fbpx

Любовний гороскоп на грудень 2023 року для кожного знаку зодіака

У грудні ті, хто поки вільний, найчастіше шукатимуть амурних партнерів серед друзів та однодумців, у соціальній сфері і там, де вони займаються чимось активним; важливим виявиться спільність інтересів та готовність до спільних пригод. Ті ж, хто вже знайшов другу половинку, майже весь місяць перевірятимуть відносини на міцність, загостриться ревнощі. При цьому посилиться пристрасть, багатьом парам належить вивести союз новий чуттєвий рівень.

Овен (21 березня – 20 квітня)

Вільні та шукаючі

Овни, ви в грудні можете познайомитися з тим, хто повністю відповідатиме вашим уявленням про хорошого друга і пристрасної натури. Роман не просто ймовірний – він обіцяє бути дуже вдалим та перспективним. Щоправда, при цьому ви, швидше за все, з якихось причин станете чекати від стосунків та якоїсь матеріальної вигоди або використовуєте їх, щоб зробити більш значущим ваш статус.

Ті, хто у відносинах 

Якщо у вас вже є друга половинка, то якісь спірні моменти у відносинах з нею підштовхнуть вас до деяких радикальних дій, і це допоможе вивести союз на інший рівень, додасть пристрасті, оголить якісь проблеми та дозволить їх вирішити. До того ж важливу роль відіграє сприйняття вашої коханої людини кимось із її чи ваших спільних знайомих – чиясь симпатія до неї посилить та загострить ваші власні почуття.

Телець (21 квітня – 20 травня)

Вільні та шукаючі

Тільці, ви в грудні можете почати стосунки з кимось із друзів протилежної статі. Велика ймовірність, що ви колись уже були захоплені цією людиною, але тоді з якихось причин нічого не вийшло, а ось цього разу у вас будуть чудові шанси на довгий роман. Більше того, не виключено, що партнер залучить вас до якоїсь діяльності, яка найсприятливішим чином позначиться на вашому добробуті, статусі та соціальному іміджі.

Ті, хто у відносинах 

Якщо друга половинка вже є, то дуже важливо уникати майнових суперечок та невмотивованої ревнощів, не реагувати гостро на спілкування коханої людини зі знайомими, підтримувати її соціальні починання та захоплення тим, що їй по-справжньому важливо. І тоді ви зможете усунути основну масу конфліктів, передумов для яких цього місяця буде чимало.

Близнюки (21 травня – 21 червня)

Вільні та шукаючі

Близнюки, ви в грудні можете дуже невдало закохатися, вперто долаючи багато перешкод, домогтися реакції у відповідь і вв’язатися в складні і токсичні відносини. Причому не виключено, що людина, яка приверне вашу увагу, буде не з вашого ареалу проживання або іншої культури, чужої вам життєвої філософії, іншого віросповідання. І вам заради нього доведеться перекроювати і себе, і все своє існування.

Ті, хто у відносинах 

Якщо друга половинка є, то минулі досягнення вашої пари дозволять вивести відносини на новий чуттєвий і міжособистісний рівень, ви зробите взаємодію в чомусь гострішим, яскравішим, інтенсивнішим, зможете краще дізнатися партнера, проникнути в його потаємні таємниці. Але маленька порада: ні з ким не обговорюйте те, що дізнаєтесь, і не гостріть на адресу коханої людини, інакше розпочнете наступний рік із великомасштабного конфлікту.

Рак (22 червня – 22 липня)

Вільні та шукаючі

Раки, ви в грудні можете зблизитись з тим, з ким уже деякий час чимось пов’язані – листуванням, загальним видом активності, якимось захопленням. Щоправда, очікуються численні сумніви, ви самі вигадуватимете причини, що заважають будувати нормальні, перспективні відносини, станете в суперечках із собою посилатися на щось, на вашу думку, непереборне. Втім, якщо ви по-справжньому потрібні цій людині, вона не дасть вам закопатися в саморефлексії та підштовхне до серйозного кроку.

