fbpx

Любовний гороскоп на 8 жовтня 2021 року для всіх знаків зодіаку

Любовний гороскоп для всіх знаків зодіаку на 8 жовтня 2021 року

Овен

Сьогодні вашому коханому буде непросто вам догодити, однак ви не будете надто вибагливі і вимогливі. Просто йому, можливо, місцями буде не вистачати догадливості і впевненості у власній правоті. Втім. постарайтеся прийняти з радістю будь-який результат.

Телець

Тельці, сьогодні вам може пощастити по-крупному. Зірки пророкують, що ви можете з подивом для себе знайти велику купюру на дорозі або де-небудь в під’їзді.

Вашої радості, очевидно, не буде меж! Зірки радять вам не планувати на ці гроші серйозні покупки, а зробити простіше. Прогулявшись їх з чоловіком в якомусь затишному кафе – як прийшло, так і пішло!

Близнюки

Сьогодні вам принципово не захочеться бути старшими, мудрими і всезнаючими поруч з вашою половинкою. Швидше, вас навпаки буде тягнути в дитинство, безтурботність і безбашенность. Хочеться вірити в те, що ваша кохана людина з радістю вам підіграє.

Рак

Сьогодні вам варто придумати щось, що вас ще більше зблизить. Можливо, цим чимось виявиться якась страшна таємниця, а може бути, і цілком невинний ритуал.

Поцілунок в ніс при зустрічі, наприклад. Все залежить виключно від вашої фантазії і бажання стати ще ближче один одному.

Лев

Весь сьогоднішній день пройде за вашим сценарієм. Вам будуть відповідати те, що ви хочете, і навіть з очікуваними вами інтонаціями.

Вас нагодують якраз такою їжею, про яку ви цілий день мріяли, і висловлять ті претензії, яких ви кілька годин чекали. Вам не нудно жити в такому світі?

Діва

Сьогодні ваші успіхи в любові будуть безпосередньо пов’язані з силою вашого інтелекту. Ерудиція теж стане в нагоді, але вирішальну роль грати не буде. Продемонструйте, що ви не позбавлені мізків – сьогодні знайдеться, кому це оцінити.

Терези

Сьогодні якась важка задача, відповідальність за рішення якої ви так довго не могли взяти на себе, вирішиться досить швидко і просто завдяки тому, що вирішувати її ви будете разом з вашим коханою людиною. Разом завжди все робиться простіше, швидше і веселіше.

Скорпіон

Сьогодні ваша цікавість може зіграти з вами злий жарт. Ви все одно не дізнаєтеся те, що вас настільки зацікавило, але інформація, отримана в процесі пошуків, здорово вас засмутить.

Подумайте ще раз, чи потрібно вам це, і ваше щастя, якщо ви одумаєтеся.

Стрілець

У цей день вашому коханому доведеться витратити чимало зусиль для того, щоб ви знову стали адекватні цьому світу, раділи своєму існуванню в ньому і щиро і радісно посміхалися. Не забудьте потім його за це віддячити, щедро і щиро!

Козоріг

У цей день ви почуєте від когось несприятливий відгук про вашого коханого, що вас, безумовно, дуже засмутить і змусить задуматися.

Що ви виберете: переглянути своє ставлення до вашої половинки або помститися кривдникові – вирішувати вам. Ретельно зважте всі «за» і «проти».

Водолій

Сьогодні ви будете досить багато суперечити вашій коханій людині, причому не стільки тому що він дійсно буде говорити або думати щось неправильно, скільки через внутрішнє почуття незгоди, протиріччя і шкідливості. Постарайтеся проте не перегнути палицю.

Риби

Сьогодні вас чекає довгий похід по кіно, кафе, ресторанах, театрах … Можливі варіації, але все одно культурне життя буде кипіти. І все це завдяки вашій коханій людині! Так що вам вирішувати, говорити йому за такий наповнений графік спасибі або ж навпаки насварити як слід.

You cannot copy content of this page