fbpx
Перейти до вмісту

Любовний гороскоп на 22 жовтня 2021 року для всіх знаків

  • від

Любовний гороскоп для всіх знаків зодіаку на 22 жовтня 2021 року

Овен

Сьогодні ваша кохана людина без кінця буде повторювати вам, що любить вас. Спочатку вам це буде приємно, але потім значення такого прекрасного слова зітреться і вицвіте, як стара фотографія, яка довго пролежала на сонці.

Може бути, варто приберегти це слово для більш урочистих випадків?

Телець

Сьогодні закінчується непростий період у вашому особистому житті – і завтра настане інший. Він буде куди менш важким і куди більш цікавим, якщо ви правильно розподілете ваші сили і будете діяти з вашим коханим спільно.

Близнюки

У цей день зірки рекомендують вам буквально заразитися ідеями вашої коханої людини, спалахнути тим, що йому цікаво, увібрати в себе і щиро вважати їх своїми.

Це допоможе вам ще більше зблизитися і стати по-справжньому єдиним цілим з єдиними інтересами.

Рак

Сімейна ідилія Раків сьогодні може бути піддана деяким випробуванням. Ваш чоловік, ймовірно, буде незадоволений браком уваги з вашого боку, і у нього, швидше за все, будуть на те вагомі причини.

Зірки радять проявити турботу – поцікавтеся його справами, тільки не дуже настирливо, а інакше ви ризикуєте погіршити ситуацію.

Лев

У цей день ви можете опинитися в ролі сповідника. Навряд чи варто намагатися уникнути цієї долі, навпаки – всіляко заохочуйте бажання ближнього вилити вам душу. Це зробить вас ще ближче.

Діва

Сьогодні вам варто перепочити від ваших відносин з коханою людиною, переживань, сварок і навіть щастя. Тому сходіть з друзями в кіно, посидьте на самоті з книжками і фільмами, поспілкуйтеся з рідними і близькими. А любов нехай зачекає до завтра і відпочине трошки.

Терези

Сьогодні вашому коханому захочеться бути з вами як можна довше і приймати якомога більшу участь у вашому житті. Якщо ви не згодні з такою постановкою питання, краще дати зрозуміти це відразу, інакше потім доведеться довго і нудно з’ясовувати стосунки, що не потрібно ні вам, ні йому.

Скорпіон

Будьте готові до того, що сьогодні перед вами постануть труднощі етичного характеру. Можливо, заради коханої людини вам доведеться поступитися якимись своїми принципами і переконаннями. Або ж, навпаки, зробити вибір на їхню користь, але на шкоду любові.

Стрілець

Може бути, вам разом погано тому, що ви підібрали неправильну назву вашим відносинам? Проведіть «ребрендинг», назвіть те, що між вами відбувається, по-іншому. Пам’ятайте капітана Врунгеля? Як ви яхту назвете, так вона і попливе!

Козоріг

Сьогодні зірки рекомендують вам зробити сюрприз коханій людині, причому такий, якого він від вас ніяк очікувати не міг. Нехай він здивується настільки, що на деякий час втратить дар мови. Заодно і від балаканини відпочинете трохи.

Водолій

Водолії, якщо робота вашого обранця пов’язана із засобами пересування (наприклад, він водій), то ви, ймовірно, будете сьогодні відчувати певний брак спілкування.

Ваші самотні вечори ви зазвичай коротають за читанням книг або переглядом телевізора. А саме в цей день вам так захочеться ласки і тепла!

Риби

Сьогодні вашій коханій людині буде постійно не везти через дрібниці, що його дратувати буде нескінченно.

Постарайтеся якось знизити негативний емоційний фон і станьте його найбільшим успіхом цього дня, щоб всі неприємності на вашому тлі забулися і потьмяніли.