fbpx
Перейти до вмісту

Любовний гороскоп на грудень 2021 року від професійного астролога

Дуже відверто, а часом і дещо агресивно загравати з друзями, колегами та однодумцями протилежної статі, не боятися зізнатися у своїх почуттях та зробити перший крок, боротися за увагу того, хто справді сподобався, у грудні будуть ті, хто поки що у пошуках пари.

Ну, а ті, кому пощастило її знайти, чередуватимуть безпрецедентну, не на словах, а насправді турботу про кохану людину з оглушливими сценами ревнощів і з чарівними пенделями, покликаними підштовхнути другу половину до якихось нових досягнень.

Овен (21 березня – 20 квітня)

Вільні
Овни, в грудні ні до чого не зобов’язує давнє знайомство може перерости у щось глибоке, близьке, пристрасне. Велика ймовірність, що якась подія зблизить вас з людиною, з якою ви непогано одне одного розумієте, досить часто спілкуєтеся, багато обговорюєте, хоч і не вважаєтеся друзями. І до речі, відсутність офіційних дружніх зв’язків істотно полегшить перехід до інтимних відносин.

У стосунках
Якщо ж у вас вже є друга половинка, то не виключено психологічний тиск з її боку: у вас можуть вимагати, щоб ви взяли на себе додаткові зобов’язання, якимось чином зміцнили союз. І не факт, що вам це сподобається; ви цілком можете упертись, причому не тому, що не хочете того ж, що й партнер, а тому, що з’явиться стійке неприємне відчуття: вас примушують, не залишаючи вибору.

Телець (21 квітня – 20 травня)

Вільні 
Тельці, ви в грудні, можливо, вирішите відновити якесь давнє спілкування, знову перетнутися з тим, з ким колись вам було цікаво, хто багато чого вас навчив та/або з ким ви в якихось ситуаціях пройшли вогонь, воду та мідні труби. Швидше за все, спочатку ви будете націлені просто на приємне дружнє проведення часу, але в якийсь момент все піде не за планом і у вас з’явиться можливість попутно влаштувати і своє особисте життя. Головне – не відступити, не злякатися раптових взаємних почуттів.

У стосунках
Якщо ж друга половинка вже є, то у вас з нею з’являться нові загальні фінансові або майнові цілі, буде шанс спільно придбати щось таке, про що ви з коханою людиною давно розмовляєте, ви зможете підштовхнути одне одного до якихось. важливих для вас обох починань. Проте не виключені і ревнощі, причому сильні.

Близнюки (21 травня – 21 червня)

Вільні
Близнюки, ви в грудні навряд чи опинитеся готові до чогось довгострокового. Швидше за все, на вас чекає період пошуку свого ідеалу, вам буде вкрай важливо розібратися, яка ж людина, з якими якостями та зовнішністю може привабити вас, вам сподобатися. Не виключено, що це виллється в кілька пробних побачень із різними людьми, після яких ви зрозумієте, кого точно не потерпите поруч із собою.

У стосунках
Якщо ж друга половинка вже є, то відносини з нею стануть міцнішими, тому що пройдуть перевірку якимись несприятливими обставинами та негативним впливом з боку людей, що оточують вашу пару. Ви після якихось подій візьмете на себе ті зобов’язання щодо обранця/обраниці, до яких раніше були зовсім не готові або ставилися дуже легковажно. Зросте ваша повага до коханої людини.

Рак (22 червня – 22 липня)

Вільні
Раки, вам у грудні, можливо, сподобається хтось із вашого професійного оточення або з тих, з ким ви часто зустрічаєтеся у спортзалі, при вигулі собаки, на якихось регулярних розважальних заходах . Роман цілком імовірний, щоправда, аж ніяк не відразу: спочатку вам доведеться витримати битву з собою, доводячи собі, що вам потрібні ці стосунки, що серйозні почуття, що цій людині можна довіряти.

У стосунках
Якщо ж друга половинка вже є, то місяць може виявитися важким: відносини піддадуться перевірці, в тому числі і через якийсь публічний захід; буде багато ревнощів, хоч і необґрунтованих, але погано впливає на психологічний настрій і на взаємну довіру. Виявиться і сильна відмінність у ваших з партнером планах і намірах, до того ж після 20 грудня ви, мабуть, пригадаєте обранцю/обранніці те, що, здавалося б, вибачили та відпустили.

Лев (23 липня – 22 серпня)

Вільні
Леви, ви в грудні можете піти на зближення з тим, кого до цього сприймали виключно як друга. Не виключено, що людина, з якою вам подобається базікати, ділитися якимись фактами особистого життя, планами та образами, раптом повідомить вам, що давно у вас закохана. І ви зреагуєте на це несподіваною навіть для себе згодою на роман. Але не чекайте, що все піде як по маслу: те, що цей індивід дуже добре вас знає, у цьому випадку може виявитися швидше мінусом, ніж плюсом.

У стосунках
Якщо ж друга половинка вже є, то у вас з’явиться можливість виправити не тільки те, що особисто вас не влаштовує у відносинах, але й якісь свої власні помилки, ви зумієте вселити в кохану впевненість у тому, що дуже серйозно ставтеся до вашого з ним союзу і хочете для спільного майбутнього всього найкращого.

Діва (23 серпня – 22 вересня)

Вільні
Діви, у грудні не виключено початок стосунків із кимось із колег. Правда, велика ймовірність, що щастя вони вам не принесуть, більше того, можуть поставити під загрозу вашу ділову репутацію і позбавити потенційних кар’єрних можливостей. Так що, швидше за все, ви, отримавши задоволення від сексу з цією людиною, швиденько повернете роман; власне, це станеться, як ви зрозумієте, що він негативно впливає на роботу. Та й особливих почуттів там не очікується.

