fbpx

Любовний гороскоп на березень 2024 року для кожного знака зодіака

У березні ті, хто поки що вільний, дуже неоднозначно оцінюватимуть представників протилежної статі. З одного боку, багаторазово посиляться романтизація потенційних партнерів, готовність миритися з багатьма їхніми недоліками, прагнення шаблонних амурних відносин. З іншого – не виключені завищені очікування, максималістські вимоги, спрага отримати від людини, що сподобалася, щось принципово нове, оригінальне.

Ті ж, хто вже знайшов другу половинку, всю першу декаду місяця чергуватимуть моменти найсильнішої психологічної залежності від партнера з періодами різкого відчуження і навіть холодності. Це складний час для пар, тому що з найпростіших ситуацій та розмов ймовірні дуже дивні, парадоксальні висновки, що призводять до неправильних спонтанних рішень. Потім стане легше: інтереси коханої людини вийдуть у пріоритет, а страх відштовхнути її від себе утримає вас від багатьох помилок.

Овен (21 березня – 20 квітня)

Вільні та шукаючі

Овни, ви в березні можете зважитися на новий для себе тип відносин і виберете як об’єкт симпатії того, хто раніше навряд чи привернув би вашу увагу. Це, очевидно, виявиться цікавим експериментом, проте вам знадобиться величезний терпець, щоб задовольнити і свої бажання, і очікування потенційного партнера. Якщо ви швидко не награєтесь, то, швидше за все, зумієте побудувати довгостроковий, міцний та щасливий союз.

Для тих, хто в парі 

Якщо у вас вже є друга половинка, то в першу декаду вам доведеться щось їй доводити, причому не чекайте від ситуацій та вимог коханої людини логіки – її не буде, просто зробіть те, чого вона хоче, і нагорода не забариться. Після 11-го числа вам доведеться часто щось вирішувати за партнера, якимось чином опікуватися, періодично ініціювати щось романтичне і намагатися бути таким, як він бачить вас у своїй уяві.

Телець (21 квітня – 20 травня)

Вільні та шукаючі

Тельці, ви в березні можете зустріти того, хто викликатиме у вас підвищену ніжність, бажання балувати і опікуватися, хто зробить вас м’якшим і романтичнішим. Щасливі стосунки більш ніж ймовірні, проте будьте готові до того, що спочатку вам доведеться доводити, що ви відповідаєте тим уявленням про ідеального партнера, які давно й міцно склалися в голові цієї людини, та звикати до відсутності передбачуваності.

Для тих, хто в парі 

Якщо друга половинка вже є, то перша декада може виявитися нервовою та конфліктною через спроби коханої людини довести вам свою незалежність від вас і від відносин в цілому, втім, зовнішні обставини і якесь ваше рішення пом’якшать ситуацію. Після 11-го числа вже ви, можливо, підвищите планку і посиліть свої вимоги, постараєтеся привнести в союз щось нове, а для того, щоб у вас вийшло, дасте партнеру те, чого він давно від вас чекає.

Близнюки (21 травня – 21 червня)

Вільні та шукаючі

Близнюки, ви в березні можете стати об’єктом прихильності того, хто романтизуватиме вас і бачитиме те, чого у вас ніколи не було. Не грайте з цією людиною, і, якщо вона вам не сподобається до запаморочення, не погоджуйтеся на стосунки – вплутайтеся в довгий, складний і дуже токсичний роман. І тільки якщо вас накриє любов’ю у відповідь, варто спробувати – взаємні почуття багато зроблять простіше.

Для тих, хто в парі 

Якщо друга половинка вже є, то в першу декаду на вас обох чекає щось принципово нове у відносинах і почуттях один до одного, проте це буде ускладнено якоюсь зовнішньою ситуацією і вашою власною поведінкою. Після ж 11-го числа може багаторазово зрости число конфліктів, що, у свою чергу, призведе до того, що ви віддасте перевагу часу поза товариством коханої людини, більше того, задумаєтеся, а чи так вона любима вами.

