fbpx

Любовний гороскоп на 7 жовтня 2021 року для всіх знаків зодіаку

Любовний гороскоп для всіх знаків зодіаку на 7 жовтня 2021 року

Овен

У цей день ваш коханий мимоволі скаже вам щось таке, на що ви можете дуже образитися. Втім, образа буде абсолютно недоречною, оскільки таку мету ваша половинка перед собою не ставила. Однак вам варто зробити висновки з усього того, що ви почуєте.

Телець

Сьогодні ваш коханий захоче, щоб ви відчували абсолютно те ж саме, що і він. І хоча це неможливо, постарайтеся зробити все, що від вас залежить, щоб йому здалося: він досяг своєї мети, і тепер ви на одній хвилі і відчуваєте однакові емоції.

Близнюки

Сьогодні в разі негараздів в особистому житті зірки рекомендують звернутися за порадою до людини, яка не знає особисто вашого коханого і вперше чує про вашу життєву ситуацію. Тоді поради будуть неупередженими, оригінальними і, цілком можливо, цінними.

Рак

Сьогодні вам було б не зайве довести свою любов справами – красиві слова толку не принесуть. Якщо йдете в гості з романтичним візитом, прихопіть з собою не квіти і цукерки, а що-небудь істотне і корисне. Шматок м’яса і сковорідку, наприклад.

Лев

Сьогодні ви зрозумієте, що зворотна сторона стабільності і надійності – це передбачуваність і нудьга. Постарайтеся змиритися з цим: у житті, повної радості і сюрпризів, теж є зворотна сторона, яка вам теж навряд чи сподобається. Краще у всьому шукати хороше, ніж погане.

Діва

Сьогодні велика ймовірність того, що якийсь ваш друг перестане для вас бути тільки другом. Однак перш ніж зважитися на такий крок, – задумайтеся, тому що друга ви в будь-якому випадку втратите. Якщо ви твердо впевнені в своїх почуттях – тоді дерзайте.

Терези

В цей день вам досить важко буде залучити до себе увагу представників протилежної статі, навіть якщо ви будете стильно одягнені і ідеально причесані. Хіба що ваш зовнішній вигляд буде дуже екстравагантним і зухвалим. Але тоді схвалення від них чекати не варто.

Скорпіон

У тому, що вам скаже ваша половинка сьогодні, не буде ніякого підтексту! І навіть не намагайтеся його знайти. Вам скажуть рівно стільки, скільки думають: ні словом менше, ні думкою більше. Тому якщо ви раптом знайдете у сказаному таємний сенс – що ж, у вас багата фантазія.

Стрілець

Постарайтеся сьогодні цілий день бути в думках поруч з вашим коханим, підтримувати його у всіх його починаннях, бути з ним терплячим і терпимим. Зрештою, у кожного бувають хвилини слабкості: у нього така хвилина триватиме весь сьогоднішній день.

Козоріг

Сьогодні ви ненароком можете заподіяти біль вашій коханій людині. Швидше за все, він вам не скаже, що йому щось неприємно і не подобається, але це буде обумовлено всього лише його сором’язливістю або тактовністю. Постарайтеся бути гранично ввічливим і акуратним.

Водолій

Сьогодні вашому коханому буде радісно і дивно спостерігати, які зміни в вас відбулися. Можливо, відбулися вони досить давно, але помітно це стало лише в цей день. Що ж, спостерігайте за здивованими очима вашої половинки і пишаєтеся зробленим ефектом.

Риби

Сьогодні вашому коханому буде світло і радісно від самого факту вашого існування на цій маленькій блакитній планеті, тому від вас вимагатиметься лише не примусити його про це пошкодувати, а це, як ви розумієте, зовсім не складно, і навіть у чомусь приємно .

You cannot copy content of this page