fbpx

Любовний гороскоп на 19 жовтня 2021 року для всіх знаків зодіаку

Любовний гороскоп для всіх знаків Зодіаку на 19 жовтня 2021 року

Овен

Ваше завдання на сьогодні – розпланувати ваше спільне життя на місяць вперед. Вказати точну дату, коли вашій коханій людині слід любити вас ще сильніше, важкувато, а от вирішити, коли ви разом підете в театр, кіно чи на виставку – цілком вам під силу.

Тільки запишіть все, інакше забудете!

Телець

Сьогодні вашій коханій людині чужий буде авантюризм. Так само як і будь-яке безумство. Він буде слідувати правилам безпеки і пристойності, неухильно дотримуючись усіх розпоряджень нашого консервативного суспільства.

На жаль, вам саме в цей день буде не по дорозі. Можливо завтра?

Близнюки

Постарайтеся сьогодні звільнити вашого коханого від яких би то не було зобов’язань. Йому, звичайно, буде нелегко від них відмовитися, однак без них йому в цей день буде куди простіше, ніж з ними.

Рак

Сьогодні вашій коханій людині буде непросто зрозуміти, що діється у вашій душі, але розуміти йому захочеться дуже і дуже. Тому будьте готові до численних розпитувань, часом навіть настирливими. Будьте до них терпимі і постарайтеся зрозуміти їх природу правильно.

Лев

Сьогоднішній день не варто присвячувати серйозним справам. Нехай ними займається ваша кохана людина. Самі ж можете сміливо бити байдики й валяти дурня.

Якщо, звичайно, знайдете відповідні байдики й дурня, якого не шкода. І нехай совість ваша мовчить: навіть вашій половинці не вдасться до неї достукатися.

Діва

Не дозволяйте вашій коханій людині сісти вам на шию ні за яких умов. Інакше він вам може шию зламати або вам ще довго доведеться брести по життю з вагою на плечах.

Навіть якщо ви мрієте про те, щоб ця людина від вас повністю залежала, не треба домагатися подібних результатів у такий спосіб. Самі потім не раді будете.

Терези

Сьогодні вашому коханому непросто придумати, як йому жити без вас, і зрозуміти, чи можливе життя без вас в принципі, що зробить його досить залежним від вашої особи. Постарайтеся поставитися до цього відповідально і з розумінням – тоді все досить швидко пройде.

Скорпіон

Мабуть, ваш коханий не буде сьогодні в захваті від вашої поведінки. Залишається сподіватися на те, що своє незадоволення він буде висловлювати мовчки, а не прийметься докоряти вас і наставляти на шлях істинний.

Втім, він же не перший день вас знає, тому ймовірність вибору правильної моделі поведінки дуже висока.

Стрілець

У цей день вашому коханому непросто буде зрозуміти ваші почуття і наміри. Однак він буде дуже старатися і доб’ється повного розуміння й усвідомлення всіх ваших намірів і мотивів.

Не забудьте його за це похвалити й оцінити всі його дії.

Козоріг

Сьогодні вашій коханій людині захочеться дати вам цінну пораду, але вам буде наполегливо здаватися, що ви в такій не потребуєте. Втім, перш ніж виносити настільки суворий вердикт, для початку вислухайте вам сказане. А що як дійсно стане в пригоді?

Водолій

Сьогодні вам зроблять досить незвичайну, але виключно приємну пропозицію, яка буде прямо пов’язана з вашим особистим життям. Однак не поспішайте її приймати або відхиляти: трохи часу на роздуми у вас є, і використовувати його краще з розумом.

Риби

У цей день ваша кохана людина чомусь почне вас підозрювати у всіх смертних гріхах. Або всього в одному, але особливо смертному. Причому, швидше за все, ви ні в чому не винні, на відміну від його фантазії, яка розігралася. Доведеться вам йому це довго і нудно доводити протилежне.

You cannot copy content of this page