fbpx

Любовний гороскоп на 31 жовтня 2021 року для всіх знаків

Любовний гороскоп для всіх знаків зодіаку на 31 жовтня 2021 року

Овен

Сьогодні вам буде сумно згадувати про щось, що стосується вашого коханого, але не того, яким він став, а того, яким він був на самому початку ваших з ним близьких відносин.

Вам буде дуже прикро, що ту людину вже не повернеш. Що ж, зате у вас є змінений і покращений варіант.

Телець

В цей день вам буде здаватися, що все, що відбувається навколо вас – неправильно, і ви заслуговуєте куди кращого поводження з вами, так само як і кращих умов життя. Ваш коханий чоловік забезпечити вам їх буде не в змозі, тому ваш гнів пошириться ще й на нього.

Близнюки

Сьогодні вашому коханому буде здаватися, що ви краще, ніж ви є насправді. А значить, вас будуть підносити до небес і вважати вас кращими в світі або хоча б що належить до касти кращих.

На жаль, цей день закінчиться, і завтра його очі відкриються правді. Будьте до цього готові.

Рак

Сьогодні вам буде сумно і самотньо в суспільстві вашого коханого, навіть якщо він докладе всіх можливих і неможливих зусиль для того, щоб змінити ситуацію.

Чи зміниться вона лише в тому випадку, якщо ви самі дуже цього захочете і направите на виконання свого бажання досить значні зусилля.

Лев

Сьогодні невдалий день для того, щоб з’ясовувати стосунки, переводити їх на інший рівень, починати їх або закінчувати. Тому постарайтеся все це відкласти до більш сприятливих часів, а поки просто жити і радіти тому, що все найцікавіше у вас ще попереду.

Діва

Сьогодні вашому коханому буде про що вам розповісти і чим з вами поділитися. Зірки рекомендують уважно прислухатися до того, що вам будуть говорити, і взяти до відома отриману інформацію, тому що рано чи пізно вона вам обов’язково стане в нагоді.

Терези

У цей день зірки рекомендують вам привернути до себе увагу вашого коханого яким-небудь особливо екстравагантним способом.

Наприклад, незвичайним вбранням, нетривіальною поведінкою або невластивим вам зазвичай байдужістю.

Для досягнення мети гарні всі засоби.

Скорпіон

Зрештою, ви самостійні і самодостатні! Ви не повинні бути природним продовженням вашої другої половинки, як би вам і їй цього не хотілося.

У вас повинні бути свої інтереси і захоплення, інакше ви просто станете нецікаві для оточуючих і в першу чергу для вашої коханої людини.

Стрілець

Як, виявляється, мало вам треба для щастя! Всього лише посмішка або прихильність дорогої вам людини, смайлик в СМС, листівка в конверті або на моніторі.

Нехай ці прості чарівні речі гріють вас протягом усього дня і не дадуть згаснути вашому щасливому погляду!

Козоріг

Сьогодні зірки рекомендують вам спільно з вашим коханим зробити невелику прогулянку-подорож в якесь невідоме вам місце.

Нехай вечір буде сповнений маленьких приємних відкриттів про те місце, в якому ви живете і великою радістю від спільно проведеного часу доби.

Водолій

В цей день вам знадобляться мудрість і розсудливість у відносинах з вашим коханим.

В іншому випадку скандалів вам сьогодні не уникнути, а любові вони, як відомо, не сприяють. Дорікнете недолугу половинку завтра, а сьогодні постарайтеся потерпіти.

Риби

Сьогодні вашому коханому захочеться показати вам всю свою завзятість, всю свою майстерність і все своє вміння швидко реагувати на екстремальні зміни в екстремальних ситуаціях. Постарайтеся оцінити всі ці дії гідно. Причому бажано щиро.

Related Post

4-и знака Зодіаку максимально накриє хвиля везіння і удачі в ці 3 дні4-и знака Зодіаку максимально накриє хвиля везіння і удачі в ці 3 дні

Представників цих сузір’їв накриє хвиля везіння і удачі Астрологи назвали знаки зодіаку, чиї життя круто зміняться в найближчі кілька днів. Представники 4 сузір’їв в цей період часу стануть легше знаходити

Відразу 3-и знаки Зодіаку очікує грошовий прибуток в останні тижні серпняВідразу 3-и знаки Зодіаку очікує грошовий прибуток в останні тижні серпня

Завдяки фінансовому вихору представники цих знаків зможуть значно поліпшити своє життя Астрологи назвали знаки Зодіаку, яких в кінці літа знесе золотим потоком. Зірки обдарують представників трьох сузір’їв надзвичайними грошима. Через

Від нудьги і заради азарту: головні зрадники по знаку ЗодіакуВід нудьги і заради азарту: головні зрадники по знаку Зодіаку

Астрологи впевнені, що схильність до зрад закладена в деяких чоловіків від народження – всьому виною сузір’я, під якими вони народжуються. У список тих, кого легко можна застати з іншою, потрапили