fbpx

Любовний гороскоп на 30 вересня 2021 року для всіх знаків Зодіаку:

Любовний гороскоп для всіх знаків зодіаку на 30 вересня 2021 року

Овен

У цей день зірки рекомендують вам побоюватися гучних слів і палких зізнань у глибоких почуттях. Велика ймовірність того, що це не більше ніж поза або нахлинули емоції, які вже через кілька годин залишаться в минулому. На відміну від пам’ятних фраз.

Телець

Сьогодні вашому коханому буде непросто піти вам на поступку, бо для цього йому доведеться трохи зламати себе, свої принципи, життєві уявлення про те, що таке добре і що таке погано. Може бути, ваше бажання не варто таких жертв з його боку?

Близнюки

Сьогоднішній день для вас не можна назвати ні хорошим, ні поганим. Втім, якщо нічого поганого не трапляється – це вже добре. Начебто, для вас в особистому житті поганого не заплановано, втім як і для ваших партнерів, ким би вони не були за знаком Зодіаку. Вважайте, що їм пощастило.

Рак

Сьогодні ви відчуєте себе справжнім тараном. Вам доведеться розчищати шлях для того, щоб пройти самому і провести за собою свою половинку крізь непереборні перешкоди, через які проберёшься на позашляховику. Якщо у вас все вийде – ви будете дуже задоволені, а ваша кохана людина назве вас справжнім героєм.

Лев

У вас є родичі за кордоном? Не лякайтеся, просто сьогодні ви напевно отримаєте звістку звідкись здалеку, і ці несподівані новини можуть неабияк вас здивувати і спантеличити. Перед прийняттям рішень зірки радять зважити всі за і проти, щоб не опинитися потім в дурнях. Ви впевнені, що закордон вам допоможе?

Діва

Ще не пізно все змінити, виправити, повернути назад. У вас з вашим коханим ще може бути все добре. Сьогодні доля дає вам дивовижний шанс, і якщо ви хочете його використовувати – покваптеся зробити це. В іншому випадку ви можете спізнитися назавжди.

Терези

Сьогодні вам доведеться прийняти досить відповідальне рішення, яке торкнеться не тільки вас, але і вашої коханої людини, а значить, і ваших відносин в цілому. Постарайтеся не тільки старанно зважити всі «за» і «проти», а й послухати вашу інтуїцію: вона не помилиться.

Скорпіон

Виявляється, час, який ви з вашим коханим провели порізно, не минуло дарма ні для вас, ні для нього. Сьогодні ви з подивом для себе виявите, що ви обидва досить сильно змінилися, а значить, і ваші стосунки зараз не такі, якими були раніше. Краще чи гірше?

Стрілець

Сьогодні ваш коханий проявить себе з несподіваною для вас боку, і вам доведеться переглянути своє ставлення до нього. Результати перегляду можуть виявитися непередбачуваними, тому про всяк випадок будьте готові до будь-якого результату подій.

Козоріг

Сьогодні ваш коханий поставить перед собою мету: збентежити вас будь-що-будь. Можливо, мета ця буде неусвідомленою. Але від цього прагнення її досягти не ослабне ні на йоту. Залишається сподіватися на те, що досягати своїх цілей він буде, роблячи вас радісним, а не змушуючи за себе червоніти.

Водолій

Сьогодні вам варто згадати рецепти вашої бабусі і приготувати по ним вашому коханому що-небудь особливо смачне. Нехай він здивується вашим кулінарним здібностям і, з’ївши цей шедевр, відчує, що любить вас ще більше, сильніше і глибше!

Риби

Сьогодні вашому коханому належить довго аналізувати ваші відносини, мало не з листком паперу, таблицями і формулами, щоб обчислити, що вас з ним чекає в найближчому майбутньому. Якими б не були його висновки, необхідно пам’ятати про те, що все завжди можна змінити – було б бажання.

You cannot copy content of this page