fbpx

Любовний гороскоп на 2 жовтня 2021 року для всіх знаків зодіаку

Любовний гороскоп для всіх знаків зодіаку на 2 жовтня 2021 року

Овен

В цей день для вас головне – дуже чогось захотіти. Причому настільки сильно, щоб воно збулося, бо в іншому випадку цього чомусь стане дуже соромно за те, що воно не виправдало ваші надії. До речі, особисте життя всі ці рекомендації стосуються в повній мірі.

Телець

Тельці, ви втомилися після роботи і хочете розтягнутися на весь зріст на дивані і подрімати? Немає ніяких перешкод для цього. Зірки вважають, що ви зможете відпочити без зайвих проблем. Переконайтеся лише, що у вас немає сьогодні невідкладних справ. А якщо і є, немає таких справ, які б не зміг за вас зробити чоловік.

Близнюки

Не варто сьогодні соромитися проявляти свої почуття, демонструвати вашій коханій людині і оточуючим їх наявність і силу. Ваша щирість буде життєво необхідна вашій половинці, так само як і вашому з ним тандему в цілому. Будьте щирими і відкритими.

Рак

Сьогодні з’ясується, що ваша кохана людина дещо не така, якою ви собі його уявляли. Не краще і не гірше – просто інший. Постарайтеся зрозуміти і прийняти це як можна швидше, інакше розчарування може виявитися занадто сильним і несумісним зі спільним життям.

Лев

В цей день вам не варто забувати про те, що вашій коханій людині теж властиво помилятися, нехай рідко, але влучно. Тому не варто слідувати його радам з абсолютною точністю: сприймайте їх критично і тверезо оцінюйте ваші шанси на вдалий результат подій.

Діва

Жити для інших – це чудово. Але і про себе забувати не варто. Тому навіть якщо на сьогодні у вас заплановано сто двадцять п’ять подвигів в ім’я любові взагалі і кохану людину зокрема, ще парочку вам доведеться зробити в ім’я себе. І обов’язково отримати від цього задоволення. Інакше несправедливо вийде.

Терези

Не варто сьогодні соромитися близької вам людини. Так, в вас є вади, та й у кого їх немає, проте раз ваша половинка любить вас, значить і їх обов’язково полюбить або хоча б прийме. Не варто все життя намагатися стояти навшпиньки: одного разу ноги можуть втомитися. Краще відразу йти в своє щастя повною стопою …

Скорпіон

Сьогодні вам варто бути дуже уважним і попереджувальним, щоб передбачити всі бажання, примхи і настрою вашої коханої людини і надходити в повному їм відповідно. Якщо у вас це не вийде, проблем може виявитися куди більше, ніж хотілося б.

Стрілець

Вашій парі всі заздрять! Всі хочуть бути схожими на вас! І тільки ви знаєте, що заздрити-то, власне кажучи, і нічому. Тут співчувати багато в чому треба. Постарайтеся якось донести цю інформацію до громадськості, якщо вам до вподоби помилкове захоплення вашою парою. Або насолоджуйтеся цим захопленням, спробуйте повірити в те, що у вас і справді все добре.

Козоріг

Сьогодні вам на долоньку впаде зірка. І ви зможете загадати бажання. Одне, тому що багато вона виконати не зможе. Тому нехай це буде най-най заповітне бажання, яке зробить щасливим вас і вашу половинку. Щоб потім ви разом з вдячністю згадували цей день.

Водолій

Ваша половинка настільки замучила вас своїми причіпками, зауваженнями та порадами, що ви боїтеся зробити взагалі хоч що-небудь. Будьте сміливіше! Зрештою, ваше життя – це тільки ваше життя, а ваша кохана людина – всього лише її частина. Ваша думка – найправильніше.

Риби

Сьогодні вашій коханій людині буде досить важко змиритися з тим, що закінчився якийсь черговий етап ваших з ним стосунків. Постарайтеся його переконати в тому, що скоро почнеться наступний, і він буде куди краще, яскравіше, тепліше і цікавіше попереднього.

You cannot copy content of this page