fbpx

Любовний гороскоп на 28 жовтня 2021 року для всіх знаків

Любовний гороскоп для всіх знаків зодіаку на 28 жовтня 2021 року

Овен

Сьогодні вам захочеться ризикнути, і навіть піти ва-банк. Тільки ось ваш коханий, швидше за все, буде проти.

Тому про цю ініціативу, якщо вона його безпосередньо ніяк не стосується, краще йому не розповідати. Нехай дізнається про неї, коли все вийде!

Телець

Сьогодні вашій коханій людині дуже знадобляться ваша допомога і підтримка, навіть якщо ви не в силах будете виконати її швидко, ефективно і якісно.

Постарайтеся створити враження людини, компетентної в цій галузі – а решта додасться.

Близнюки

Сьогодні вам обов’язково потрібно давати вихід своїм емоціям! В іншому випадку вони будуть збиратися всередині вас і до вечора виллються на ні в чому не винну голову вашої коханої людини.

Голову шкода, вашу половинку теж, але особливо – ваші відносини, які можуть після цього значно зіпсуватися.

Рак

Виявляється, ваша задача на сьогодні набагато простіше, ніж ви думали і очікували. Ваша половинка розкриє вам очі на реальний стан речей, і вам дуже захочеться її розцілувати за такі радісні новини.

Не варто відмовляти собі в цьому маленькому задоволенні. Та й їй буде приємно.

Лев

Сьогодні вашому коханому буде непросто довірити вам якусь важливу і відповідальну справу, причому вашої провини в цій недовірі майже не буде.

Ваше завдання – переконати його в тому, що ви дійсно гідні і тому вам під силу і не такі завдання.

Діва

Вам здавалося, що самі неприємні моменти у відносинах з вашим коханим вже позаду? На жаль, зірки поспішають вас розчарувати: кризу ви ще не подолали, і нова його хвиля нахлине саме сьогодні.

Єдине, чим вас можна порадувати – це тим, що в цей день все буде не так складно і серйозно, як в попередні дні.

Терези

Сьогодні ваш коханий обов’язково скаже вам щось дуже важливе, серйозне і дивовижне, про що ви самі б ніколи не здогадалися без його підказки.

Постарайтеся це щось почути і оцінити по достоїнству, щоб потім знову і знову згадувати, бажано в самі відповідні моменти.

Скорпіон

Сьогодні вашому коханому буде непросто пояснити вам якусь істину, яка йому буде здаватися прописаною. Постарайтеся вникнути в неї якомога раніше і швидше, щоб не дратувати хорошу людину і не доводити його до нервового зриву, ймовірність якого досить висока.

Стрілець

Сьогодні ваш коханий не буде вас розуміти, навіть якщо вам буде здаватися, що все те, що ви йому пояснюєте, елементарно.

Постарайтеся не гніватися, не вийти з себе і пояснити все ще раз. Може бути, в сто перший раз результат виявиться іншим. А може, і в сто другий.

Козоріг

Сьогодні вам буде досить сумно і самотньо, і єдиний, хто зможе вас вивести з цього гнітючого стану, швидше за все, буде відсутній.

Заміною можуть послужити глибоко сентиментальні мрії.

Водолій

Сьогодні вам захочеться обійняти вашого коханого і нікуди від себе не відпускати, по можливості ніколи.

Якщо це у вас не вийде – а швидше за все, так і буде – постарайтеся максимально насолоджуватися кожною секундою, проведеної разом. Вони дійсно щастя.

Риби

Сьогодні вашому коханому буде недостатньо зрозуміти, що у ваших стосунках щось не так, прийти до цього висновку теоретично.

Практика повинна боляче вдарити його по носі, щоб він задумався нарешті про доцільність і правильність своїх дій. А це в ваших силах.

Related Post

Гороскоп КОХАННЯ на 2 квітня для всіх знаків Зодіаку:Гороскоп КОХАННЯ на 2 квітня для всіх знаків Зодіаку:

Овен 21.03 – 20.04 У цей день вашому коханому захочеться показати вам світ з іншої невідомої вам поки сторони, для чого він зробить воістину неможливе. Не забувайте дивуватися і захоплюватися

Гороскоп КОХАННЯ на 15 червня для всіх знаків Зодіаку:Гороскоп КОХАННЯ на 15 червня для всіх знаків Зодіаку:

Овен 21.03 – 20.04 Сьогодні вам буде досить самотньо в суспільстві вашого коханого. На жаль, в цей день ви будете налаштовані на різні хвилі й будете говорити про різні речі.

Любовний гороскоп на тиждень з 25 по 31 жовтня 2021 рокуЛюбовний гороскоп на тиждень з 25 по 31 жовтня 2021 року

Любовний гороскоп на тиждень з 25 по 31 жовтня 2021 року Останній тиждень жовтня пройде успішно для всіх, хто прислухається до порад астрологів. Своєчасні рекомендації убережуть Знаків Зодіаку від промахів