fbpx

Любовний гороскоп на грудень 2021 року від професійного астролога

Дуже відверто, а часом і дещо агресивно загравати з друзями, колегами та однодумцями протилежної статі, не боятися зізнатися у своїх почуттях та зробити перший крок, боротися за увагу того, хто справді сподобався, у грудні будуть ті, хто поки що у пошуках пари.

Ну, а ті, кому пощастило її знайти, чередуватимуть безпрецедентну, не на словах, а насправді турботу про кохану людину з оглушливими сценами ревнощів і з чарівними пенделями, покликаними підштовхнути другу половину до якихось нових досягнень.

Овен (21 березня – 20 квітня)

Вільні
Овни, в грудні ні до чого не зобов’язує давнє знайомство може перерости у щось глибоке, близьке, пристрасне. Велика ймовірність, що якась подія зблизить вас з людиною, з якою ви непогано одне одного розумієте, досить часто спілкуєтеся, багато обговорюєте, хоч і не вважаєтеся друзями. І до речі, відсутність офіційних дружніх зв’язків істотно полегшить перехід до інтимних відносин.

У стосунках
Якщо ж у вас вже є друга половинка, то не виключено психологічний тиск з її боку: у вас можуть вимагати, щоб ви взяли на себе додаткові зобов’язання, якимось чином зміцнили союз. І не факт, що вам це сподобається; ви цілком можете упертись, причому не тому, що не хочете того ж, що й партнер, а тому, що з’явиться стійке неприємне відчуття: вас примушують, не залишаючи вибору.

Телець (21 квітня – 20 травня)

Вільні 
Тельці, ви в грудні, можливо, вирішите відновити якесь давнє спілкування, знову перетнутися з тим, з ким колись вам було цікаво, хто багато чого вас навчив та/або з ким ви в якихось ситуаціях пройшли вогонь, воду та мідні труби. Швидше за все, спочатку ви будете націлені просто на приємне дружнє проведення часу, але в якийсь момент все піде не за планом і у вас з’явиться можливість попутно влаштувати і своє особисте життя. Головне – не відступити, не злякатися раптових взаємних почуттів.

У стосунках
Якщо ж друга половинка вже є, то у вас з нею з’являться нові загальні фінансові або майнові цілі, буде шанс спільно придбати щось таке, про що ви з коханою людиною давно розмовляєте, ви зможете підштовхнути одне одного до якихось. важливих для вас обох починань. Проте не виключені і ревнощі, причому сильні.

Близнюки (21 травня – 21 червня)

Вільні
Близнюки, ви в грудні навряд чи опинитеся готові до чогось довгострокового. Швидше за все, на вас чекає період пошуку свого ідеалу, вам буде вкрай важливо розібратися, яка ж людина, з якими якостями та зовнішністю може привабити вас, вам сподобатися. Не виключено, що це виллється в кілька пробних побачень із різними людьми, після яких ви зрозумієте, кого точно не потерпите поруч із собою.

У стосунках
Якщо ж друга половинка вже є, то відносини з нею стануть міцнішими, тому що пройдуть перевірку якимись несприятливими обставинами та негативним впливом з боку людей, що оточують вашу пару. Ви після якихось подій візьмете на себе ті зобов’язання щодо обранця/обраниці, до яких раніше були зовсім не готові або ставилися дуже легковажно. Зросте ваша повага до коханої людини.

Рак (22 червня – 22 липня)

Вільні
Раки, вам у грудні, можливо, сподобається хтось із вашого професійного оточення або з тих, з ким ви часто зустрічаєтеся у спортзалі, при вигулі собаки, на якихось регулярних розважальних заходах . Роман цілком імовірний, щоправда, аж ніяк не відразу: спочатку вам доведеться витримати битву з собою, доводячи собі, що вам потрібні ці стосунки, що серйозні почуття, що цій людині можна довіряти.

У стосунках
Якщо ж друга половинка вже є, то місяць може виявитися важким: відносини піддадуться перевірці, в тому числі і через якийсь публічний захід; буде багато ревнощів, хоч і необґрунтованих, але погано впливає на психологічний настрій і на взаємну довіру. Виявиться і сильна відмінність у ваших з партнером планах і намірах, до того ж після 20 грудня ви, мабуть, пригадаєте обранцю/обранніці те, що, здавалося б, вибачили та відпустили.

