знаків зодіаку

Любовний гороскоп для всіх знаків зодіаку на 17 жовтня 2021 року

Овен

Не поспішайте ділитися своїми успіхами в осягненні істини з домочадцями. Ваша праця не тільки не буде оцінена – вас можуть висміяти. Нині про те, що вам цікаво, можна і потрібно говорити з ким завгодно, але тільки не з сім’єю.

Телець

Цього дня не посоромтеся зателефонувати тому, кого ви любите.

Зірки не закликають визнаватися цього щасливчику в любові прямо по телефону, проте просто нагадати про своє існування і поговорити про те – про се за лічені хвилин п’ять буде для вас найбільш правильним рішенням ваших серцевих проблем.

Близнюки

У вас в родині є комп’ютер, проте чогось не вистачає? Зірки радять сьогодні зайнятися підключенням високошвидкісного інтернету.

Якщо він вже є, корисно встановити ще більш швидкий зв’язок – зірки прихильні сьогодні як ніколи. Тільки потім намагайтеся не зловживати всесвітньою мережею, це може вийти боком.

Рак

Станьте для вашої коханої людини рідною матір’ю, навіть якщо статева приналежність диктує вам роль батька. Будьте терплячі, мудрі і поблажливі до його нерозумності.

Саме ви тактовно і коректно можете наставити його на шлях істинний. Тільки не будьте нав’язливі: це може викликати роздратування.

Лев

«І в серці роз’ятрити, і дощик з ранку … Звідки ж така нудьга?». Схоже, Поль Верлен писав про ваш сьогоднішній день. Навіть якщо за вікном сонце – все одно на душі якось сумно.

Постарайтеся не заразити цим сумом вашого коханого! Сумувати вдвох – ще сумніше.

Діва

Діви можуть весь день мріяти провести тихий вечір з родиною, але на жаль, цим мріям навряд чи судилося збутися, якщо ви не сам собі господар. На жаль, ваша сім’я сьогодні на тишу і спокій абсолютно не налаштована.

Не виключено, що ви віддасте перевагу втекти з дому в компанію друга – аби вас не дуже напружували, коли так хочеться розслабитися.

Терези

Сьогодні для Терезів, очевидно, настане час зайнятися шопінгом – чи не запаси чи їжі в холодильнику підійшли до кінця? Однак зірки не радять вам перенапружуватися: є небезпека зіткнутися з проблемою швидкого псування продуктів і настрою.

Скорпіон

У цей день ваша кохана людина буде вести себе досить дивно і незвично. Настільки, що іноді вам не буде віриться, що це дійсно він, а не його двійник.

Невідомо, що з ним могло статися, проте факт залишається фактом: доведеться вам сьогодні миритися з такою його іпостассю і вірити, що одного разу все повернеться на круги своя.

Стрілець

Сьогодні вашій коханій людині захочеться поділитися з вами дуже важливою для нього новиною або таємницею. Однак вам вона не здасться такою вже важливою, значущою або приголомшливою.

Постарайтеся, щоб ваше справжнє ставлення до даної теми не образило вашу половинку.

Козоріг

Сьогодні вам варто згадати мудру пораду, яку вам колись давала ваша мама.

Вона більш ніж знадобиться вам в цей день у відносинах з вашим коханим, хай і буде звучати дещо наївно і на перший погляд не на часі. Час саме все вирішить краще вас.

Водолій

Ви вперто не хочете бачити того, що відбувається прямо на ваших очах! Адже ситуація змінюється з кожним днем ​​- а ви ведете себе так, як ніби сьогодні все так само, як було вчора.

Можливо, це спосіб захисної реакції. Однак все ж краще проаналізувати те, що відбувається і щось зробити. Інакше наслідки можуть виявитися сумними.

Риби

Повірте, вашій коханій людині є за що вас поважати. І якщо сьогодні ви помітите, що поваги в його відносинах до вас недостатньо, варто задуматися: чи то ви себе неправильно підносите, то він – герой не вашого роману.

Залежно від того, який висновок ви зробите, будуть розвиватися подальші події у вашому житті.

You cannot copy content of this page