fbpx

Любовний гороскоп на лютий 2024 року для кожного знаку зодіаку

У лютому тим, хто поки що вільний, буде складно визначитися, чого вони хочуть від особистого життя взагалі і від представників протилежної статі зокрема. Практично рівноцінне значення набудуть гроші, становище у соціумі, стабільність, непередбачуваність, гумор, незалежність від матеріальних факторів, відданість традиціям та свобода від рамок та умовностей.

Ті ж, хто вже знайшов другу половинку, до 16 лютого зміцнюватимуть союз, але оберуть для цього дещо дивні способи, у тому числі й психологічні перевірки та поділ майна. Після 15-го числа в парах почастішають моменти дистанціювання один від одного, на перше місце вийде усвідомлення себе самого як самостійної, незалежної від партнера одиниці, проте при цьому посилиться взаємна емпатія.

Овен (21 березня – 20 квітня)

Вільні знаки зодіаку і ті, хто шукає другу половинку

Овни, ви в лютому можете зустріти того, з ким вас зв’яжуть цікаві, хоч і не цілком звичні для вас стосунки. Не виключено, що вони будуть ґрунтуватися на матеріальних факторах, на аспектах, далеких від безумовного кохання, на взаємній вигоді. Однак при цьому вас все більш ніж влаштує, тому що ви, маючи любовного партнера та особливі домовленості, почуватиметеся вільно, вам не доведеться брати на себе якихось певних амурних зобов’язань принаймні на перших етапах взаємодії.

Знаки зодіаку, у яких є кохана людина

Якщо друга половинка є, то з 1 по 15 лютого можливі конфлікти через впертість вас обох, і це в результаті може призвести до того, що ви обидва тимчасово віддалитесь один від одного. Після ж 15-го числа відносини налагодяться, але придбають той напрямок, якого ще не було, ви оберете дещо невластиву вашій парі манеру спілкування.

Телець (21 квітня – 20 травня)

Вільні знаки зодіаку і ті, хто шукає другу половинку

Тельці, ви у лютому можете помилитися з вибором кандидата на роль амурного партнера. Не виключено, що ви зацікавитеся людиною, яка, на вашу думку, має потрібні вам якості та ресурси, проте насправді виявиться, що вона не тільки не володіє тим, що ви їй припишете, але ще й не налаштований зараз заводити будь-які відносини. При цьому в третій декаді місяця є можливість знайомства з безладним, але чарівним створенням, поряд з яким ви відключите логіку та розрахунок.

Знаки зодіаку, у яких є кохана людина

Якщо ж друга половинка є, то з 1 по 15 лютого ви з нею багато зробите один для одного, причому у вашому випадку – всупереч якимось зовнішнім обставинам. Після ж 15-го числа може несподівано проявитися байдужість: справи та почуття коханої людини перестануть вас хвилювати, ви віддаєте перевагу не заглиблюватися в те, що з нею відбувається.

Близнюки (21 травня – 21 червня)

Вільні знаки зодіаку і ті, хто шукає другу половинку

Близнюки, ви в лютому можете зустріти того, хто дуже добре вам підходить, більше того, ви опинитеся підготовленими і до зустрічі, і до зближення, так як абсолютно раціонально врахуєте свій минулий амурний і, як це не дивно, комерційний/фінансовий досвід взаємодії. Відносини обіцяють бути цікавими, міцними, хоч і навряд чи швидко стануть офіційними: може пройти чимало часу, перш ніж ви обоє наважитеся на шлюб, якщо тільки в ньому не буде матеріальної потреби.

Знаки зодіаку, у яких є кохана людина

Якщо ж друга половинка є, то протягом усього місяця вам з нею доведеться прокачувати відносини – спочатку позбавлятися причин давніх, затяжних конфліктів, потім встановлювати нові правила (хоча швидше – скасовувати старі) і розширювати межі союзу. При цьому в третій декаді можливі суперечки та часті перепади вашого настрою.

Рак (22 червня – 22 липня)

Вільні знаки зодіаку і ті, хто шукає другу половинку

Раки, ви в лютому будете з тріском рвати якісь шаблони та рамки, які довго обумовлювали ваше особисте життя (вірніше, його відсутність чи невдачі в ньому). Це допоможе або знайти того, з ким у вас чудові шанси на щасливий союз, або нарешті остаточно і з таким же результатом возз’єднатися з людиною, з якою ви протягом досить тривалого часу перебуваєте на стадії флірту або, зближуючись, відступаєте назад. що морально не готові до змін, – цього місяця дозрієте.

