fbpx

Любовний гороскоп на 20 вересня 2021 року для всіх знаків Зодіаку:

Любовний гороскоп для всіх знаків Зодіаку на 20 вересня 2021 року

Овен

Сьогодні вас чекає якась велика і світла радість в області вашого особистого життя. Спеціально її готуватимуть для вас або ж вона виявиться несподіваною – зіркам невідомо, проте в тому, що вона буде, сумнівів немає. Тільки не пропустіть її, роздивіться, зауважте!

Телець

Доведеться сьогодні стиснути зуби й дозволити творити вашому коханому все, що його серденько забажає.

Інакше не уникнути вам стогонів про те, що його свободу обмежують, а значить, зовсім його тут не люблять. Що ж, залишається сподіватися, що наданою свободою він зловживати не буде.

Близнюки

Спробуйте знову стати такими, якими ви були в той день і в той час, коли в вас закохалися. Це допоможе вам заново пережити всі почуття, які на вас тоді нахлинули, оцінити зміни, що відбулися всередині вас, залагодити деякі проблеми з вашою половинкою. Та й просто експеримент цікавий!

Рак

У цей день вашому коханому захочеться зруйнувати всі ваші ретельно вибудувані плани й придумати щось своє, особливе, неповторне, причому він щиро вірить в те, що від його ініціативи ви прийдете в захват. Якщо захоплення не намічається, краще відразу попередьте про це вашу половинку.

Лев

Сьогодні ви зрозумієте, що від наявності поруч з вами вашого коханого залежить дуже багато як в області ваших відносин з навколишніми, так і вашого ставлення до життя в цілому. Спробуйте з’ясувати, що вам більше підходить і в залежності від цього планувати ваші зустрічі.

Діва

Якщо хтось, хто вам подобався, вибрав не вас (а сьогодні велика ймовірність такого вибору) – не турбуйтеся. Як то кажуть, «якщо до іншого йде наречена – то невідомо кому пощастило». Спробуйте подивитися на це оптимістично: більше вам все одно нічого не залишається.

Терези

Сьогодні вашому коханому буде непросто зважитися на яку б то не було дію, і вам доведеться його підштовхнути, підтримати або утримати від важливого кроку. Загалом, його добробут виявиться цілком і повністю в ваших руках. Накажіть їм з розумом.

Скорпіон

Сьогодні вам як співрозмовнику не буде ціни! Тому всі ті, кому ви дороги й хто доріг вам вишикуються в довгу чергу, щоб розповісти вам про свої радощі й прикрощі.

Якщо ви все це чесно витримаєте, ви тим самим завоюєте любов і повагу багатьох людей, а це дорого обходиться і зовсім скоро вам стане в пригоді.

Стрілець

Сьогодні ваше особисте щастя якимось чином буде пов’язано з вогнем. Можливо, звичайно, ви обпалитеся, і в лікуванні опіку вам надасть допомогу той, хто назавжди западе в ваше серце, але більш імовірно, що найбільш приємним для вас буде вечір, проведений перед каміном. Або багаттям. Організувати потрудіться самі.

Козоріг

Сьогодні вашому коханому буде дуже важко пробачити вам якусь дрібницю, про яку ви вже й думати забули. А він пам’ятає і, більш того, буде вам постійно нагадувати, що вам, зрозуміло, буде не дуже приємно. Мабуть, єдиний вихід з ситуації – енергійно і переконливо попросити вибачення.

Водолій

Сьогодні зірки рекомендують присвятити день упакуванню та сортуванню подарунків. Ваш коханий чоловік буде для вас в цьому неоціненним помічником: він не тільки підтримає пакувальний папір і допоможе склеїти його в потрібних місцях, а й подасть безліч блискучих ідей. А кому і з якого приводу ці подарунки дарувати – придумаєте пізніше.

Риби

Сьогодні вашому коханому захочеться дізнатися деякі подробиці про ваше особисте життя до його появи в ньому в ролі головного героя. Постарайтеся розповісти йому правду, але так, щоб ця правда йому сподобалася і навіть якоюсь мірою лестила.

Related Post

Гороскоп КОХАННЯ на 19 липня для всіх знаків Зодіаку:Гороскоп КОХАННЯ на 19 липня для всіх знаків Зодіаку:

Любовний гороскоп на 19 липня передрікає переломний момент як для одинаків, так і для людей, які знайшли свого обранця. Сформовані обставини змусять переглянути життєві пріоритети й поглянути на навколишню дійсність

4 знаки Зодіаку, які до кінця літа 2021 року вдало вийдуть заміж: можливість познайомитися із забезпеченим і привабливим чоловіком4 знаки Зодіаку, які до кінця літа 2021 року вдало вийдуть заміж: можливість познайомитися із забезпеченим і привабливим чоловіком

Астрологи розповіли, кому з представниць слабкої статі пощастить в особистому житті у другій половині літа. Чотири сузір’я подарують жінкам можливість познайомитися із забезпеченим і привабливим чоловіком. Телець Тельці йдуть до

“Потраплять в воронку везіння”: 4-и знака Зодіаку зірки “задавлять” щастям в ці 2 дні“Потраплять в воронку везіння”: 4-и знака Зодіаку зірки “задавлять” щастям в ці 2 дні

Зірки дбайливо будуть відводити всі біди і нещастя від народжених під цими Знаками Астрологи назвали знаки Зодіаку, чиї ангели-хранителі згадають про своїх підопічних і в найближчі 4 дні оточать їх