Лев (23 липня – 22 серпня)

Вільні
Леви, ви в грудні можете піти на зближення з тим, кого до цього сприймали виключно як друга. Не виключено, що людина, з якою вам подобається базікати, ділитися якимись фактами особистого життя, планами та образами, раптом повідомить вам, що давно у вас закохана. І ви зреагуєте на це несподіваною навіть для себе згодою на роман. Але не чекайте, що все піде як по маслу: те, що цей індивід дуже добре вас знає, у цьому випадку може виявитися швидше мінусом, ніж плюсом.

У стосунках
Якщо ж друга половинка вже є, то у вас з’явиться можливість виправити не тільки те, що особисто вас не влаштовує у відносинах, але й якісь свої власні помилки, ви зумієте вселити в кохану впевненість у тому, що дуже серйозно ставтеся до вашого з ним союзу і хочете для спільного майбутнього всього найкращого.

Діва (23 серпня – 22 вересня)

Вільні
Діви, у грудні не виключено початок стосунків із кимось із колег. Правда, велика ймовірність, що щастя вони вам не принесуть, більше того, можуть поставити під загрозу вашу ділову репутацію і позбавити потенційних кар’єрних можливостей. Так що, швидше за все, ви, отримавши задоволення від сексу з цією людиною, швиденько повернете роман; власне, це станеться, як ви зрозумієте, що він негативно впливає на роботу. Та й особливих почуттів там не очікується.

У стосунках
Якщо ж друга половинка вже є, то все буде добре, але рівно доти, доки у відносини не втрутиться хтось сторонній. Причому, очевидно, саме ви допустите сторонній вплив, дозволите комусь коментувати те, що відбувається між вами та партнером, публічно оцінювати ваш зв’язок і «розумні» рекомендації.

Терези (23 вересня – 22 жовтня)

Вільні
Терези, ви в грудні можете вразитися тим, хто оточений шанувальниками та славою, у чомусь часто перемагає, є прикладом для наслідування. Велика ймовірність, що заради цієї людини ви зміните щось у своєму житті, щоб бути ближчим до неї та мати можливість приватно з нею спілкуватися, збільшуючи таким чином шанси на роман із ним. Легко не буде, а свої професійні амбіції вам взагалі доведеться засунути на задній план.

У стосунках
Якщо ж друга половинка вже є, то відносини можуть ускладнитися, зросте емоційна закритість партнера від вас, що, у свою чергу, стане приводом для ваших образ. Не виключено і виникнення якихось нових претензій, вимог, причіпок. І тут головне – не виносити сміття з хати, скаржачись друзям та родичам, а спробувати відповідати запитам коханої людини, тоді спірних моментів поменшає.

Скорпіон (23 жовтня – 21 листопада)

Вільні
Скорпіони, у грудні можуть спалахнути почуття до того, з ким ви чимось конкуруєте. Велика ймовірність, що в якийсь момент ви зрозумієте, що саме протистояння з цією людиною додає вашому існуванню вогню, перцю і радості, і це усвідомлення стане приводом для того, щоб уважніше придивитися до його особистості. Виниклий амурний інтерес, швидше за все, виявиться взаємним, так що, можливо, на вас чекають надзвичайно захоплюючі відносини.

У стосунках
Якщо ж друга половинка вже є, то вам з нею доведеться зміцнити психоемоційний зв’язок, створити або зміцнити загальну фінансову базу, всебічно обговорити щось таке, що давно вимагає спільного рішення, і ініціювати щось довгострокове, те, що буде протягом тривалого часу впливати на відносини та задавати тон спілкуванню.

Стрілець (22 листопада – 21 грудня)

Вільні
Стрільці, ви у грудні можете зустріти того, хто призначений вам долею. При цьому не виключено, що початок відносин буде нагадувати справжнісіньку авантюру, а згодом вам заради них доведеться внести дуже суттєві корективи в звичне життя, чимось пожертвувати, в чомусь змінитись. А ще ви з цією людиною відкриєте для себе якусь абсолютно нову для вас область життєдіяльності, пізнаєте щось важливе, розширіть сферу своїх інтересів, у тому числі фінансових.

У стосунках
Якщо ж друга половинка вже є, то вкрай значуще для майбутнього стосунків виправдати якісь її очікування, показати, що все те, що партнер робить для вашого з ним союзу, для вас теж надзвичайно важливо, що ви цінуєте його зусилля і готові допомагати. А головне – не ставте друзів вище за кохану людину.

