fbpx

Любовний гороскоп на 29 вересня 2021 року для всіх знаків Зодіаку:

Любовний гороскоп для всіх знаків зодіаку на 29 вересня 2021 року

Овен

Сьогодні зірки рекомендують вам заховати годинник від очей подалі і на деякий час про це просто забути. Час в цей день буде лише заважати розвитку ваших відносин з вашим коханим, причому настільки активно, що вам би слід було на нього образитися.

Телець

Сьогодні ви зрозумієте, що жодне, навіть найсильніше почуття, не варто того, щоб себе ламати, міняти в собі щось капітально або йти наперекір собі.

У будь-якій ситуації важливо залишатися самим собою – а вже що на це скаже ваш коханий, вас хвилювати не повинно.

Близнюки

В цей день вам варто задуматися про те, щоб поїхати зі своїм коханим разом в далекі країни. Причому задуматися спільно і спільно ж прийти до якогось спільного рішення: коли, навіщо, у скільки, на скільки … І навіть почати реалізовувати вашу божевільну ідею.

Рак

В цей день для Раків, особливо для молодих дам 24-36 років, в моді буде жовтий колір – колір радості, веселощів і щастя. Цей колір забезпечить вам успіх в суспільстві молодих джентльменів приємної зовнішності. Сонячні промінчики так і будуть грати на вашому обличчі! Шанс на перспективне знайомство надзвичайно високий!

Лев

Сьогодні ваше особисте життя цілком і повністю залежить від рішучості ваших дій. Якщо ви дозволите собі хоч на секунду відпустити віжки, коні долі умчаться в невідомому вам напрямку. Втім, може бути, це виявиться на краще.

Діва

У цей день ваша любов буде вище повсякденної суєти. Для цього достатньо піднятися на дах високого будинку, на вежу або залізти на найвище дерево. Маленькі люди з їх незначними проблемками здадуться вам настільки смішними і безглуздими в порівнянні з вашим коханим, що стоїть поруч з вами.

Терези

В цей день вам захочеться сказати вашому коханому щось один на один, особисто, без присутності сторонніх. Однак навряд чи у вас це вийде: і не тому що оточуючим так захочеться дізнатися інтригуючі подробиці ваших відносин, а в силу обставин.

Скорпіон

Хороший день для того, щоб у ваших стосунках з’явився третій. Але не зайвий і навіть не запасний. Просто хтось, кого ви будете любити, про кого вам захочеться піклуватися. Разом. Кошеня, щеня, папужка або дитина – вирішувати вам. Тільки обов’язково вирішите це питання спільно.

Стрілець

Сьогодні варто робити що-небудь тільки в тому випадку, якщо ви впевнені, що не робите це виключно для того, щоб насолити вашому коханому. Дії з почуття протиріччя ніколи не тягнуть за собою позитивних наслідків, тому навіть пробувати не варто.

Козоріг

Сьогодні вам належить прийняти дуже важливе рішення. Тому перш ніж відповісти «так» або «ні» – порадьтеся з тими, кому довіряєте. Подивіться на ситуацію їх свіжим, незамутненим поглядом. Це не тільки дозволить вам уникнути помилки, але і зблизить вас з вашими рідними та близькими.

Водолій

Сьогодні вам з вашим коханим буде не стільки про що поговорити одне з одним, скільки про що одне з одним помовчати. Це дає можливість поговорити вашим очам, вашим рукам, вашим душам. Посидьте сьогодні удвох в тиші хоча б кілька хвилин поспіль – відчуєте справжнє умиротворення.

Риби

Не озирайтеся назад. Сьогодні ніякої користі ностальгія і зустрічі з минулим вам не принесуть, а болю і розчарування вам в житті і без них вистачає. Живіть сьогоднішнім днем ​​або, якщо вже сьогодні вам настільки не до душі, завтрашнім. Нехай вас гріє ваша справжня любов, а не спогади про минуле.

You cannot copy content of this page