fbpx

Любовний гороскоп на січень 2024 року для кожного знаку зодіаку

У січні 2024 року ті, хто поки що вільний, оцінюватимуть представників протилежної статі з погляду статусу, добробуту, наявності перспектив і вірності будь-чому – принципам, своєму слову, людям; при цьому неабияку роль у встановленні близьких відносин відіграє наявність спільних сильних захоплень.

Тим же, хто вже знайшов другу половинку, важливо не змінювати її суспільство на друзів і бути стриманішим у спілкуванні з іншими чоловіками/жінками – ревнощі, спровоковані зовнішніми обставинами та неправильно обраною манерою поведінки, дорого обійдеться парам.

Овен (21 березня – 20 квітня)

Для тих, хто не у відносинах

Овни, ви у січні можете стати об’єктом інтересу того, хто розумом вибирає собі пару. Швидше за все, стосовно вас з боку цієї людини не буде ні любові, ні пристрасті, тільки голий розрахунок – ставка на те, чим ви володієте: фінансами, становищем у суспільстві, можливостями, перспективами. При цьому цей індивід, ймовірно, виявиться дуже привабливим зовні і продемонструє, що розуміє та поділяє ваші захоплення. Будьте об’єктивними при оцінці чужої уваги до вашої персони і не дозволяйте собою маніпулювати.

Для тих, хто у відносинах

Якщо ж друга половинка вже є, то з 1 по 22 січня ви з нею станете дружнішими, разом протистоятимете якимось зовнішнім обставинам, відкриєте нові грані в міжособистісній та чуттєвій взаємодії, ініціюєте пригоду, яка освіжить почуття. Після ж 22-го числа ревнощі та взаємні претензії можуть нашкодити союзу.

Телець (21 квітня – 20 травня)

Для тих, хто не у відносинах

Тільці, ви у січні можете зустріти того, з ким у вас складуться дуже успішні у всіх сенсах стосунки. Це буде вигідний для вас обох союз, що благотворно впливає на кар’єру кожного з вас, взаємне сприяння допоможе покращити соціальний статус, досягти чогось такого, дістатися чого без участі амурного партнера було б просто неможливо. Згодом народиться і кохання – міцне, довге, щасливе.

Для тих, хто у відносинах

Якщо друга половинка є, то якісь поворотні ситуації допоможуть покращити взаєморозуміння та досягти тих спільних цілей, які ви разом ставили ще минулого року. Ймовірно, і поява спільного майна. А ще ви з партнером, можливо, вирушите в поїздку, яка багато чого дасть союзу, чимось збагатить його як у духовному, так і в матеріальному плані. Щоправда, після 20-го числа кохана людина може стати спонтаннішою – поставтеся до цього спокійно.

Близнюки (21 травня – 21 червня)

Для тих, хто не у відносинах

Близнюки, ви у січні можете погодитися на стосунки з тим, хто вже деякий час виявляє до вас амурний інтерес. Однак не факт, що причиною вашої поступливості стануть почуття, що раптово спалахнули. Не виключено, що ви зробите так, щоб забути про невдалу закоханість, спробувати перестати думати про людину, з якою з якихось причин вам не доля бути разом. Пам’ятайте: сурогат найчастіше в результаті ненавидять. Не поспішайте віддавати себе, тим більше, що в третій декаді ймовірно цікаве знайомство.

Для тих, хто у відносинах

Якщо ж друга половинка вже є, то якісь поворотні ситуації можуть спровокувати серйозні конфлікти: ви перестанете прощати одне одному те, що довго намагалися ігнорувати, а спільні та персональні друзі, можливо, подолають олії у вогонь. І тільки якщо є щось матеріальне, що тримає вас разом, проблеми вдасться усунути.

Рак (22 червня – 22 липня)

Для тих, хто не у відносинах

Раків, ти можеш закохатись у того, хто не підходить тобі в січні, і з яким буде дуже важко досягти повного розуміння. У той же час, ймовірно, що вам здається, що ви та обраний один/обраний дуже схожий на те, що у вас є спільні життєві цінності. Не лестяйте! У деяких дрібницях дійсно буде схожість, але у всьому іншому ви та ваш партнер опините себе повними антиподами, і взаємна впертість не дозволить вам адаптуватися один до одного.