Ті, хто у відносинах 

Якщо ж друга половинка вже є, то вам з нею доведеться рішуче позбутися минулих розбіжностей і багатьох спірних моментів; з’являться нові точки дотику, у тому числі пов’язані з сексом; не виключена хвилююча поїздка, завдяки якій ви відкриєте в коханій людині яскраві грані, що дуже імпонують вам.

Лев (23 липня – 22 серпня)

Вільні та шукаючі

Леви, ви в грудні можете ініціювати роман з тим, з ким давно дружите та (або) часто буваєте в якійсь важливій для вас та для цієї людини спільноті. Не виключено, що вашу амурну симпатію до нього пробудить якесь спільне пригода, щось таке, що допоможе вам побачити в потенційному обранці якісь нові і дуже привабливі для вас у любовному плані риси характеру та зовнішності. Новий вид відносин із ним обіцяє бути не просто перспективним – він виявиться визначальним для вас обох.

Ті, хто у відносинах 

Якщо ж друга половинка вже є, то зросте ймовірність серйозних сварок: ви станете частіше за звичайне зривати на партнері своє невдоволення, з’явиться потреба більше часу проводити в суспільстві інших людей, уникаючи спілкування з ним. Втім, якщо він по-справжньому мудра людина, то не дозволить вам зруйнувати те, що довго створювалося.

Діва (23 серпня – 22 вересня)

Вільні та шукаючі

Діви, у грудні ви можете навмисно зробити ставку на того, хто, на вашу думку, дуже підходить для задоволення якихось ваших нинішніх потреб. Можливо, ця людина виявиться іноземцем або матиме міцний зв’язок із відомствами/організаціями, в яких ви з якихось причин зараз зацікавлені. Роман навряд чи станеться чи станеться, але не затягнеться надовго: швидше за все, ви з об’єктом своєї пристрасті розбіжитесь відразу, як отримаєте бажане.

Ті, хто у відносинах 

Якщо ж друга половинка вже є, то якісь дуже непрості для вас зовнішні обставини парадоксальним чином допоможуть зміцнити амурний союз. Велика ймовірність, що ви з партнером об’єднаєтеся, щоб протистояти важкій ситуації, чи він зробить все, що можна, щоб захистити вас від неприємностей. А ще на наступний, вищий рівень вийда ваша близькість.

Терези (23 вересня – 22 жовтня)

Вільні та шукаючі

Терези що шукають, ви в грудні можете закохатися в того, чию професію ви вважаєте дуже геройською і романтичною. Швидше за все, ви навіть навмисно вступите в якусь пов’язану з цією людиною спільноту, щоб бути ближчою до неї, мати можливість демонструвати ваші найкращі якості. І в результаті вам вдасться привернути його амурну увагу. Роман більш ніж ймовірний, більше того, він допоможе вам змінити власне життя, зробить його більш насиченим і притягне до нього нових людей та цікаві перспективи.

Ті, хто у відносинах 

Якщо друга половинка вже є, то не виключені легкі сварки і непорозуміння, але вони підуть на благо і в чомусь дуже допоможуть, головне – не ображатися на різкі висловлювання коханої людини і не шукати в її поведінці свідомо негативні прояви. До того ж на користь стосункам піде поїздка туди, де вам добре обом.

Скорпіон (23 жовтня – 21 листопада)

Вільні та шукаючі

Скорпіони, ви в грудні можете зустріти того, хто в чомусь схожий на вас, а в чомусь дасть вам велику фору. Велика ймовірність відносин, заснованих на суперництві, на бажанні один одному щось довести, на прагненні здобути гору. Пристрасть та азарт конкуренції досить швидко перейдуть у любовну площину, допоможуть зблизитись у сексуальному плані, суттєво збагатять міжособистісне спілкування та розвиток особистості кожного з вас. І в результаті союз виявиться довгим та продуктивним.

Ті, хто у відносинах 

Якщо друга половинка вже є, то ви створите для вашої пари якісь нові умови, поставите собі на службу зовнішні обставини, затеете якесь пригода, яке загострить ваше сприйняття один одного. До того ж вам, швидше за все, вдасться повернути в конструктивне русло ситуацію, за якою поки що вам з коханою людиною домовитися не вдавалося.

