fbpx

Любовний гороскоп на 4 жовтня 2021 року для всіх знаків зодіаку

Любовний гороскоп для всіх знаків зодіаку на 4 жовтня 2021 року

Овен

Сьогодні вам буде кілька сумно і прикро від того, що все, що б ви не робили, піде не так, як було спочатку задумано, в тій чи іншій мірі. Може бути, не варто займатися таким жорстким плануванням і покластися на волю випадку? І на здоровий глузд вашої коханої людини – це теж повинно допомогти.

Телець

Ніяка любов ніякої сили не варто того, щоб руйнувати чуже щастя, ламати чужі почуття, розбивати чужу казку. Тому якщо герой ваших романтичних мрій вже є героєм чийогось роману, десять разів подумайте перш ніж зважитися його відбивати. Чи варта гра свічок?

Близнюки

Сьогодні вашій коханій людині буде досить важко змиритися з вашою поведінкою, бо щось йому в ньому подобатися безумовно не буде. Можливо, він навіть сам для себе не зможе сформулювати, що саме, але негативна реакція в деякі моменти буде більш ніж очевидна.

Рак

Сьогодні вашій коханій людині буде непросто в спілкуванні з вами, оскільки навіть ви не будете в повній мірі розуміти логіку ваших слів, а вже людині сторонній це буде і зовсім не дано. Може бути, краще бути простіше і доступніше – великих результатів досягнете?

Лев

Сьогодні вам слід поводитися строго і стримано, чи не кидатися в крайнощі і не дозволяти в них кидатися вашій коханій людині. Хоча певна схильність до подібної ексцентричної поведінки у нього явно спостерігатися буде – і лише в ваших силах буде все це запобігти.

Діва

Сьогодні ваша кохана людина своєю наявністю в вашому житті змусить вас зважитися на щось відчайдушне і вам абсолютно не властиве. Невідомо, чи сподобається вам результат подібного впливу. Однак, так чи інакше, це буде цікаво і повчально.

Терези

Саме час озирнутися на всі боки. Десь поруч ходить той, з ким ви цілком можете прожити довге і щасливе життя. У вас вже є сім’я і ви цілком щасливі? Тим більше вдивіться в обличчя – адже тут ходить ваша найдорожча половина. Їй теж буде приємно ненавмисно з вами зустрітися. Правда, можливо, доведеться пояснювати один одному, що ви тут робите.

Скорпіон

Сьогодні основним ворогом вашого особистого життя стане техніка. Інтернет не буде працювати, СМС – доходити і взагалі плоди людської думки повернуться до вас спиною. Доведеться по-старому: писати листи і зустрічатися особисто. Начебто ці канали повідомлення виявляться на вашому боці.

Стрілець

Не будьте собакою на сіні і дайте вашій коханій людині можливість знайти себе. Він не зобов’язаний весь свій час витрачати виключно на вас. Та й вам така поведінка незабаром набридла б.

Козоріг

Сьогодні не варто підпускати вашого коханого занадто близько до себе і своїх почуттів. Він все одно не зрозуміє, а то і слона в посудній лавці з себе зобразить з усіма витікаючими наслідками. Тому краще любіть сьогодні на відстані ідеалізовану людину.

Водолій

Сьогодні вашому коханому буде непросто переконати вас в корисності тієї чи іншої дії. Однак він буде подібний до в своєму терпінні батьків маленької примхливої дитини, який терпляче, ложка за ложкою, вкладає в рот нерозумному чаду таку корисну манну кашу.

Риби

Дивно, але сьогодні вам зовсім не захочеться думати про наслідки вашої поведінки, про те, як вона позначиться на розвитку ваших подальших відносин з вашим коханим, та й взагалі про що б то не було. Будете чинити так, як поступається і робити те, вважаєте за потрібне і належним.

You cannot copy content of this page