Козоріг (22 грудня – 19 січня)

Вільні
Козороги, у грудні в амурне русло можуть перейти якісь давно у вас вже наявні дружні, ділові/комерційні, союзницькі чи соціальні відносини. Велика ймовірність, що зближенню посприяє якась ситуація, яку ви не зможете контролювати, та й вплинути на її розвиток у вас теж не вийде, зате в результаті ви вдало влаштуєте особисте життя, знайдете того, з ким будете щасливі.

У стосунках
Якщо ж друга половинка вже є, то на вас чекає дуже продуктивний у плані розвитку відносин місяць. Ви зможете застосувати на практиці багато знань про натуру, надії, бажання, наміри партнера, завдяки чому суттєво зміцните союз і збільшіть любов обранця/обраниці до вас, тому що покажете, наскільки вам значуще його/її благополуччя, як вам важливо сприяти його/ її особистісному розвитку, наскільки вам подобається підтримувати його.

Водолій (20 січня – 18 лютого)

Вільні
Водолії, у грудні не виключено амурне зближення з кимось із тих, з ким вас пов’язують дружні стосунки, розбавлені фривольними жарти.
Ймовірно, у якийсь момент флірт, який здавався до цього невинним і ні до чого не зобов’язуючим, пройде точку неповернення, і відступ на колишні позиції виявиться неможливим, так що ви з цією людиною просто продовжите на ділі те, що раніше обіцяли на словах . А якщо такого друга немає, то не виключено перспективного знайомства з іноземцем.

У стосунках
Якщо ж друга половинка вже є, то якісь події перевірять вас обох на серйозність взаємних намірів, на готовність чимось жертвувати заради один одного, навіть, можливо, на психологічну сумісність. До того ж багато залежатиме від того, що особисто для вас означають загальний побут та загальні матеріальні/фінансові цілі.

Риби (19 лютого – 20 березня)

Вільні
Риби, вам у грудні варто триматися подалі від тих, хто, ведучи майже кочівницький спосіб життя і будучи нерозбірливим у зв’язках, розповідатиме вам про цінність сім’ї, про прагнення розсудитись і десь осісти. Велика ймовірність, що подібні висловлювання виявляться відвертою брехнею та частиною стратегії спокуси. Краще зверніть увагу на того, хто з’явиться поряд з вами в третій декаді і, на перший погляд, здаватиметься суворим, вимогливим, закритим: саме з ним у вас чудові шанси через деякий час отримати щастя і те, що вам потрібно від партнера.

У стосунках
Якщо ж друга половинка вже є, то постарайтеся їй не особливо суперечити і не давати приводів для ревнощів, і тоді кохана людина в корж розшибається заради вас і вашого благополуччя, а відносини в цілому придбають ще більшу глибину.

 

 

Related Post

ЦИХ 3-ОХ ЗНАКІВ ЗОДІАКУ ЧЕКАЄ ВІЗЕННЯ У ЛИСТОПАДІ 2021ЦИХ 3-ОХ ЗНАКІВ ЗОДІАКУ ЧЕКАЄ ВІЗЕННЯ У ЛИСТОПАДІ 2021

У листопаді 2021 року у деяких Знаків Зодіаку відкриється канал везіння. Цьому сприятимуть гармонійні планетарні зв’язки планет. Гороскоп передбачає Стрільцям, Козорогам і Близнюкам, що в них почнеться в листопаді канал

Жіночий гороскоп: чим ви приваблюєте чоловіків по знаку ЗодіакуЖіночий гороскоп: чим ви приваблюєте чоловіків по знаку Зодіаку

Жіночий гороскоп: чим ви залучаєте чоловіків по знаку Зодіаку Жінки недарма називаються прекрасною статтю. Їх краса і внутрішній світ допомагають їм завжди бути на крок попереду чоловіків в любовних іграх.

Гороскоп на 11 серпня для всіх знаків ЗодіакуГороскоп на 11 серпня для всіх знаків Зодіаку

Гороскоп на 11 серпня 2020 Овен На роботі не варто форсувати події. Потрібно продовжувати розпочаті справи і наводити порядок на робочому місці. Домогтися успіху дозволять нестандартні рішення. При першій-ліпшій можливості