Знаки зодіаку, у яких є кохана людина

Якщо друга половинка є, то з 1 по 15 лютого можливі конфлікти на ґрунті ревнощів і через небажання коханої людини концентруватися на якихось матеріальних факторах або вкладатися у щось таке, що ви нав’язуватимете. Після ж 15-го числа ви почнете легше ставитися до всього матеріального та грошового, що, у свою чергу, позитивно позначиться на вашому союзі.

Лев (23 липня – 22 серпня)

Вільні знаки зодіаку і ті, хто шукає другу половинку

Леви, ви в лютому можете, всупереч якимось обставинам, думці оточуючих, зовнішнім і внутрішнім перешкодам зав’язати давно бажані для вас стосунки; легко не буде, але вам дуже допоможе впертість обранця/обраниці і його настрій на перемогу. Якщо ж такої людини немає, то не виключена не зовсім вдала закоханість, яка, втім, швидко закінчиться: її переб’є ніжна прихильність до того, хто дуже непогано підходить вам, хоча і не є для вас ідеалом партнера.

Знаки зодіаку, у яких є кохана людина

Якщо ж друга половинка є, то з 1 по 15 лютого якісь зовнішні чинники підштовхнуть вас до всебічного зміцнення союзу, до опрацювання багатьох матеріальних питань, до навмисного доведення свого кохання та відданості. А ось потім, якщо ви не отримаєте від партнера адекватної віддачі, ви можете і дистанціюватися, втім, лише на кілька днів, після чого серцева прихильність візьме гору.

Діва (23 серпня – 22 вересня)

Вільні знаки зодіаку і ті, хто шукає другу половинку

Діви, ви в лютому можете затіяти дивні стосунки з тим, хто давно вас приваблює і з амурних, і з фінансових міркувань. Не виключено, що ви вдаєтеся, що готові до того типу спілкування, який віддає перевагу цій людині, не вимагатимете від нього того, що для вас важливо і прийнятно, погодьтеся на вільний союз без особливих зобов’язань; головне, не чекайте, що згодом ви його перевиховаєте, – розчаруєтеся. Якщо ж такої людини немає, ймовірно знайомство з кимось, хто схожий на когось із ваших батьків чи викладачів.

Знаки зодіаку, у яких є кохана людина

Якщо друга половинка є, то з 1 по 15 лютого ви багато даватимете їй, але й запитаєте з неї чимало; у чомусь стабілізуєте союз, а у чомусь навмисно внесете до нього те, що розбалансує якісь аспекти стосунків. Після ж 15-го числа вам доведеться виконувати давно дані коханій людині обіцянки, і це може призвести до вашої внутрішньої незадоволеності.

Терези (23 вересня – 22 жовтня)

Вільні знаки зодіаку і ті, хто шукає другу половинку

Терези, ви в лютому можете познайомитися з тим, хто непогано вам підходить. Однак для того, щоб бути з цією людиною, вам доведеться прийняти чимало її умов, щось сильно змінити в собі, у своєму ставленні до матеріальних факторів і навіть потенційно перекроїти щось у професійній/діловій сфері. Втім, всі жертви окупляться, а ви отримаєте цікавий і розвиваючий вас союз, та й любов, правда, не відразу, а після того, як партнер повністю звільниться від якоїсь минулої прихильності.

Знаки зодіаку, у яких є кохана людина

Якщо ж друга половинка є, то конфлікти, які можливі з 1 по 15 лютого, можуть підштовхнути до невластивих вам рішень та вчинків; можливо, вам захочеться звільнитися від обранця/обраниці чи просто пожити окремо. Втім, після 15-го числа відносини почнуть вирівнюватися: спочатку ви відчуєте відповідальність за союз, а потім вам шкода залишатиме кохану людину.

Скорпіон (23 жовтня – 21 листопада)

Вільні знаки зодіаку і ті, хто шукає другу половинку

Скорпіони, ви в лютому можете поставити собі за мету спокусити і прив’язати до себе того, хто невловимий, волелюбний і стверджує, що прямо зараз йому не потрібні жодні амурні стосунки. У якийсь момент ваша завзятість окупиться і ви отримаєте цю людину, ось тільки не факт, що ви знатимете, що з цим робити далі. Не виключено, що, досягнувши бажаного, ви почнете обтяжуватись суспільством партнера та його почуттями до вас. Втім, є шанс, що і ви емоційно прикипіте до нього.