Для тих, хто перебуває у відносинах

Якщо другий тайм вже є, то, всупереч якимись зовнішніми обставинами, ви станете ближче, ви знайдете нові точки контакту та шляхів один до одного, а деякі відмінності не будуть досліджувати, але об’єднатися. Ви повинні навчитися чомусь разом, кожен з вас використовує минулий досвід для вдосконалення стосунків, принести їм щось важливе. Однак, в той же час, після 22 -го, ревнощі багато разів посилюються у вашій пари.

Лев (23 липня – 22 серпня)

Для тих, хто не у відносинах

Леви, ви отримаєте ще один шанс бути з тим, хто вже давно був для вас дуже дорогим у січні. Не пропустіть цю можливість, і тоді ви отримаєте стабільні та щасливі стосунки. Якщо ще немає коханої людини, то зближення не виключається з тими, хто вищий за вас у статусі чи набагато старші; Союз буде дуже успішним, якщо ви пов’язані з цією людиною якоїсь спільної інтереси, захоплення, соціальні справи, філософія життя.

Для тих, хто перебуває у відносинах

Якщо другий тайм вже доступний, то кілька захоплюючих пригод чекають на неї з нею; Ви ініціюєте щось, що зміцнить стосунки; З деяких минулих обставин народиться щось надзвичайно важливе для майбутнього, і в третьому десятилітті якийсь старий досвід та впевненість у партнері допоможуть протистояти зовнішнім обставинам та утриматись від спонтанних та надзвичайно некоректних рішень, дій та заяв.

Діва (23 серпня – 22 вересня)

Для тих, хто не у відносинах

Діва, у січні ви можете знайти того, з ким буде сформована правильна, гармонійна, корисна для обох і дуже щасливих у розумінні стосунків. Однак будьте готові до того, що перший етап шліфування буде дуже складно: ваші помилкові принципи можуть стати спотиканням, ваші спроби опікуватися та навчити дорослого, складалися і можливо, що більш успішна людина матиме навчитися рахуватися зі своїм статусом, життєвим досвідом, планами на найближче майбутнє.

Для тих, хто перебуває у відносинах

Якщо є другий тайм, то є велика ймовірність не просто суперечок, а скандалів, що в результаті призведе до відчуження і, можливо, до рішення жити окремо. Перш ніж розпочати сварку, подумайте про те, наскільки це може виявитися невигідним у матеріальній точці з якими труднощами, з якими ви зіткнетесь у випадку перерви.

Терези (23 вересня – 22 жовтня)

Для тих, хто не у відносинах

Терезів, ти можеш закохатись у того, хто категорично не підходить тобі в січні. Можливо, якась людина вразить вас своєю надійністю, ви подумаєте, що він стане чудовою точкою психологічної підтримки для вас, з плечем чи тилами, з якими вам підлягатимуть будь -які досягнення. Але в результаті отримайте лише жорсткість, тяжкість, догматизм, постійний загальний контроль та всебічне втручання у ваше життя. Не поспішайте вибирати: у третьому десятилітті, ймовірно, дивовижний сюрприз.

Для тих, хто перебуває у відносинах

Якщо другий тайм вже доступний, то з 1 -го до 22 -го ви знайдете часті відвідування спільних друзів, цікаві заняття, захоплюючі розмови, які будуть особливо цінними на тлі деяких не дуже сприятливих зовнішніх обставин. І тоді ви можете бути обуреними невірністю, і ви захочете отримати свободу.

Скорпіон (23 жовтня – 21 листопада)

Для тих, хто не у відносинах

Скорпіони, ви у січні можете зустріти того, хто стане для вас чудовим мотиватором і підштовхне до величезної кількості особистісних звершень. Разом з цією людиною та завдяки її зв’язкам, можливостям, навіть вимогам до вас ви вийдете на недосяжний раніше рівень і відкриєте перед собою новий цікавий шлях. Правда, не факт, що ви з партнером спочатку збігаєтеся по темпераментах, і ось у цьому питанні вже вам доведеться суттєво вплинути на кохану людину і подарувати їй чуттєвий світ.