Стрілець (22 листопада – 21 грудня)

Вільні та шукаючі

Стрільці, ви в грудні можете зустріти того, з ким вам буде дуже цікаво спілкуватися, з ким можна вирушити в ту подорож чи пригоду, яку ви давно прагнули, але не знаходили того, хто вас підтримає. Спільне проведення часу стане початком прекрасної дружби, а потім, в якийсь знаковий для вас момент, спровокує і амурне зближення. Роман обіцяє бути цікавим, сповненим яскравих подій, кумедних пікувань та чогось такого, чого у вас ще ніколи не було.

Ті, хто у відносинах 

Якщо ж друга половинка вже є, то в якихось питаннях вам доведеться танцювати під її дудку, але це піде вам на користь, тому що дозволить отримати щось важливе. Очікується і щось таке, що оновить та посилить ваші почуття до партнера, примножить взаємний сексуальний потяг, розширить спектр спільних занять та інтересів.

Козеріг (22 грудня – 19 січня)

Вільні та шукаючі

Козерога, ви в грудні можете зблизитися з тим, з ким вас зв’яжуть соціальні справи, якесь навчання чи щось, що стосується транспорту. Можливо, ви спочатку переслідуватимете якісь ділові, комерційні або якісь інші утилітарні цілі, але в певний момент зрозумієте, що ця людина приваблює вас і в амурному плані. Причому не виключено, що ініціатором переведення спілкування в любовне русло стане він, що психологічно виявиться для вас несподіванкою і змусить захищатися.

Ті, хто у відносинах 

Якщо ж друга половинка вже є, то буде багато важливих для вас розмов і взаємних довгострокових рішень, ви станете більше спостерігати за партнером і зробите якісь парадоксальні, але дуже правильні висновки. Щось на краще зміниться і в інтимній взаємодії, і в матеріальній сфері, в якій ви з коханим співіснуєте.

Водолій (20 січня – 18 лютого)

Вільні та шукаючі

Водолії, ви в грудні можете почати роман з тим, кого довгий час вважали чи не найкращим другом. Велика ймовірність, що ця людина в неоднозначній для вас обох ситуаціях виявить ініціативу і ви її підтримаєте. Головне – потім не шкодувати про переведення стосунків із дружніх рейок на амурні та постаратися зберегти ту довірливість, яка була раніше. А в іншому союз обіцяє бути успішним і щасливим, по-своєму дуже чесним і практично позбавленим багатьох непорозумінь притирання.

Ті, хто у відносинах 

Якщо ж друга половинка вже є, не виключені досить різкі конфлікти, ховатися від яких ви віддасте перевагу в суспільстві друзів або займаючись якимось своїм хобі, що передбачає спілкування з однодумцями або реальне або метафізичне віддалення від спільного з партнером простору. Ключовий момент: не давайте приводу для ревнощів, вона дорого обійдеться обом.

Риби (19 лютого – 20 березня)

Вільні та шукаючі

Риби, ви в грудні можете закохатися в того, хто привабить вас енергетикою сфери своєї діяльності та якимись досягненнями в тих сферах, в яких ви самі хотіли б досягти успіху. Роман у принципі можливий, проте він навряд чи виявиться таким, як ви його собі заздалегідь придумаєте, відповідно, не виключено сильне розчарування, і чим раніше ви зізнаєтеся в ньому, тим більше часу заощадите.

Ті, хто у відносинах 

Якщо ж друга половинка вже є, то найголовніше – не сперечатися з нею з питань, які безпосередньо з вашою парою не пов’язані (а таке бажання виникатиме постійно). В іншому ж на вас обох чекає активне і набагато глибше, ніж зазвичай, пізнання один одного: ви станете розкутіше в якихось інтимних ситуаціях, вас з коханою людиною об’єднає щось таке, що добре вплине як на міжособистісне спілкування, так і на близкість.

You cannot copy content of this page