Рак (22 червня – 22 липня)

Вільні та шукаючі

Раки ви в березні можете отримати можливість бути з тим, хто, як вам здається, дуже добре вам підходить. Не виключено, що ви давно придивляєтеся до цієї людини і не раз тестували її різними способами, перевіряли на сумісність з вами і на щось ще важливо для вас важливе. Якщо ж ви ні до кого поки що не прив’язані, ймовірна знакова зустріч, яка згодом призведе до створення гармонійного союзу.

Для тих, хто в парі 

Якщо друга половинка вже є, то в першу декаду багато залежатиме від того, чи правильні ви висновки зробили з усього минулого взаємодії з нею, чи добре ви розумієте її устремління і те, що діється в неї на душі. Після ж 11-го числа відносини можуть стати такими, як вам хочеться, але ви можете самі все зіпсувати, якщо вам раптом заманеться провести над коханою людиною ще один досвід.

Лев (23 липня – 22 серпня)

Вільні та шукаючі

Леви, ви в березні можете возз’єднатися з тим, хто давно вам дорогий. Однак не чекайте, що все піде як по маслу. По-перше, не виключено, що ви в чомусь занадто романтизували його/її, а насправді все виявиться не так райдужно. По-друге, ви, отримавши жаданого людини, почнете відразу закручувати гайки, і це вже не сподобається йому. Загалом, притирання буде непростим, але успішним. Якщо ваше серце вільне, то ймовірно зближення з тим, хто давно в полі вашого зору і кому ви довіряєте.

Для тих, хто в парі 

Якщо друга половинка вже є, то протистояння характерів, яке більш ніж можливе в першій декаді місяця, в результаті призведе до зміцнення союзу та його переходу на зовсім інший якісний рівень. До того ж у третій декаді очікується подія, яка відкриє новий розділ відносин, освіжить та посилить взаємні почуття.

Діва (23 серпня – 22 вересня)

Вільні та шукаючі

Діви, ви у березні можете вкрай невдало закохатися. Не виключено, що вас накриє почуттями до людини, яка є вашою повною протилежністю. Можливо, вам на якийсь момент здасться, що ви з ним дуже добре розумієте один одного і можете скласти прекрасну пару, проте насправді каверза буде в нетривалому періоді зміни ваших власних пріоритетів, а коли все повернеться на круги своя, ви зрозумієте, що ой як погарячкували і що обранець/обранка вам зовсім не підходить.

Для тих, хто в парі 

Якщо друга половинка вже є, у першій декаді можуть вилізти всі незавершені конфлікти, спірні питання, претензії та образи, і це спричинить часте з’ясування стосунків. Що, у свою чергу, після 11-го числа зумовить ваше власне парадоксальне та неправильне рішення, про яке ви швидко пошкодуєте. Не дійте поза логікою!

Терези (23 вересня – 22 жовтня)

Вільні та шукаючі

Терези, ви в березні можете зустріти того, хто буде дуже схожий на романтичний ідеал вашої ранньої юності, і це призведе до початку найсильнішої закоханості. Велика ймовірність, що вам дадуть відповідь взаємністю, тому що ви теж підійдете під зразок цієї людини. Однак не чекайте, що стосунки розвиватимуться швидко: вам обом доведеться приймати різкі рішення і в чомусь перекроювати себе та якісь поточні ситуації.

Для тих, хто в парі 

Якщо друга половинка вже є, то в першій декаді на основі розуміння її характеру ви зможете привнести до відносин щось нове і дуже цікаве, завдяки чому задовольните відразу кілька своїх моральних і чуттєвих потреб. Після 11-го числа буде багато романтики, ніжності, довірливості та взаємного виконання того, що ви колись один одному пообіцяли; щоправда, не виключені конфлікти інтересів.

Скорпіон (23 жовтня – 21 листопада)

Вільні та шукаючі

Скорпіони, ви в березні можете зустріти того, хто на інтуїтивному рівні дуже добре розумітиме і відчуватиме вас. Велика ймовірність вдалого у всіх відносинах роману, особливо якщо ви з цією людиною не дозволите якимось вашим та її принципам, переконанням та світогляду стати між вами. Розставляйте пріоритети правильно – не всі життєві та соціальні позиції варті особистого щастя.