Для тих, хто у відносинах

Якщо друга половинка є, то вам протягом місяця доведеться разом з нею прокачати багато аспектів взаємин, позбутися якихось розбіжностей, пов’язаних із друзями, поїздками, життєвою філософією, навчитися більше слухати один одного і краще розуміти справжній зміст сказаного, а ще – купити щось спільне.

Стрілець (22 листопада – 21 грудня)

Для тих, хто не у відносинах

Стрільці, ви в січні можете починати стосунки з тим, з ким пов’язані якимись матеріальними факторами або роботою. Не виключено, що зближення розпочнеться з якогось компромісу, який тяжко, хоч і з різних причин, дасться вам обом, але коли ви досягнете важливої угоди в якихось справах, стане зрозуміло, що розуміння цілком можливо, що ви з коханим людиною взаємно корисні, більше того – цікаві та привабливі один для одного. Роман обіцяє бути захоплюючим та мотивуючим.

Для тих, хто у відносинах

Якщо друга половинка є, то ви багато зробите для того, щоб зміцнити стосунки та вивести їх на ті рейки, на яких є стабільність – у тому сенсі, в якому саме ви розумієте це слово. Ви лобіюватимете інтереси вашої пари в якійсь спільноті та в якихось зовнішніх ситуаціях, а ще відвезете партнера туди, куди давно збиралися.

Козеріг (22 грудня – 19 січня)

Для тих, хто не у відносинах

Козерога, ви в січні можете зустріти того, хто багато в чому вам підходить і з ким після певного притирання ви знайдете особисте щастя. Велика ймовірність, що вам доведеться прийняти якісь принципи цієї людини та її спосіб життя, принаймні спочатку, поки ваш вплив на нього не стане настільки потужним, що ви зможете диктувати йому, як чинити і якої життєвої філософії дотримуватися.

Для тих, хто у відносинах

Якщо ж друга половинка вже є, то з 1 по 22 січня дуже важливо не зачіпати її інтересів, не заважати тим справам, планам, взаєминам, які мають для неї велике значення, не диктувати, з ким спілкуватися та які рішення приймати. Підтримайте кохану людину у всьому, тим більше, що ви зможете. І тоді після 22-го числа ваша влада в сім’ї зміцниться, як і стосунки, і це буде дуже вчасно, тому що убереже партнера від імпульсних рішень.

Водолій (20 січня – 18 лютого)

Для тих, хто не у відносинах

Водолії, ви в січні можете в амурному плані зацікавитися тим, кого сприймаєте як свого роду вчителя, людину, яка щось мотивує, додає вам освіченості, формує ваш світогляд і світовідчуття. Вам дадуть відповідь взаємністю, тільки якщо у обранця/обраниці немає якихось особливих принципів, що стосуються відносин між людьми вашого з ним положення. Однак просто не буде – вам неодноразово влаштують якісь перевірки.

Для тих, хто у відносинах

Якщо друга половинка є, то на вас з нею чекають нові спільні захоплення, деякі обставини від неприємного зміцнять ваші любовні і дружні пута, кілька здійснених до 22 січня поїздок освіжать відносини. При цьому варто пам’ятати: якщо вам після 22-го числа захочеться отримати більше особистісного простору, покарання виявиться невідповідним бажанню трохи відпочити від близької людини – не розгойдуйте човен і не провокуйте ревнощі.

Риби (19 лютого – 20 березня)

Для тих, хто не у відносинах

Риби, ви у січні можете зустріти того, хто стане для вас справжньою точкою психологічної та матеріальної опори. Велика ймовірність, що якась людина не просто візьме під контроль ваше життя, вона ще й навчить вас чогось такого, що вам знадобиться, тому, чого вам об’єктивно не вистачає. З ним ви, швидше за все, знайдете справжнє щастя. Однак варто пам’ятати: якщо ви наважитеся довіритися партнеру і піти вказаним ним шляхом, будьте послідовні і не заперечуйте кожну його рекомендацію.

Для тих, хто у відносинах

Якщо друга половинка є, то з 1 по 22 січня можливі сварки з приводу, особливо якщо вам здасться, що партнер приділяє комусь більше уваги, ніж вам; навіть якщо вам зазвичай не властиво агресивно вимагати уваги, цього разу ви можете змінити свою лагідність. Після 22-го числа ви станете стриманішим, а якісь обставини допоможуть легше ставитися до вчинків коханої людини.

You cannot copy content of this page