Знаки зодіаку, у яких є кохана людина

Якщо ж друга половинка є, то з 1 по 15 лютого вам належить якимось особливим чином довести свою любов до неї і те, що ви не боїтеся додаткової відповідальності. А ось після 15-го числа ви можете втомитися від якоїсь ситуації, пов’язаної конкретно з коханою людиною або зі спілкою в цілому, і це ускладнить стосунки.

Стрілець (22 листопада – 21 грудня)

Вільні знаки зодіаку і ті, хто шукає другу половинку

Стрільці, ви в лютому можете зустріти того, з ким у вас багато спільного, у тому числі і відношення до свободи, незалежності. Велика ймовірність вельми гармонійного союзу, який до того ж буде зміцнений і спільними фінансовими чи соціальними справами. Швидше за все, вам з цією людиною буде дуже легко саме тому, що ніхто з вас не претендуватиме на роль пріоритету в житті іншого.

Знаки зодіаку, у яких є кохана людина

Якщо ж друга половинка є, то протягом місяця ви багато зробите для того, щоб відносини стали міцнішими, зросте взаємна відповідальність. Але при цьому в якихось питаннях буде потрібна незалежність від партнера, вам захочеться в чомусь розмежувати територію, відвоювати собі фактичне та (або) метафоричне місце під щось таке, що для вас не менш значуще, ніж спілкування з коханою людиною.

Козеріг (22 грудня – 19 січня)

Вільні знаки зодіаку і ті, хто шукає другу половинку

Козерога, ви в лютому можете зацікавитися тим, хто дуже відрізняється від вас, але при цьому має у своєму характері або у своєму розпорядженні щось таке, що надзвичайно вас приваблює. Близькі стосунки цілком можливі, якщо ви не спробуєте переробити цю людину, якщо не демонструватимете, що її несхожість на вас – недолік. У вас з ним будуть чудові шанси доповнити і гармонізувати один одного, але для цього потрібно сприймати його таким, яким він є.

Знаки зодіаку, у яких є кохана людина

Якщо друга половинка є, то період з 1 по 15 лютого пройде за вашими правилами: ви зможете встановити свої порядки, посилаючись на якісь зовнішні обставини і користуючись ними як приводом для того, щоб продавити свої рішення. А ось потім доведеться давати коханій людині більше фізичної та моральної свободи, щоб не спровокувати зростання невдоволення з її боку.

Водолій (20 січня – 18 лютого)

Вільні знаки зодіаку і ті, хто шукає другу половинку

Водолії, ви в лютому можете дуже успішно та вдало закохатися. Правда, не виключено, що ви самі додасте собі складнощів, почавши на першому етапі вигадувати причини, через які стосунки з обранцем/обраницею неможливі або занадто складні для вас. Не шукайте приводу постраждати – беріть те, що дає доля: у вас є всі шанси стати по-справжньому щасливою людиною та знайти те, до чого ви справді йшли все свідоме життя.

Знаки зодіаку, у яких є кохана людина

Якщо друга половинка є, то з 1 по 15 лютого можливі розбіжності через роботу, фінанси, амбіції кожного з вас, і це може підштовхнути обох до відчуження, до мінімізування спілкування. Після ж 15-го числа на вас чекає оновлення почуттів, правда, якщо ви давно подумуєте про розрив відносин, можливо, ви на це і зважитеся, особливо якщо вам невластива надмірна романтизація того, що вас з партнером пов’язує.

Риби (19 лютого – 20 березня)

Вільні знаки зодіаку і ті, хто шукає другу половинку

Риби, ви в лютому можете закохатися у того, хто має в арсеналі свого характеру вельми суперечливі риси – ділову хватку та безкорисливість, любов до свободи та вміння домагатися стабільності, власництва та здатності відпускати. Велика ймовірність, що у вас із цією людиною складеться чудовий амурний союз, тому що його двоїстість буде по-справжньому співзвучна вашій власній, ви знайдете в ньому своє відображення і отримаєте необхідне вам розуміння та всебічну підтримку.

Знаки зодіаку, у яких є кохана людина

Якщо друга половинка є, то з 1 по 15 лютого вам доведеться виконувати якісь особливі її вимоги, щось змінювати у відносинах таким чином, щоб вони стали більш конструктивними і продуктивними, але це піде вашому союзу на користь. Після ж 15-го числа не варто вимагати від коханої людини нероздільної уваги та відмови від її інтересів заради спілкування з вами, і тоді її почуття до вас парадоксальним чином посиляться.

You cannot copy content of this page