fbpx

Любовний гороскоп на 6 жовтня 2021 року для всіх знаків зодіаку

Любовний гороскоп для всіх знаків зодіаку на 6 жовтня 2021 року

Овен

Сьогодні вашому коханому дуже захочеться сподобатися комусь із ваших рідних і близьких. Навіть якщо якісь результати в даній області вже досягнуті. Вони його влаштовувати не будуть категорично. Постарайтеся направити його енергію в мирне русло, інакше втрати неминучі.

Телець

Сьогодні вам стане в нагоді знання мови квітів, бо саме завдяки букету, який подарує вам ваш коханий або який подаруєте йому ви, буде зрозуміло, як ви одне до одного ставитеся, що вас чекає попереду і чого ви хочете від ваших відносин. Тому будьте уважні і обережні!

Близнюки

Сьогодні вашому коханому буде дуже важко зорієнтуватися в навколишньому середовищі. Вам доведеться побути кимось на кшталт поводиря або доброго супутника, який допомагає туристу в абсолютно не знайомому йому місті. Головне, не перестаратися в своїй місії.

Рак

Сьогодні вашому коханому буде непросто вмовити вас на якийсь вчинок, який з його точки зору буде більш ніж правильним, природним і логічним, а з вашої – апофеозом безумства і нелогічності. Компромісу, на жаль, зірки тут не бачать: доведеться робити вибір.

Лев

Сьогодні вашому коханому дуже потрібен буде хтось, хто буде страхувати всі його рухи і допомагати в прийнятті відповідальних рішень. Зрозуміло, оптимальним варіантом буде, якщо такою людиною опинитеся ви, однак варіанти теж можуть бути.

Діва

Сьогодні вам варто довіритися вашій інтуїції і зробити все в повній відповідності з тим, що вона вам скаже, підкаже або вкаже. Голос розуму, звичайно, теж ігнорувати не варто, однак якщо він раптом вступить в конфлікт з інтуїцією, їй, як будь-який дамі, варто віддати перевагу.

Терези

Ви сьогодні зачаруєте когось з першого погляду. Причому несподівано для себе. Зате вельми відчутно для об’єкта вашого впливу. Результат, втім, буде плачевний не тільки для вашої совісті, але і для ваших нервів, бо зачарований представник протилежної статі буде довго і нудно благати вас дати йому хоча б один шанс.

Скорпіон

Сьогодні вам доведеться пережити нелегкий день. І в плані особистого життя в тому числі. Ви зустрінетесь з непередбаченими труднощами, і вашому коханому доведеться у всьому вам допомагати, інакше ви самі ні за що не впораєтеся. Залишається сподіватися на його підтримку.

Стрілець

У Стрільців сьогодні в родині і на любовному фронті все буде настільки шоколадно, що до вечора в голову можуть закрастися нехороші підозри – з чого б це раптом і чим це все скінчиться?

Козоріг

Сьогодні ви з подивом для себе виявите, що ваш коханий насправді куди цікавіше, ніж вам здавалося спочатку. З ним можна поговорити на зовсім несподівані теми і отримати від нього відповіді на ті питання, на які ви і не чули коли-небудь знайти відповіді.

Водолій

Сьогодні ви відчуєте особливу ніжність до вашого коханого. Невідомо, чим саме вона буде продиктована, однак результат вам обов’язково повинен сподобатися: почуття буде дуже теплим, ніжним, всеосяжним і приємним. Частіше і довше б так.

Риби

Сьогодні вашому коханому буде дуже не вистачати вашого спілкування. Ви ж будете зайняті якимись іншими справами, і у вас не буде можливості розмовляти з ним стільки, скільки йому необхідно. Тому будьте готові до різного роду образам і нерозуміння з його боку.

You cannot copy content of this page