fbpx

Любовний гороскоп на 9 жовтня 2021 року для всіх знаків зодіаку

Любовний гороскоп для всіх знаків зодіаку на 9 жовтня 2021 року

Овен

Той день, якого ви так чекаєте, став ще ближче. Так, вам дуже важко всидіти на місці. Вашій половинці з вами буде сьогодні особливо нелегко саме з цієї причини: подумки ви вже не з нею, а там, в заповітному прекрасному мабутньому. Постарайтеся повернутися в Справжнє, посміхніться людині, яка тримає вас за руку.

Телець

Сьогодні вашому коханому доведеться багато раз повторювати вам якусь думку, з разу в раз, з кінця в кінець, тому що він буде вважати її важливою, а ви ні. Головне, щоб в результаті це не довело його до нервового зриву, а вас – до повного неприйняття того, що вам говорять.

Близнюки

Сьогодні вашому коханому дуже захочеться зробити перерву в ваших відносинах, відпочити від вас і своєї любові. Тому по можливості намагайтеся йому не пропонувати своє суспільство більше одного разу, не нав’язуйте, не вимагайте зайвої уваги, радійте всьому, що вам запропонують.

Рак

Ваші відносини потрібні в першу чергу вам і вашлму коханому, а вже потім численним родичам і друзям. Тому будуйте їх сьогодні відповідно до вашими знаннями і уявленнями про цей процес, не слухаючи нікого і не дотримуючись нічиїм порадам.

Лев

У цей день шлях до серця вашого коханого буде поза всяким сумнівом лежати через шлунок. Тому приготуйте що-небудь смачне, і головне – поживне. Нехай він наїсться досхочу, а потім довго і задоволено муркоче як великий задоволений кіт.

Діва

Сьогодні вам з вашим коханим доведеться зайнятися разом чимось інтелектуальним. Головне, робити все разом, радячись одне з одним, допомагаючи і попереджаючи про можливі неприємності або небезпеки. Зрештою, якщо ви не підстрахуєте вашу половинку, хто це зробить за вас?

Терези

Відповідний день для того, щоб зробити щось в перший раз. Наприклад, перший раз поцілувати вашого коханого або перший раз зізнатися йому в любові. Якщо ви не зробите це на сей раз, невідомо, коли вам ще випаде така унікальна можливість.

Скорпіон

Сьогодні тільки від вас залежатиме, наскільки хорошим буде настрій вашого коханого, наскільки він доброзичливо поставиться до тих чи інших ваших дій і бажанням і наскільки тепло він буде згадувати цей день. Втім, великої відповідальності боятися не варто: все це буде виходити у вас абсолютно природно.

Стрілець

Стрільці, якщо ваш обранець – Діва, Близнюки або Риби, сьогодні ваш день в сімейному і особистому плані складеться досить вдало. Якщо він іншого знака Зодіаку, тоді зірки радять вам прислухатися до його потреб. Однак не забувайте і про свої насущні бажання, інакше швидке настання депресії неминуче!

Козоріг

Сьогодні ви з’ясуєте нові інтригуючі подробиці про життя вашої коханої людини. Постарайтеся зробити все можливе для того, щоб ці подробиці не зіпсували вам подальші відносини з вашою половинкою, бо ймовірність подібного розвитку подій, на жаль, є.

Водолій

Сьогодні все в цьому світі буде вас радувати: від погоди до погляду вашої коханої людини. Ваше завдання – зробити так, щоб і вашу половинку все радувало. Уявляєте, як вам здорово і цікаво буде радіти разом? Тільки зробити це буде не так просто, доведеться докласти максимум моральних і, можливо, навіть фізичних зусиль.

Риби

Сьогодні вашій коханій людині буде непросто зрозуміти, що саме ви відчуваєте по відношенню до нього, чого від нього чекаєте і що вам в ньому подобається або не подобається. Тому його дії будуть кілька нервовими, смиканими і абсолютно непередбачуваними.

You cannot copy content of this page