fbpx

Любовний гороскоп на 3 жовтня 2021 року для всіх знаків зодіаку

Любовний гороскоп для всіх знаків зодіаку на 3 жовтня 2021 року

Овен

Головне, ні про що сьогодні не шкодувати. Все, що буде, все повинно бути. Все, що відбувається правильно і закономірно як у вашій особистій долі, так і в долі вашого тандему. Так що згадайте вічне «все, що не робиться, все на краще», розслабтеся і пливіть за течією.

Телець

Сьогодні вам буде дуже боляче і самотньо, не дивлячись навіть на те, що ваша кохана людина весь час буде поруч, фізично або морально. Постарайтеся не особливо завантажувати його вашими проблемами і хоча б частково впоратися з ними самостійно. Інакше вам і йому буде дуже нелегко пережити цей день.

Близнюки

Сьогодні вашій коханій людині чомусь буде досить важко зрозуміти, чого саме ви від нього хочете, тому доведеться все йому пояснювати не по одному разу і навіть не по два. Що ж, терпіння і труд все перетруть, і ваші старання окупляться сторицею. Ось тільки яким саме чином – поки не дуже зрозуміло.

Рак

Сьогодні вашій коханій людині буде досить складно вгадувати ваші бажання, хоча з вашої точки зору вони будуть більш ніж очевидними. Постарайтеся зрозуміти, що він не екстрасенс і підказувати йому в міру потреби. Можливо, навіть не по разу і не по два.

Лев

Сьогодні вашій коханій людині буде дуже важливо знати, що ви поруч. Нехай навіть не фізично, зате абсолютно точно морально. Підтримайте його, погодьтеся з ним, скажіть, що він має рацію, а всі інші мелють нісенітниця. Йому полегшає, він буде вам вдячний.

Діва

Сьогодні вашому партнерові захочеться чимось вас дуже здивувати, що у нього, швидше за все, вийде. Тільки ось яким це диво буде – приємним або не дуже – науці залишається поки невідомим, все буде залежати від конкретної ситуації і вашої поведінки в тому числі.

Терези

Сьогодні ви зрозумієте, як приємно робити людям приємне, особливо якщо ці люди – улюблені і нескінченно люблять. Точніше, якщо це найулюбленіший у світі людина. Ви не уявляєте, яким світлом запаляться його очі, як тільки ви проявите до нього хоча б крапельку уваги.

Скорпіон

Сьогодні вам буде досить важко втриматися на плаву і зрозуміти, що до чого. Єдиною соломинкою, за яку можна буде вхопитися, виявиться ваша кохана людина. Однак радіти не варто: соломинка – це все ж не найнадійніша опора і захист.

Стрілець

Сьогодні ви будете довіряти вашій коханій людині на двісті відсотків, навіть якщо він нічим такої довіри заслуговувати не буде. Постарайтеся проте не перестаратися в цій нелегкій справі, щоб потім не розчаровуватися і не докоряти собі за подібну необачність.

Козоріг

Якщо ви давно мріяли про щось з приводу особистих відносин, сьогодні це щось обов’язково збудеться, причому в кращому вигляді. Вам залишиться тільки дивуватися. Чому все те ж саме не сталося раніше. Раз воно було так легко і доступно. Що ж, на все свій час.

Водолій

У цей день ви всерйоз задумаєтеся про те, чи не прийшла пора завоювати чиєсь серце? Може бути, ви вже навіть і жертву намітили, та тільки до певного часу не наважувалися до неї підступитися. Самий відповідний момент для цього настав. Головне – не боятися і вірити в себе.

Риби

У вашої половинки сьогодні буде поганий настрій. І ви будете битися як риба об лід, щоб його виправити, щоб на його губах з’явилася усмішка. Втім, навіть якщо настрій у нього буде відмінним – все одно вам дуже захочеться зробити для нього щось приємне.

You cannot copy content of this page