fbpx
Перейти до вмісту

Любовний гороскоп на 2022 рік для всіх знаків зодіаку

Нумеролог розповів, що чекає на всіх представників астрологічного кола в наступному 2022 році. Перевірте, який період принесе вам зміни на любовній сфері і дізнайтеся, до чого варто бути заздалегідь готовими.

Овни

Для Овнів наступаючий рік Тигра стане вдалим у всіх відношеннях. Вони зможуть нарешті визначити свою мету в житті, зрозуміють, заради чого їм варто рости та розвиватися, а ще повністю переглянуть свої погляди на стосунки та сімейне життя. На Вільних Овнів навесні чекає доленосна зустріч — ви познайомитеся з людиною, яка цілком може стати вашим супутником життя.

Тельці

Тельців у новому році чекають то злети, то падіння, причому це стосується й особистого життя. У січні та лютому, за словами нумеролога, все складатиметься досить непросто. Допомогти у вирішенні проблем і конфліктів, що навалилися, можуть друзі — не соромтеся звертатися до них за підтримкою і ділитися своїми переживаннями. Сприятливий період триватиме з березня до вересня — це час нових зустрічей, приємних знайомств, закоханості та флірту.

Близнюки

Близнюки на початку року можуть кардинально змінити своє життя – переїхати, змінити роботу або спонтанно вирушити у тривале відрядження. Ці обставини, звичайно, вплинуть і на особисте життя, причому не найкращим чином. Друга половинка може виявитися не готовою до таких змін, але ближче до літа все налагодиться. Повернеться порозуміння, і Близнюки зможуть знову приділяти достатньо часу своєму обранцю чи обраниці.

Раки

Раки на початку року раптом відчують себе дещо втраченими та самотніми, причому торкнеться це навіть тих, хто давно перебуває у щасливих стосунках. Проте навесні зірки подарують шанс налагодити стосунки з рідними та близькими, а у другій половині року вільні Раки виявляться залученими до нетривалих романів та інтрижок.

Леви

Для Левів 2022 рік складеться дуже сприятливо. Багато хто зможе знайти свою другу половинку, причому «та сама» людина несподівано виявиться серед колег по роботі. Варто бути настороже і не афішувати свої стосунки. Пам’ятайте, що серед оточуючих є і заздрісники, які можуть залучити вас до неприємних ситуацій та розмов.

Діви

Діви мають бути насторожі у квітні — можливі розставання з партнером. Проте вже влітку зірки подарують вам нові знайомства, які переростуть у чудовий роман. Сімейні представники цього знака зможуть налагодити стосунки з коханими та зміцнити їх. Особливо сприятливим стане період із червня по жовтень.

Терези

Терезам у 2022 році зірки подарують знайомство з людиною, яка зможе вплинути на ваше життя. Нумеролог радить ретельно контролювати те, що відбувається, завжди пам’ятати про власні бажання і не піддаватися маніпуляції. Тим, хто вже давно щасливий у стосунках, можна планувати поповнення у сім’ї — рік Тигра сприятливий для народження дітей.

Скорпіони

На Скорпіонів чекають вирішальні 12 місяців. У наступному році представники цього знака зможуть розірвати стосунки з тими, хто їх не вартий та заважає розвиватися. Після цього Скорпіони нарешті зрозуміють, кого дійсно вони хочуть бачити поруч і з ким готові йти по життю, а також навчаться відмовлятися від спілкування з тими, хто чинить на них лише негативний вплив.

Стрільці

У Стрільців очікуються два вдалі періоди — з лютого до червня і з жовтня до грудня. Саме в ці місяці необхідно впустити у своє життя зміни. У представників цього знака вдасться відмовитись від консервативних установок і вступити в нові відносини, які будуть повні гармонії, любові та турботи.

Козороги

Козороги в 2022 році постійно перебуватимуть під пильною увагою представників протилежної статі, але в серйозні стосунки ці романи навряд чи переростуть. Швидше за все, все обмежиться безневинним фліртом, який ні до чого не зобов’язує.

Водолії

Водоліям астролог передбачає вдалий у всіх відносинах рік. Усі наступні 12 місяців — час для зростання, реалізації нових проектів та змін у житті. Особливо сприятливими для змін будуть перші три місяці року, а також листопад та грудень. Добре працювати не лише над новими проектами, а й над особистими стосунками, намагатися заводити нові знайомства — ця праця не виявиться марною.

Риби

Рибам доведеться поборотися за своє кохання. Утримати старі стосунки, домогтися прихильності того, хто вам подобається або зустріти нове кохання буде дуже непросто.