Для тих, хто в парі 

Якщо друга половинка вже є, то в першій декаді не виключені конфлікти, періоди відчуження та прагнення мінімізувати спілкування; втім, якісь зовнішні обставини покажуть, що вдвох ви сильніші, а головне – справді потрібні одне одному. І після 11-го числа відносини стануть і міцнішими, і безтурботнішими, ну, в тому сенсі, який ви самі вкладаєте в поняття «безтурботність»; можливо, і початок того, до чого ви обидва давно готувалися.

Стрілець (22 листопада – 21 грудня)

Вільні та шукаючі

Стрільці, ви в березні можете стати об’єктом закоханості того, хто дуже романтизуватиме вас, кому здасться, що ви – справжній герой/героїня роману (любовного, фантастичного, пригодницького, готичного…). Зумієте відповідати – отримаєте цікавий амурний досвід та довгі яскраві стосунки. Ні – наживете собі головний біль у вигляді непотрібної прихильності, що швидко стала вам, не сказати – прилипливості.

Для тих, хто в парі 

Якщо друга половинка вже є, то перша декада, попри якісь зовнішні фактори, принесе вам зміцнення стосунків і привнесе в них щось принципово нове, навіть новаторське. А ось потім ймовірні численні конфлікти, тому що ви обидва тимчасово перестанете розуміти один одного; постарайтеся не наробити помилок, виправити які дуже складно, та враховуйте різницю характерів.

Козеріг (22 грудня – 19 січня)

Вільні та шукаючі

Козероги, ви в березні можете зустріти того, хто буде готовий заради вас багато на що. І дасть вам дуже багато, правда, тільки в тому випадку, якщо ви відразу почнете відповідати на дії цієї людини прямою подякою і відчутною віддачею, покажете, що ви цінуєте його вчинки і прагнення догодити вам. Якщо процес тяжіння виявиться взаємним, на вас чекають довгі прекрасні стосунки, які задовольняють майже всі ваші потреби, пов’язані з особистим життям.

Для тих, хто в парі 

Якщо друга половинка вже є, то в першій декаді варто враховувати її персональні устремління та ділові, творчі амбіції, бажання, перепади настрою, та й не реагувати гостро на прямо висловлені вам претензії – вони виявляться цілком правомірними. І тоді після 11-го числа відносини в основному будуть такими, як вам подобається і хочеться, ви отримаєте і поступливість, і повне розуміння з боку партнера.

Водолій (20 січня – 18 лютого)

Вільні та шукаючі

Водолії, ви в березні можете зустріти того, хто буде близький до ваших оригінальних уявлень про відповідного вам амурного партнера. Причому велика ймовірність, що в результаті вас з цією людиною зв’яжуть не тільки любовні стосунки, а й якісь фантазії, мрії, які втілюються в реальність і радикально змінять її для вас обох. Але будьте готові до того, що сильною ланкою в парі доведеться бути саме вам, і всі ключові рішення теж ляжуть на вас.

Для тих, хто в парі 

Якщо друга половинка вже є, то місяць обіцяє бути цікавим: вам доведеться багато дізнатися про бажання і таємні думки коханої людини, якимось незвичайним чином заслужити її особливу довіру, здійснити щось таке, що ви разом придумаєте, і, добившись спочатку чогось , що потрібно персонально вам, приділити особливу увагу прагненням партнера.

Риби (19 лютого – 20 березня)

Вільні та шукаючі

Риби, ви в березні можете зустріти того, хто дуже добре вам підходить, того, з ким вам буде дуже комфортно в усіх відношеннях. Велика ймовірність, що ця людина підтримає найсміливіші ваші мрії, ви зможете довіритись їй, розповісти про ті устремління, які приховували від усіх, і навіть частково – від себе. Швидше за все, любовна взаємодія виявиться довгою і дуже вдалою; можливий і шлюб, правда, після того, як ви обидва переконаєтеся, що непогано вживаєтесь на одній території.

Для тих, хто в парі 

Якщо друга половинка вже є, то першій декаді місяця основою відносин варто зробити компроміс; і не душите кохану людину вимогами підвищеної уваги – досягнете діаметрально протилежного результату. Після ж 11-го числа багато чого стане таким, як вам необхідно, до вас прислухатимуться, балуватимуть вас, ви повною мірою відчуєте свою потребу.

You cannot copy content of this page