fbpx

Любовний гороскоп на 24 жовтня 2021 року для всіх знаків

Любовний гороскоп для всіх знаків зодіаку на 24 жовтня 2021 року

Овен

Сьогодні вашій коханій людині буде досить важко завоювати вашу увагу і розташування, тому може вийти так, що він почне перебільшувати важливість своїх проблем і необхідність вашої до них уваги.

Що ж, доведеться його в якомусь вигляді проявити.

Телець

Сьогодні вашому коханому варто зізнатися вам ще разок в тому, що він вас дійсно любить і жити без вас не може, не хоче і не буде, тому що інакше в вашій душі заведуться деякі сумніви з цього приводу.

Якщо таке станеться, зізнайтеся йому в цьому чесно.

Близнюки

Сьогодні ваш коханий помітить нарешті, що з вами щось не так і не те, тому зробить якісь спроби для того, щоб ви нарешті посміхнулися і стали трошки більш відкритими цьому світу.

Постарайтеся зробити все можливе для того, щоб у вас все вийшло.

Рак

Сьогодні ваш коханий буде активно заважати вам у досягненні вашої мети, причому ненавмисно. У нього просто ненавмисно так вийде, мимоволі.

Постарайтеся йому вказати на його помилку, це може дуже помітно змінити ситуацію в кращу для вашого тандему сторону.

Лев

Сьогодні ви будете дуже гостро переживати через вашого коханого і відчувати все те, що він відчуває по відношенню до вас і до цього світу.

Вам варто довіритися вашим почуттям і відчуттям і діяти в повній відповідності з ними. Втім, занадто акцентувати на них увагу не варто.

Діва

Сьогодні ваш коханий докладе максимум зусиль для того, щоб цей день став для вас справжнім святом душі. Він вміє доставляти вам задоволення, і в цей день ви ще раз переконаєтеся в тому, що він істинний віртуоз і знавець своєї справи і вашої душі.

Терези

Безвихідних ситуацій не буває, бувають неприємні виходи і рішення. Як каже народний фольклор, навіть якщо тебе з’їли, у тебе все одно залишається два виходи.

Ваше завдання сьогодні – знайти найменш неприємний вихід з вашим коханим, з ситуації, яка складеться. Він є, це точно!

Скорпіон

Експерименти над людьми заборонені Женевською конвенцією. Сьогодні вам потрібно про це пам’ятати постійно, тому що раз у раз всередині вас буде з’являтися маленький чортеня, що пропонує поцілувати когось або позалицятися просто з цікавості: а що далі буде.

А це експеримент в чистому вигляді.

Стрілець

Сьогодні вам варто спробувати подружитися з минулим вашого коханого. Можливо, цим минулим стануть його друзі дитинства.

Може бути, його улюблені книги. А може, колишня пасія, яка напевно виявиться цікавою людиною: не дарма ж вони так довго були разом.

Козоріг

Якщо у вашій душі копошиться черв’ячок і гризе вас зсередини, примовляючи: «Це не та людина, яка тобі потрібна … Не той … Не той …», – прислухайтеся до звіра вимагайте від нього аргументованих доводів. Може бути, він істину глаголить.

З черв’ячками це іноді трапляється.

Водолій

Сьогодні вам варто виконати якусь ваше обіцянку, яку ви не так давно дали вашому коханому, але про яку тим не менш благополучно забули.

Обставини нагадають вам про нього сьогодні – і нехай це нагадування стане першим кроком до правильної дії!

Риби

Рибам переважно в цей день потрібно залишитися зі своїм коханим наодинці і поговорити по душам. Це зовсім не означає, що у вас накопичилися якісь проблеми, які необхідно вирішувати в терміновому порядку.

Навіть якщо ви розгорнуто відповісте одне одному на питання «як справи», день буде прожитий не дарма.

Related Post

Аспект відносин: 2 знаки Зодіаку зловлять удачу після 13 липняАспект відносин: 2 знаки Зодіаку зловлять удачу після 13 липня

13 липня Венера з’єднається з Марсом. За твердженнями астрологів, цей аспект подарує 2 знакам Зодіаку максимальну кількість удачі і любові, нових можливостей, пригод в романтиці, також можливе отримання подарунків, в

Гороскоп на 1 серпня для всіх знаків Зодіаку:Гороскоп на 1 серпня для всіх знаків Зодіаку:

Гороскоп на сьогодні 1.08.2021 року для кожного знака зодіаку Гороскоп на 1 серпня 2021 року Овен Неділя, а розслабитися, на жаль, не вийде. Потрібно постійно тримати руку на пульсі, стежити,

2 квітня: поради на сьогодні за місячним календарем2 квітня: поради на сьогодні за місячним календарем

Сонце в Овні Схід Сонця: 6:28 Захід: 19:33 Старий місяць 20-й місячний день Важливо сьогодні: Відкинувши всі сумніви, прийміть перетворення. День одкровень, відкриттів, духовного преображення, подолання сумнівів. Можливо внутрішнє перетворення.