fbpx

Любовний гороскоп на кінець 2021 року: що принесе ретроградна Венера в Козорозі

5 листопада планета кохання заходить на знак Козеріг. Астрологи розповідають, як це вплине на особисті стосунки людей.

З 5 листопада 2021 по 5 березня 2022 року Венера, яка символічно відповідає за любов і задоволення, пройде транзитом за знаком Козоріг.

При цьому планета не рухатиметься весь час прямо: з 19 грудня Венера ніби «відступить» назад, включить ретроградний рух, а 29 січня 2022 року знову розгорнеться, щоб знову піти прямо. Тобто, зробить своєрідну петлю, яку, напевно, так і можна назвати любовною петлею.

Козоріг — найсерйозніший знак зодіаку, тому доки Венера перебуватиме в ньому, стосунки людей будуть перевірені на міцність і надійність. Ті, хто не цінував другої половинки, можуть її втратити.

Розповідаємо, як користуватися астрологічним аспектом на користь собі.

З 5 листопада 2021 року по 18 грудня 2021 року — прямий рух;

З 19 грудня 2021 року по 29 січня 2022 року — ретроградний рух;

За цей час любовні стосунки пройдуть перевірку на серйозність, міцність, надійність, стабільність. Легковажні і неміцні романи, швидше за все, руйнуватимуться.

А ось закохані, які колись розлучилися, але їм все ж таки судилося бути разом, знову з’єднаються, отримають другий шанс для оновлення та зміцнення зв’язку.

З 30 січня 2022 по 5 березня 2022 – прямий рух.

Що можна робити під час Венери у Козорозі

Вступати у відносини

Якщо почати стосунки на Венері в Козорозі, то вони, ймовірно, виявляться тривалими та дуже серйозними.

Зміцнювати відносини

Якщо у Ваших стосунках із партнером уже давно все якось натягнуто, сварки стали повсякденністю, а непорозуміння досягло апогею, то Венера у Козорозі дасть шанс попрацювати над помилками. У цей час люди стають більш терплячими, у стосунках з’являється здатність допомагати другові.

Емоції відійдуть на другий план, настане час раціональних рішень та конкретних дій. Козоріг – знак, який не любить невизначеність. Тож розібратися з кризою та перейти на новий рівень у відносинах вийде у цей час у багатьох пар.

Одружуватися і виходити заміж

Транзит Венери в Козорога – ідеальний час для закріплення відносин. Тому якщо ви з чоловіком давно мріяли узаконити ваш роман, зараз — найкращий момент, щоб організувати заручини, розписатися або подати заяву до загсу.

Козоріг — знак серйозний, тому договір, підписаний з 5 листопада по 18 грудня 2021 року, а потім з 30 січня по 5 березня 2022 року буде дуже міцним і довгостроковим.

Що можна робити під час ретроградної Венери у Козорозі

Період з 19 грудня 2021 по 29 січня 2022 потрібно використовувати для того, щоб перевірити ще раз і «перепрошити» відносини, виправити помилки.

Це найкращий час повернутися до тих, кого любиш і уникнути тих, хто завдає біль і страждання.

Related Post

Любовний гороскоп для всіх знаків зодіаку на 15 листопада 2021Любовний гороскоп для всіх знаків зодіаку на 15 листопада 2021

Любовний гороскоп для всіх знаків зодіаку на 15 листопада 2021 року Овен Сьогодні вам буде особливо складно пустити будь-яку людину на свою особисту територію. Ви сприйматимете її як свою власність і

Гороскоп КОХАННЯ на 14 квітня для всіх знаків Зодіаку:Гороскоп КОХАННЯ на 14 квітня для всіх знаків Зодіаку:

Овен 21.03 – 20.04 Сьогодні намагайтеся надходити з вашим коханим так само, як ви хотіли б, щоб він робив по відношенню до вас. Швидше за все, саме в цей день

Чуття Близнюків, доля Стрільців та авторитет Риб: докладний гороскоп на 11 листопадаЧуття Близнюків, доля Стрільців та авторитет Риб: докладний гороскоп на 11 листопада

Астрологи розповіли, що очікується від цього дня ОВЕН ОВНАМ — не вдалий час для початку важливих справ, хоча спокуса буде величезною. Ви зараз досить майстерні у плануванні, але у складних