У стосунках
Якщо ж друга половинка вже є, то все буде добре, але рівно доти, доки у відносини не втрутиться хтось сторонній. Причому, очевидно, саме ви допустите сторонній вплив, дозволите комусь коментувати те, що відбувається між вами та партнером, публічно оцінювати ваш зв’язок і «розумні» рекомендації.

Терези (23 вересня – 22 жовтня)

Вільні
Терези, ви в грудні можете вразитися тим, хто оточений шанувальниками та славою, у чомусь часто перемагає, є прикладом для наслідування. Велика ймовірність, що заради цієї людини ви зміните щось у своєму житті, щоб бути ближчим до неї та мати можливість приватно з нею спілкуватися, збільшуючи таким чином шанси на роман із ним. Легко не буде, а свої професійні амбіції вам взагалі доведеться засунути на задній план.

У стосунках
Якщо ж друга половинка вже є, то відносини можуть ускладнитися, зросте емоційна закритість партнера від вас, що, у свою чергу, стане приводом для ваших образ. Не виключено і виникнення якихось нових претензій, вимог, причіпок. І тут головне – не виносити сміття з хати, скаржачись друзям та родичам, а спробувати відповідати запитам коханої людини, тоді спірних моментів поменшає.

Скорпіон (23 жовтня – 21 листопада)

Вільні
Скорпіони, у грудні можуть спалахнути почуття до того, з ким ви чимось конкуруєте. Велика ймовірність, що в якийсь момент ви зрозумієте, що саме протистояння з цією людиною додає вашому існуванню вогню, перцю і радості, і це усвідомлення стане приводом для того, щоб уважніше придивитися до його особистості. Виниклий амурний інтерес, швидше за все, виявиться взаємним, так що, можливо, на вас чекають надзвичайно захоплюючі відносини.

У стосунках
Якщо ж друга половинка вже є, то вам з нею доведеться зміцнити психоемоційний зв’язок, створити або зміцнити загальну фінансову базу, всебічно обговорити щось таке, що давно вимагає спільного рішення, і ініціювати щось довгострокове, те, що буде протягом тривалого часу впливати на відносини та задавати тон спілкуванню.

Стрілець (22 листопада – 21 грудня)

Вільні
Стрільці, ви у грудні можете зустріти того, хто призначений вам долею. При цьому не виключено, що початок відносин буде нагадувати справжнісіньку авантюру, а згодом вам заради них доведеться внести дуже суттєві корективи в звичне життя, чимось пожертвувати, в чомусь змінитись. А ще ви з цією людиною відкриєте для себе якусь абсолютно нову для вас область життєдіяльності, пізнаєте щось важливе, розширіть сферу своїх інтересів, у тому числі фінансових.

У стосунках
Якщо ж друга половинка вже є, то вкрай значуще для майбутнього стосунків виправдати якісь її очікування, показати, що все те, що партнер робить для вашого з ним союзу, для вас теж надзвичайно важливо, що ви цінуєте його зусилля і готові допомагати. А головне – не ставте друзів вище за кохану людину.

Козоріг (22 грудня – 19 січня)

Вільні
Козороги, у грудні в амурне русло можуть перейти якісь давно у вас вже наявні дружні, ділові/комерційні, союзницькі чи соціальні відносини. Велика ймовірність, що зближенню посприяє якась ситуація, яку ви не зможете контролювати, та й вплинути на її розвиток у вас теж не вийде, зате в результаті ви вдало влаштуєте особисте життя, знайдете того, з ким будете щасливі.

У стосунках
Якщо ж друга половинка вже є, то на вас чекає дуже продуктивний у плані розвитку відносин місяць. Ви зможете застосувати на практиці багато знань про натуру, надії, бажання, наміри партнера, завдяки чому суттєво зміцните союз і збільшіть любов обранця/обраниці до вас, тому що покажете, наскільки вам значуще його/її благополуччя, як вам важливо сприяти його/ її особистісному розвитку, наскільки вам подобається підтримувати його.

Водолій (20 січня – 18 лютого)

Вільні
Водолії, у грудні не виключено амурне зближення з кимось із тих, з ким вас пов’язують дружні стосунки, розбавлені фривольними жарти.
Ймовірно, у якийсь момент флірт, який здавався до цього невинним і ні до чого не зобов’язуючим, пройде точку неповернення, і відступ на колишні позиції виявиться неможливим, так що ви з цією людиною просто продовжите на ділі те, що раніше обіцяли на словах . А якщо такого друга немає, то не виключено перспективного знайомства з іноземцем.

У стосунках
Якщо ж друга половинка вже є, то якісь події перевірять вас обох на серйозність взаємних намірів, на готовність чимось жертвувати заради один одного, навіть, можливо, на психологічну сумісність. До того ж багато залежатиме від того, що особисто для вас означають загальний побут та загальні матеріальні/фінансові цілі.

Риби (19 лютого – 20 березня)

Вільні
Риби, вам у грудні варто триматися подалі від тих, хто, ведучи майже кочівницький спосіб життя і будучи нерозбірливим у зв’язках, розповідатиме вам про цінність сім’ї, про прагнення розсудитись і десь осісти. Велика ймовірність, що подібні висловлювання виявляться відвертою брехнею та частиною стратегії спокуси. Краще зверніть увагу на того, хто з’явиться поряд з вами в третій декаді і, на перший погляд, здаватиметься суворим, вимогливим, закритим: саме з ним у вас чудові шанси через деякий час отримати щастя і те, що вам потрібно від партнера.

У стосунках
Якщо ж друга половинка вже є, то постарайтеся їй не особливо суперечити і не давати приводів для ревнощів, і тоді кохана людина в корж розшибається заради вас і вашого благополуччя, а відносини в цілому придбають ще більшу глибину.