fbpx

Любовний гороскоп на 21 жовтня 2021 року для всіх знаків

Любовний гороскоп для всіх знаків зодіаку на 21 жовтня 2021 року

Овен

У цей день ваша кохана людина буде дуже багато фантазувати. У вас є вибір: стати скептиком-реалістом або ж розділити його мрії. Перше правильніше, друге – цікавіше.

Телець

Побудьте трохи безтурботними дітьми! Зрештою, весь час бути дорослими – це нудно! Втім, по-дорослому цілуватися вам ніхто не забороняє.

Близнюки

Сьогодні вашій коханій людині здасться, що ви не зовсім щирі з ним: хочете якось його обдурити або вселити йому точку зору, якої ви, насправді, не дотримуєтеся.

Постарайтеся переконати його в цьому і, якщо він має рацію, обманювати його кілька витонченіше. В ім’я благої мети – значить можна.

Рак

А все було, виявляється, так просто! Даремно ви стільки часу мучилися і вигадували всякі неправдоподібні пояснення. Скринька просто відкрилася.

Тепер ви знаєте все і напевно. Залишилося тільки придумати, як розпорядитися цим знанням і як направити його на благо собі і своїй половинці

Лев

Сьогодні сім’я і все, що з нею пов’язано, для Левів понад усе. Вас можуть покликати за відсутності чоловіка відзначити день народження одного з ваших друзів. Однак зірки не радять вам йти туди поодинці.

Чоловік та дружина одна сатана! Разом вам буде там набагато веселіше. Не забудьте захопити з собою подарунок.

Діва

Сприятливий день для спільної творчості. За що б ви не взялися з вашим коханим на пару, все вам вдаватиметься на п’ять з плюсом.

Так що ваша поема увійде у світову літературу, а кулінарним шедевром будуть захоплюватися всі щасливі дегустатори.

Терези

У цей день ви будете перебувати в захопленому стані по відношенню до всього, що буде так чи інакше пов’язано з вашим коханим. Ви невтомно будете радіти всім його досягненням, хвалитися його перемогами і пишатися тим, що саме ви є його другою половинкою.

Скорпіон

Найсприятливіший час для налагодження особистого життя Скорпіонів – початок дня. Постарайтеся його не проспати – було б прикро втрачати таку можливість.

Стрілець

Стрільцям сьогодні рекомендується возз’єднатися з природою – зрозуміло, захопивши з собою всю сім’ю.

Погода категорично для цього не підходить? Ну хоч в зоопарк сходіть, чи що.

Козоріг

Сьогодні ви будете довго і голосно з’ясовувати одне з насущних питань – «Хто винен?» Ви-то точно знаєте, що винні не ви. Але чомусь ваша половинка себе теж ні в чому не звинувачує.

Постарайтеся знайти компроміс. І не перебити всього посуду: пити чай з чайника, особливо якщо він електричний – не романтичне заняття.

Водолій

Сьогодні кращі рішення прийдуть в вашу голову спонтанно і несподівано. Вашій коханій людині залишиться лише дивуватися, наскільки точні були ваші дії і як правильно ви все вгадали.

Вважайте, що в цей день вам пощастило з інтуїцією. А вашій половинці – з вами.

Риби

Сьогодні зірки рекомендують вам разом подивитися телевізор, причому бажано ту програму або той фільм, які вам подобаються однаково.

Дивитися в одному напрямку корисно – це і думки направляє в одне русло.

You cannot copy content of this page