fbpx

Любовний гороскоп на тиждень із 14 по 20 лютого 2022 року для кожного знаку зодіаку

Любовний гороскоп на тиждень із 14 по 20 лютого 2022 року

Любов стоїть вище за всі інші сфери життя. Астрологи розповіли, як ви можете зміцнити існуючі відносини, вивести їх на новий рівень, а також знайти нове кохання. Зробити це буде неважко.

Перша порада астрологів цього тижня — дійте, будьте активними, любіть. Нічні світила в ідеальному положенні для спілкування, дружби, кохання, флірту та романтики. Найцікавіше вам зовсім не потрібно відмовлятися від роботи і справ. Можна все поєднувати так, як подобається, і хочеться вам самим. Головне — позбутися заздрощів, образ і злості — трьох найнебезпечніших ворогів любовного щастя.

Овен

З 14 по 20 лютого нічні світила налаштують Овнів на хвилю щастя та позитиву. Це той рідкісний випадок, коли думки та почуття будуть у рівновазі, гармонії. Завдяки цьому Овни зможуть діяти виключно на благо відносинам. Варто спробувати зробити щось приємне для другої половинки батьків.

Телець

Наступний тиждень може принести багато позитивних моментів у коханні. Швидше за все, нічні світила знімуть схильність Тельців до розсіяності та зайвої довірливості, тож накладок не буде. Астрологи радять бути трішки уважнішими з тим, що Тельці кажуть. Краще не давати порожніх обіцянок близьким.

Близнюки

Людям даного Знаку варто призначати на цей тиждень побачення та проводити серйозні розмови з близькими: результат буде вдалим. Успіх у коханні залежатиме від сили аури Близнюків. Щоб вона була гаразд, їм варто більше відпочивати, адже відпочинок благотворно впливає на удачу та енергетику. З кожним днем ​​Близнюкам буде простіше жити, любити, отримувати задоволення від життя.

Рак

Ракам у любовній сфері вдасться зробити серйозний прорив. Зірки обдарують Раков везінням, завдяки чому життя заграє всіма фарбами. Не схибуйте: планети подарують Ракам унікальні можливості та легкий настрій. У такому стані легко закохатися, тому краще не втрачати голову.

Лев

Левам можна буде спокійно насолоджуватися увагою протилежної статі, але важливо пам’ятати, що серед оточуючих можуть виявитися енергетичні вампіри, які мають далеко не найприємніші мотиви. Активний Меркурій подарує Левам креативність, енергійність, наполегливість – якості, які завжди актуальні у стосунках. З боку Львова знадобиться вміння обробити важливе від напускного.

Діва

Меркурію, який перейде до Водолія вже у понеділок, це дуже сподобається. Чистотою та порядком можна буде задобрити й інші планети. У результаті Діви отримають максимум любовної удачі. Потрібно наголосити на почуттях, виконувати дані обіцянки і радувати коханих. Так відносини стануть міцнішими.

Терези

Імовірність втілити задумане у реальність дуже висока. Представникам цього Знаку варто поберегти себе і стосунки: не потрібно конфліктувати, переживати через дрібниці і не намагатися бути ідеальними. Зірки допоможуть знайти кохання та зміцнити наявні стосунки.

Скорпіон

На цьому тижні потрібно полегшити життя партнеру. Скорпіони, яким не чужий творчий підхід, виявляться в ударі. Вони зможуть знайти кохання та справити на протилежну підлогу найкраще враження. Також творчий підхід буде корисним у вже створених стосунках — можна буде вигадати незвичайне побачення.

Стрілець

У самотніх Стрільців буде багато нових можливостей у коханні. Їм вдасться завести нові знайомства та стати центром Всесвіту. Найголовніше в такій ситуації — навчитися зчитувати енергетику людей, щоб заздалегідь знати, якими будуть можливі стосунки чи дружба. Меркурій загострить їхню інтуїцію, що теж стане важливим в оцінці майбутнього. Астрологи радять контролювати свої емоції.

Козоріг

Настав час висунути геть хвороби, невдачі, образи. Вівторок та п’ятниця – дні, коли Козерогам потрібна буде обережність у любовній сфері. Необхідно відстежувати внутрішній стан партнера та уважно спостерігати за його реакцією на те, що відбувається. Астрологи радять виходити з неприємних ситуацій важливі уроки.

Водолій

Цього тижня Водолії взагалі можуть стати найпривабливішими людьми у Всесвіті завдяки Меркурію, який розташувався в їхньому Знаку. Астрологи пропонують шукати віддушину в романтиці, ніжності та інших проявах кохання. Усім, хто шукає стосунки, варто активізуватися по максимуму.

Риби

Рибам варто пам’ятати про те, що у коханні на будь-які проблеми знайдеться своє рішення, адже ніхто не зможе підтримати краще, ніж кохана людина. Нічні світила не залишать їх у біді. Особисті інтереси дисонуватиме з тим, чого від Риб чекають оточуючі. Проте представникам цього Знаку вдасться прожити цей тиждень так, як хочеться ним самим.

You cannot copy content of this page