fbpx

Любовний гороскоп на 23 жовтня 2021 року для всіх знаків

Любовний гороскоп для всіх знаків зодіаку на 23 жовтня 2021 року

Овен

Ваша любов – це картковий будиночок, який може зруйнуватися від будь-якого подиху, будь-якого невірного руху.

Постарайтеся бути гранично акуратними, зводячи нові поверхи і додаючи до вашого твору мистецтва ще одну колоду. І подумайте. Як зробити ваш спільний шедевр міцнішим.

Телець

Сьогодні вашому коханому буде непросто пояснити вам, що він відчуває по відношенню до вас.

Мабуть, одним словом його почуття і не опишеш: це буде суміш декількох дуже різних, навіть протилежних почуттів, які в сумі дадуть дивовижне поєднання.

Близнюки

Сьогодні вашій коханій людині буде непросто залишитися без вас хоча б на хвилину, тому він буде нескінченно вам дзвонити, надсилати вам СМС або просто думати про вас невтомно.

Втім, вашій життєдіяльності заважати не буде. Однак постарайтеся все ж завершити свої справи швидше.

Рак

Сьогодні ваші друзі будуть вважати, що їм видніше, як вам потрібно чинити в тій чи іншій ситуації у вашому особистому житті.

Варто, звичайно, вислухати їхні поради, але не варто дотримуватися їх досконально: все ж ваше особисте життя – це тільки ваше особисте життя, і нічиє більше.

Лев

Як би сумно вам не було про це чути, у вашої коханої людини крім вас є ще безліч інших інтересів і захоплень.

Сьогодні вам доведеться в черговий або в перший раз в цьому переконатися. Ревнувати не варто, бо марно. Ціни вам не буде як половинці, якщо ви навчитеся гармонійно вписуватися в його життя.

Діва

Не варто вірити цілком і повністю в усе, що вам говорять. Цілком можливо, ваша половинка користується вашою довірливістю, і вашим вухам незабаром буде потрібна гімнастика, щоб вони змогли утримувати всю локшину.

Якщо ви сьогодні не почуєте логіки в заявах вашої половинки – значить, швидше за все, її дійсно там немає.

Терези

Сьогодні для вас дуже важливо буде підібрати музику, яка ідеально підходить вам за настроєм і підкреслює всі особливості ваших відносин з вашим коханим.

Саме вона буде сприяти їх інтенсивному розвитку в правильному для вас напрямку.

Скорпіон

Сьогодні вам не варто гнатися за чимось недосяжним і нереальним. Згадайте про синицю в руках і забудьте про журавля: в цей день він явно не буде вашої птахом.

Втім, маленький шанс його зловити все ж з’явиться, але для цього необхідно бути абсолютно впевненим у своїх силах.

Стрілець

Всі сьогодні будуть з вами ввічливі і офіційні. У цьому можна знайти своєрідну принадність – в кінці кінців, не можна ж фліртувати безупинно.

Але якщо ви справжній майстер, ви зможете спробувати розтопити і не такий лід, коли з’явиться полювання.

Козоріг

Не приставайте, якщо бачите, що людина зайнята! Нині вам слід забути про своє бажання бути коханими і постаратися стати у пригоді тому, кого любите ви. Ну або хоча б не заважати йому.

Водолій

Сьогодні вам непросто буде зважитися на відверту розмову з вашим коханим. Однак зробити це буде необхідно, щоб уникнути деякого взаємонерозуміння і непорозумінь в подальшому.

Найскладніше – сказати перше слово, а далі мова сама піде. Успіхів!

Риби

Порадуйте вашого коханого кулінарним шедевром. У ролі шедевра може виступати що завгодно, аж до яєчні.

Але тоді вона повинна бути ексклюзивною: тришаровою, з найсмачнішими сосисками і самими стиглими помідорами. А головне, з найбільшою любов’ю.

You cannot copy content of this page